Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: generic XOR  (Posjeta: 32029 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline fvedran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Generic Ideo 50
Odg: generic XOR
« Odgovori #80 : 15 Svibanj, 2007, 00:00:56 »
znači ak je CPI nema bušenja,a ak je Minarelli bušim rupicu (odnosno onaj ko bu stavljal) kolko sam skuzil. Usput, mašina mu je Minarelli? Ili neka kopija?ne? Ispadne ista stvar na kraju.
Ima kakva razlika između ZX chrome i ZX normalnog osim kaj ovaj drugi voli hrđati? Rekli su mi u moto01 da je ZX normalni za Minarellija ak mi taj treba oko 1200 kn (cijena zavisi o skuteru) i da je od 800-1200. To mi se cini dosta.
« Zadnja izmjena: 15 Svibanj, 2007, 00:03:07 fvedran »

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: generic XOR
« Odgovori #81 : 15 Svibanj, 2007, 00:17:27 »
to s busenjem si dobro skuzio, ZX, isti su,ovaj obicni hrđa ali mozes ga ofarbat pa si rijesio i to.
kopija minarellija naravno, ali ak utuces neke malossi dijelove to je onda skroz druga stvar, bitno je da pasu a oko toga nemas problema.

Offline fvedran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Generic Ideo 50
Odg: generic XOR
« Odgovori #82 : 15 Svibanj, 2007, 00:38:35 »
hvala. a gdje je bencony točno? kaj je i tam cijena takva? jel sa tih 1200+multivar cijena je opasno blizu 2000kn.
P.S. to s CPI-jem. To je ko da tražim za onaj Popcorn model, kaj ne? On izgleda ko Generic Cracker (ili barem slično) a ide i na Xor/Ideo.
Ti si bušio ili si uzeo od CPI-ja?
« Zadnja izmjena: 15 Svibanj, 2007, 00:41:02 fvedran »

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: generic XOR
« Odgovori #83 : 15 Svibanj, 2007, 01:53:57 »
što se tiče blatobrana rješenje je jednostavno. kupiš koljeno za cijev od dimnjaka, što je vrlo jeftino, prepiliš po pola i odgovarajući dio s dva šrafa pripašeš na prednju vilicu degenerika!  :toothy9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: generic XOR
« Odgovori #84 : 15 Svibanj, 2007, 09:19:00 »
hvala. a gdje je bencony točno? kaj je i tam cijena takva? jel sa tih 1200+multivar cijena je opasno blizu 2000kn.
P.S. to s CPI-jem. To je ko da tražim za onaj Popcorn model, kaj ne? On izgleda ko Generic Cracker (ili barem slično) a ide i na Xor/Ideo.
Ti si bušio ili si uzeo od CPI-ja?

ja uzeo od CPI jer je bila ista cijena... svi su oni isti pa je svejedno za koji tzrazis. bencony je u sesvetama.

Offline fvedran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Generic Ideo 50
Odg: generic XOR
« Odgovori #85 : 15 Svibanj, 2007, 10:03:05 »
što se tiče blatobrana rješenje je jednostavno. kupiš koljeno za cijev od dimnjaka, što je vrlo jeftino, prepiliš po pola i odgovarajući dio s dva šrafa pripašeš na prednju vilicu degenerika!  :toothy9:
Dobra ideja! Možda počnu i serijski ugrađivati koljeno za cijev dimnjaka :toothy9:
« Zadnja izmjena: 16 Svibanj, 2007, 00:30:24 fvedran »

Offline fvedran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Generic Ideo 50
Odg: generic XOR
« Odgovori #86 : 21 Svibanj, 2007, 00:34:02 »
Roby, a kakav ti se cini auspuh kakvog je aposaric svojevremeno stavio. Onaj no name kojeg nude uvoznici generica? U biti zanima me kaj to s njim ne dobijem a sa ZX-om dobijem. Definitivno kupujem spulju ali mi je svaka kuna razlike (u ovom slucaju (600-700) bitna.

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: generic XOR
« Odgovori #87 : 21 Svibanj, 2007, 12:33:04 »
Roby, a kakav ti se cini auspuh kakvog je aposaric svojevremeno stavio. Onaj no name kojeg nude uvoznici generica? U biti zanima me kaj to s njim ne dobijem a sa ZX-om dobijem. Definitivno kupujem spulju ali mi je svaka kuna razlike (u ovom slucaju (600-700) bitna.

ne znam nista o tom auspuhu, ZX je provjereno dobar. ja taj no name ne bi htio provjeravat.

Offline pinbot

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor
  • Moj Skuter: Generic XOR 50
Odg: generic XOR
« Odgovori #88 : 28 Svibanj, 2007, 10:59:27 »
Pozdrav nakon dugo vremena, kupio sam Generica XOR 50 i prosao nekih 1000 km, prvi servis je napravljen, blokada na variu je dolje, stavio sam auspuh onaj no name, lakse rolice i bijele federe te oprugu, jer kad se zagrijao nisam mogao u brijeg, s obzirom da su se federi i opruga rastegli, sve u svemu slabo je isao. Laksim rolicama sam dobio na ubrzanju, ali se max brzina smanjila sa 70 na 65 max. Roby koja ti je max brzina i sta si napravio sve, sta se da jos povecati uz minimalna ulaganja?
« Zadnja izmjena: 28 Svibanj, 2007, 11:10:18 pinbot »

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: generic XOR
« Odgovori #89 : 28 Svibanj, 2007, 12:56:33 »
imas o xoru sve zivo,samo malo pogledaj, pa da ponovim: variomat promijeni, remen promijeni,serijski se rastegne pa zato ne ide u brdo,stavi malossijev special belt. opruge na kvacilu isto promijeni jer su serijski premekani. nadam se da si sredio karburator,treba  mu veca dizna,lulicu iz airboxa van.

Offline pinbot

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor
  • Moj Skuter: Generic XOR 50
Odg: generic XOR
« Odgovori #90 : 28 Svibanj, 2007, 15:30:29 »
Kakvo poboljšanje mogu ocekivat sa novim remenom, diznom i lulicom? Kolko ti je max brzina?

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: generic XOR
« Odgovori #91 : 28 Svibanj, 2007, 16:26:26 »
nista posebno, stavi variomat za pocetak. oko 90-95

Offline Baptista

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 50
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: generic XOR
« Odgovori #92 : 29 Svibanj, 2007, 00:16:43 »
E, robi kaj veliš na ovaj auspuh http://www.jurec.hr/auspuh-competition.html


Sutra ću ga kupit pa javim....inače, stavio sam nove rolice, skinuo sve blokade (kod čovjeka koji se razumije) i starta bolje iako je krajnja još uvijek 50 km/h.....Sad kad stavim spuh nadam se boljemu.

Sorry kaj se ne javljam češće ali imam 101 brigu osim skutera koji je spor...hahaha :icon_tongue:

Offline pinbot

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor
  • Moj Skuter: Generic XOR 50
Odg: generic XOR
« Odgovori #93 : 29 Svibanj, 2007, 09:14:41 »
nista posebno, stavi variomat za pocetak. oko 90-95

Cek, to je bez kita? Samo sa svime ovime sta si nabrojio? Cini se fino poboljšanje. Kolko te sve skupa koštalo?

E, robi kaj veliš na ovaj auspuh http://www.jurec.hr/auspuh-competition.html


Sutra ću ga kupit pa javim....inače, stavio sam nove rolice, skinuo sve blokade (kod čovjeka koji se razumije) i starta bolje iako je krajnja još uvijek 50 km/h.....Sad kad stavim spuh nadam se boljemu.

Sorry kaj se ne javljam češće ali imam 101 brigu osim skutera koji je spor...hahaha :icon_tongue:

Ja imam taj spuh, dobio sam nekakvih 10-15 km/h, lijepsi je zvuk, uglavnom zadovoljan sam njime.

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: generic XOR
« Odgovori #94 : 29 Svibanj, 2007, 09:43:34 »
to je brzina sa kitom,to je gus kit tako da od njega dobivas oko 5km, najvise na ubrzanju.
vario je najvazniji....

Offline pinbot

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor
  • Moj Skuter: Generic XOR 50
Odg: generic XOR
« Odgovori #95 : 29 Svibanj, 2007, 12:09:43 »
Hvala na infu  :notworthy:
Sad sam razgovarao sa svojim serviserom, gledali smo malo cijene: vario, remen, dizna, lulica bi me sve skupa kostalo negdje oko 1k kuna. Mislim da cu postepeno to kupovati, jedino me jos zanima, kolko bi se sa diznom i lulicom povecala potrosnja, sad je ispod 3l.

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: generic XOR
« Odgovori #96 : 29 Svibanj, 2007, 12:11:50 »
da,serijski skroz malo trosi.
to je previse, vario 450kn, dizna 10kn, lulica van,0kn, remen 200kn.

Offline fvedran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Generic Ideo 50
Odg: generic XOR
« Odgovori #97 : 02 Lipanj, 2007, 02:39:06 »
Kaj onda vi dečki (Baptista i Pinbot) preporučate taj noname auspuh? Zadovoljni ste?

Offline OKOCHA

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kaštela
  • Moj Skuter: xor 125ccm/uskoro
generic XOR
« Odgovori #98 : 04 Lipanj, 2007, 20:10:18 »
Bok,ja san novi ode..uglavnom kupujem xor 125 sljedeći tjedan a čuja san da nema baš mista za vozača ja san visok 193cm  pa me zanima vaše mišljenje,jel sam prevelik za taj skuter il ću ipak stat na njega??! :toothy9: :toothy12:
Šta ti se dogodi kad ti do?u dva jaja na o?i?
.
.
k**ra* u ?elo

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: generic XOR
« Odgovori #99 : 04 Lipanj, 2007, 20:28:25 »
125 je mrvicu veci od 50... a stat ces ako se sam vozis.