Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ST chat... #2 ....  (Posjeta: 212957 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #40 : 12 Rujan, 2009, 15:11:54 »
a ja nemogu virovat ovo.

da se ZALIM pisa bi u privatni dio foruma, sla tebi poruke i sl.

ono sta san ja pisa je komentiranje da mi fali ta tema... (i sta ne lazem, napisa san vec da mi je prazno vidit ovako..  bilo je tu dosta baljezganja ali i bitnih stvari)
to sta nekoj ekipi smeta misljenje i neznaju citat .. nisan ja kriv sta se nemogu suzdrzat da ih ne ispalim kad guraju nos di im nije misto.

ne treba nama povlastica na forumu da imamo svoj podforum kad nas ima 10, pa uleti tu i tamo neko, neko ode, pa se vrate... jednostavno to nam je bila tema koju smo svi citali i listali kad nam je dosadno.
bilo je nama zanimljivih stvari koje su se dale i sad prolistat pa se opet nasmijes i sl... brojevi servisa, informacije ko moze sta napravit, ugl. neda mi se o tome jer vi to vidite ko zrno zita.


a o cemu san prica kad san spominja hosting... ako host ima toliko los server da mu 4 velike teme blokiraju rad i usporavaju ga onda neman komentara na kvalitetu usluge.
bilo je i drugih nacina optimiziranja baze, al danas su vrimena da nikog nije briga za korisnike na 56k modemu ako ih jos ima... a ko ima dsl koji je dostupan forum je radia skroz ok..

i to su sve komentari ne prituzbe, cemu se tuzit kad znas da se nista nemoze prominit...

sad opcenito ima li smisla pocet novi chat kad ce ga se brisat  :'(
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #41 : 12 Rujan, 2009, 15:21:38 »
..gle, meni su u ocima svi chatovi isti , i u biti mi smetaju jer svaki drugi otvara neki chat i puno ih je  :redface:

..koliko sam u pravu ili u krivu sto sam ih sve obrisao sad nije ni bitno i svakako je prekasno,
ali ako imate puno korisnih i zanimljivih stvari, to je svakako razlog vise da se razmisli o nekom regionalnom dalmatinskom podforumu gdje mozete imati vise tema, ili glupih , ili korisnih, ili nekih drugih tipa tema za organizacije nekih lokalnih susreta i druzenja, i td..   :dontknow:

sam vam tesko mogu predloziti jer stoji da ni sam neznam sta je sve u tim chatovima bilo, ali evo dao sam vam par ideja pa vi vidite da li imaju smisla  :redface:


Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #42 : 12 Rujan, 2009, 15:23:27 »
iako sam relativno nov na forumu i mozda nemam bas pravo rijeci kao ostali al eto da kazem misljenje...naj prije da kazem da se stvarno salzem s nikon-om mozda je tema bila velika al sta je nikon reka bilo ju tu puno korisnih tema postova,brojeva ducana sta ko moze napravit i slicno... a sada je nazalost to izgubljrno...tema je meni kao novom clanu i ostalim novim clanovima bila jako korisna,jer smo mogli pitat ljude sve sta nas zanima,inace preko one teme je dogovoren oni MEET sta je nedavno bio.A sta da kazem steta bas nekako zavolio onu temu...jer je stvarno bilo svega u njoj i to je ono sto je temu cinilo zanimljivom...


POZZ SVIMA

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #43 : 12 Rujan, 2009, 15:28:22 »
iako sam relativno nov na forumu i mozda nemam bas pravo rijeci kao ostali al eto da kazem misljenje...naj prije da kazem da se stvarno salzem s nikon-om mozda je tema bila velika al sta je nikon reka bilo ju tu puno korisnih tema postova,brojeva ducana sta ko moze napravit i slicno... a sada je nazalost to izgubljrno...tema je meni kao novom clanu i ostalim novim clanovima bila jako korisna,jer smo mogli pitat ljude sve sta nas zanima,inace preko one teme je dogovoren oni MEET sta je nedavno bio.A sta da kazem steta bas nekako zavolio onu temu...jer je stvarno bilo svega u njoj i to je ono sto je temu cinilo zanimljivom...


POZZ SVIMA

naravno da mozes reci, i naravno da je tu sad nova tema koja moze biti i jos bolja  :redface:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #44 : 12 Rujan, 2009, 15:40:21 »
admin hvala na podrsci za rijec...tema mozda moze biti bolja al opet nije to bas isto...jer ipak smo mi svi skupa zavolili tu temu...jer sad opet ono nekako sve ispocetka pitanja i to...al eto...i jos da kazem sam preko one teme upozna ljude iz splita koji su mi uvelike pomogli sta se tice moje kineske gamele PA EVO OVIM PUTEM POZZ CILU EKIPU IZ SPLITA...milsim stvarno je bilo korisnih informacije ne samo ode za nas iz dalmacije nego za sve...malo glupasto sad postavljat opet ista pitanja...jer se nikome neda nesto objasnjavat sto puta pogotovo nama novima...admin bez uvrede al stvarno je steta sta si je izbrisa...

Offline VXR_deda

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • VXR u srcu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: SP180 / Suzuki Swift
  • MojSetup: o.O
  • MojSpuh: serijalović
a jeste od kurca ...
« Odgovori #45 : 12 Rujan, 2009, 16:05:16 »
jerry, jerry ...

Offline pOha

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: u djelovima
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: ispilan
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #46 : 12 Rujan, 2009, 17:21:04 »
neznan koliko je smetao St chat, ali kad sada pogledas carstvo za offtopicare mozes vidit da ima 85 strana offtopic naslova, a medu njima mozes izdvoji 80 strana mrtvih offtopica - i kad bi se to izbrisalo oslobolilo bi se mjesta i mjesta u bazi, a veliki chatovi onda nebi bili problem...
tamo je barem sve bilo na jednom mjestu, ovako je sve rastrkano i nezna se ko pije a ko placa....  samo moje misljenje  :dontknow:
Došao unuk-narkoman kod babe i pita:
 - Baba, jesi li vidjela one moje tabletice sa stola?
Na to kaže baba:
 - Ma kakve tabletice, jesi ti vidio one zmajeve u kuhinji?!?

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #47 : 12 Rujan, 2009, 17:24:13 »
naravno da mozes reci, i naravno da je tu sad nova tema koja moze biti i jos bolja  :redface:
Inače, ja neznan jel ti neželiš shvatiti neke stvari koje ti govorimo, ili nemožeš.
Nije stvar u tome da će ova tema bit bolja il lošija, stvar je u tome šta je u onoj temi uz 300 stranica baljezganja moožda 150 bilo i pravih stvari, rasprava u vezi skutera ovo ono, i moglo se nać dosta korisnih informacija, kad mi je bilo dosadno doša bi ovde i čita chat šta ovaj šta od ostale ekipe, zna bi se nasmijat i slično.  A koji je smisao što ćemo sada ponovo pisati i dogovarati se ovde, ostaviti ponekad korisnu informaciju, ako ZNAMO da će nam se tema pri 400,500-oj stranici izbrisati. A virujem da niko od nas ne c/p postove odavde u word, one korisne, jer mi se možda taj trenutak ne čine korisnima niti da će meni ikad zatrebati, ali mi možda nešto zatreba za mjesec dana, pa se sitim da se tada i tada pisalo o tome, pa ću potražiti ovdje, prolistati par stranica, nije mi problem.

A ako forumu smeta cca 10000 postova, onda ovaj forum nije nit približno ozbiljan kakvog sam ga smatrao.

Eto, nadam se da sam pomogao. :)

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #48 : 12 Rujan, 2009, 17:26:14 »
neznan koliko je smetao St chat, ali kad sada pogledas carstvo za offtopicare mozes vidit da ima 85 strana offtopic naslova, a medu njima mozes izdvoji 80 strana mrtvih offtopica - i kad bi se to izbrisalo oslobolilo bi se mjesta i mjesta u bazi, a veliki chatovi onda nebi bili problem...
tamo je barem sve bilo na jednom mjestu, ovako je sve rastrkano i nezna se ko pije a ko placa....  samo moje misljenje  :dontknow:
o tome sam pričao u onoj temi koju je otvorio eladio nakon promjena

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #49 : 12 Rujan, 2009, 20:28:27 »
ajme kako tuzno...niko nista ne pise...ajme sta mi fali brosvanje preko onih 500 str... ??? ???

Offline VXR_deda

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • VXR u srcu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: SP180 / Suzuki Swift
  • MojSetup: o.O
  • MojSpuh: serijalović
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #50 : 12 Rujan, 2009, 20:43:39 »
 :'(

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #51 : 12 Rujan, 2009, 20:55:13 »
amo ljudi malo of top-a...evo da pokrenem bar nekakvu diskusiju i da se vrati off na barem nekakvu normalu...onda ljudi kad ce mo opet na kaficu....ima li sta nova po splitu...sta vi dobra radite...

Offline MM

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 94
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: SYM 50
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #52 : 12 Rujan, 2009, 21:24:24 »
 :uff:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #53 : 12 Rujan, 2009, 21:25:44 »
ajmo neka humanitarna akcija..fali mi 500 kn za kupiti skut .... tko daje lovu  :happy8:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #54 : 12 Rujan, 2009, 21:27:56 »
jbt drnda ti zivis na ovome forumu...jbt pa tebi triba neka titula

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #55 : 12 Rujan, 2009, 21:32:26 »
a jbg, nitko ne kupuje dijelove, a jako mi hitno.. sada sam lud... nemam love.. jos samo da ovaj lik mi proda ispred nosa...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #56 : 12 Rujan, 2009, 21:35:11 »
a lipo si moga dobit 200kn

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #57 : 12 Rujan, 2009, 21:35:38 »
cek malo pa zar ti nemas skuter

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #58 : 12 Rujan, 2009, 21:45:37 »
ponekad uzmem bratu skut, ali jako rijetko, u ovoj godini samo 3 puta ga uzeo...
a 200 kn je ipak premala cijena za takav karb...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ST chat... #2 ....
« Odgovori #59 : 12 Rujan, 2009, 21:47:14 »
znaci ti nemas bas svoj skut...hm...a reci mi koji skut kupujes