Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: CHAT...SAMO ZA MEGAPOPULARNE & MFRT(poggi,fic,horvat,mex,drnda,dottore, luka...)  (Posjeta: 220604 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
kad se sjetim jednog varioca 3MAJca, kaze ako ih je 5 na poslu i uleti boca rakije u krug, onaj zadnji jedva uhvati - ako uhvati na dnu boce nesto  :angry7:  :dontknow:
 uglavnom boca ne vozi drugi krug , pa ti vidi koliko ćeš potegnut kad te se ponudi i da li ćeš opet doć na red   :toothy11:

Sjecam se price od prije 10tak godina....


Frend (moze popit, a i onda je imao 140+kg)....
Radio u tvornici papira na odrzavanju strojeva...
On i njegova ekipa su bili bazdareni da to nije istina. SVAKI DAN je svako od njih donio kanister od 3-5 litri vina, a uvijek je bilo i zestice. To bi popili pod pauzom od sat vremena dok su kartali belu. Kad sam s njim znao izac van, lik je sredio do litre zestice u prvoj birtiji. Onda je jos bilo 2-3 birtije po cuga dvije i tek onda izlazak u neki klub gdje se pilo nemilo. Da nisam vidio, nebi vjerovao. Ja popio sigurno 5-10 puta manje od njegaa, a nisam znao kak se zovem (a nije da nemrem popit)  ;D Medicinski fenomen, nema se kaj drugo rec jer to je trebalo svaki put zavrsit smrcu, al eto - covjek nije ni rigao  ;D
« Zadnja izmjena: 19 Listopad, 2014, 14:51:03 3alfa3 »

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Nije on medicinski fenomen, on jednostavno radi na održavanju strojeva :icon_biggrin:
Bogami znam ih podosta :laughing7:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang: