Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: CHAT...SAMO ZA MEGAPOPULARNE & MFRT(poggi,fic,horvat,mex,drnda,dottore, luka...)  (Posjeta: 223891 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
nije se napio ali se razbio  :(
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
bravo fic bila je citava cijelih tjedan dana  :angry7:

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
izletio mi frajer na jedno 1 metar od mene... ja naglo desno po kocnici naletim na soder, i motor pod ogradu se zakuca je preko ograde i frajeru nekom u dvoriste.... cijeli prednji kraj dobio po picki.... ali vilice i rama mislim nisu.... sreca u nesreci..... steta je sigurno 1500 kn +... od plastika, drag volan, vurice, lajtung strgalo... ma ono... cijeli motor pogreban.... ja isto jedva stojim na nogama... laktovi, dlanovi, koljena pogrebani.... sve me zivo boli... sva sreca imao sam kacigu jer sam bas jebeno bubnuo glavom.....


i najvise me pogodilo sto frajer sam sam stao na 2 sec da vidi dal sam ziv i po gasu... nije pitao ni kako sam niti nista... :'(
« Zadnja izmjena: 27 Rujan, 2009, 11:42:38 fic »
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
i sta sad? ko je kriv? murija i to?

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
izletio mi frajer na jedno 1 metar od mene... ja naglo desno po kocnici naletim na soder, i motor pod ogradu se zakuca je preko ograde i frajeru nekom u dvoriste.... cijeli prednji kraj dobio po picki.... ali vilice i rama mislim nisu.... sreca u nesreci..... steta je sigurno 1500 kn +... od plastika, drag volan, vurice, lajtung strgalo... ma ono... cijeli motor pogreban.... ja isto jedva stojim na nogama... laktovi, dlanovi, koljena pogrebani.... sve me zivo boli... sva sreca imao sam kacigu jer sam bas jebeno bubnuo glavom.....


i najvise me pogodilo sto frajer sam sam stao na 2 sec da vidi dal sam ziv i po gasu... nije pitao ni kako sam niti nista... :'(

Trebo si ostat ležat nepomičan, to je najbolja taktika  :toothy3:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
a nisam ni isao na muriju.... motor nije regan..... imam a1 kategoriju..... a i sjebao sam nekome ogradu... tak da sam se i ja pokupio iz dvorista nekako.... puzao sam do motora i onda se samo spustio do druge ulice do frenda doma.....  a za podatke od frajera cu saznat preko privatnih izvora...


znam da sam mozda trebao zvar muriju ili sta vec... ali u panici ni sam ne znas sta treba napraviti :'(
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
to sta motor nije regan i sta nemas odgovarajucu kategoriju bi s platio ali bez obzira na to on bi odgovarao ako je kriv..jbg ako je kriv zaj#bo si se...ovo sta ces saznat njegove podatke ti nis ne znaci osim da mu polomis zube a s tim mozes samo ti najebat ako te prijavi

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
ma nezz... u tom trenutku mi je palo sam na pamet ako dobim kaznu za neregan motor.... to cu platiti a za te novce mogu popraviti sr.... a i upitno bi bilo dal bi ga nasli....
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
u jbt.....bome si dobro naj#bo......ajde sva sreca samo si se natuko i ima malo krvi toe nis strasno....al ovog tipa kaj je pobjego bi stvarno trebalo nac i malo mu se poigrat sa autom al to bu jako tesko ak nisi zapamtio tablice....

a kai se tice srke skini prednju masku dolje i skini vilice i kotac pa cemo ti poravnat vilice ak su spigane a felga ak je dobila imam ti ja doma drugu.....satovi su nebitni a volan se isto poravna a plastike nemoras varit nego izbusis rupice i spojis ih sa zipovima(MEGA FUŠ)  ;D i mos se vozit opet bez problema kad se zaližeš....  :toothy12:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
de ste je..kuj bavite...

fic bas si drajver..nisam ni stigel videt srku...

drnda si pak bil pijan??

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
trenutno cupamo pa sadimo.....  :laughing7:

a kasnije neki idu na bundek na jolicu i nedu ukraden....a meni se nekak ne dize iz kreveta....  ;D


Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
aa..ko je onaj dan bil na vxru kad sam isel u skolu..ti il xux

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
ja.....jel se jako cuje.....  :laughing7:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
cuje se al u granici normale...tvoj serdo se cuje jace od onog kaj je glavas imo??

sad sam gledo dnevnik bilo ono o buki..svim frajerima skidaju tablice ...skinuli liku na nrgu sa zxom hahahahahhah

moram kutiju zraka nabavit

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Dottore, skidaj serdu dok ne bude prekasno :laughing9:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
ma zaboli me......ja sam cekam da me zaustave.....mogo bi skinut centralnu nogaru pa nek onda dodju dvojica konja pa neg ga dignu pa ga onda vrte da vide kolko se dere a ja cu sastrane ih gledat i smijat im se.....a kasnije vec imam materijala da napisem jednu zalbicu...  :laughing7:

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
u jbt.....bome si dobro naj#bo......ajde sva sreca samo si se natuko i ima malo krvi toe nis strasno....al ovog tipa kaj je pobjego bi stvarno trebalo nac i malo mu se poigrat sa autom al to bu jako tesko ak nisi zapamtio tablice....

a kai se tice srke skini prednju masku dolje i skini vilice i kotac pa cemo ti poravnat vilice ak su spigane a felga ak je dobila imam ti ja doma drugu.....satovi su nebitni a volan se isto poravna a plastike nemoras varit nego izbusis rupice i spojis ih sa zipovima(MEGA FUŠ)  ;D i mos se vozit opet bez problema kad se zaližeš....  :toothy12:


eo me... upravo dosao iz garaze... ovako vilice su ravne 100% kao i rama... motor se bocno zakucao u ogradu... nije bila neka brzine al opet.... prednje plastike su sve dobile... kao i podnica i sve... lajtung mi je sjebalo, vurice su isto strgane... volan sam poravnao... nije se tolko sjebao....i tak.... sad cu vjerovatno kupiti cijeli komplet plastika i lagano krece slaganje
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
prodaje ti onaj neki komplet plastike za 1300kn al su u uzasnom stanju.....ne vrijede ni upola.....daj mu za njih 100eura.....

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
ma imam sad jedne za 500 kn sa sicom od 50..... samo su malo pogrebane ali su svi nosaci 100% citavi... sve od a-ž plastike
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
jel to onakav sic kakav sam ja imo na svome srkiju....