Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Tomos BT Limited Edition By KKT  (Posjeta: 21268 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Beneli

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 796
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Benelli 491 LC
  • MojSetup: Dell 17.5,redsponge
  • MojSpuh: R1200
Odg: Tomos BT Limited Edition By KKT
« Odgovori #60 : 27 Rujan, 2009, 20:48:37 »
ne lupetajte bzvz....bt-i,atx-i,ctx-i...sve se to vozilo i jos vozi...najcesce su preinake bile siri klip,rezonantni spuh i karburator....i to sto se dobilo sa time je bila jako kratka vijeka...a isao je mozda kao ac trophy + leo vince tt ili eventualno 120 kmh kao sto kaze black ali ne vjerujem da je sa takvom "zvijeri" presao vise od 100 km kao ni moj frend koji je na bt-u imao sve navedeno,2 dana vozio,treci dan motor raskopan.....
nemoj to lupat. odkad bolji karubrator i reza smanjuju vjek motora. pa 2t motoru je 40% u auspuhu. evo prvo da rješimo o vjeku motora:bt sa 24000 kilometra a nije bil kilometar sajle dakle ko zna kolko je prešo,stavljen klip 42.5 napravio 500 km i pukla karika zato što je klip bio od 60 kn.  ja stavim klip od 150 kn napravio je još 500km i dalje radi i to bez greške tolko o izdžljivosti. a što se tiče friziranja slika sve govori (btw. to je 49 cc)

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: Tomos BT Limited Edition By KKT
« Odgovori #61 : 27 Rujan, 2009, 22:28:10 »
ja sam imao tomos B-a sa originalnim BING karburatorom,nekim laser auspuhom i klipom 39 L i iso je realnih 95 odnosno 100 po njegovom km/h....
uvijek mi je zelja bila staviti na njega 42 L ali sam ga prodao ipak prije nego je doslo do toga.
i da,samo da napomenem ja sam  presao 2000 km sa takovim BT-om i nikada nikakovih problema (ako izuzmemo pregaranje svjecice i štopanje dizne :D)

Offline APN6

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSetup: samo turpija =)
  • MojSpuh: trazim ga....
Odg: Tomos BT Limited Edition By KKT
« Odgovori #62 : 28 Rujan, 2009, 00:02:28 »
zato postoji ctx ili deva i vozis tomosa koji ide 120  ;D
prva pametna u ovoj temi, :icon_biggrin: :icon_biggrin:

a zasrali ste temu  ko i uvijek ,tomos ovo,skuter ono,umjesto da se pohvali ekipu decki koja su ulozili velik trud i novac za tako nesto  :'(

Offline Phive

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 76
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Yamaha Fz6 s2(totalka xD)
Odg: Tomos BT Limited Edition By KKT
« Odgovori #63 : 28 Rujan, 2009, 02:23:18 »
faking mln :)

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2005
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Tomos BT Limited Edition By KKT
« Odgovori #64 : 28 Rujan, 2009, 06:44:52 »
decki, respect na trudu!

zuta me malo ubija, mozda da je malo razbit boju, triba sic rijesiti, zadnji rep doraditi...

al mislim da je gust ovo vozit, a?

i inace, ja sam jedan od onih koji ne pate od marke, smatram da onaj tko ima dosta znanja da ce i od sranja izvuc puno toga... (i ne kazem da je tomos sranje, na tome sam odrastao j**** mu misha)


Offline Daci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 720
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: ludi DiTech
  • Moja Kaciga: eto vidiš
  • MojSetup: malossi sranje
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: Tomos BT Limited Edition By KKT
« Odgovori #65 : 28 Rujan, 2009, 10:50:11 »
dobar projekt ..puno truda al...ja to ne bi nikad radi jer jednostavno bt je pre ružan motor..šta god da mu napraviš motor iz 80tih neće nikad dobro izgledat

a što se tiče prepucavanja tomos-skuter....samo za info ctx je jači od bt-a a neki dan sam ga opro kak god hoćeš ... vozim ditecha sa kitom ...tolko o tomosima..to su stare rage dizajnirane 30 god ...u vrijeme kad su rađeni su bili dobri sad više nisu i bok

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: Tomos BT Limited Edition By KKT
« Odgovori #66 : 28 Rujan, 2009, 10:56:47 »
mislim da je dosta offa o tomosima i skuterima...

ovu prednju masku jel to vlasnik radio?
predobro izgleda, kolilko vidim to je far od roxa ali ove plastike me zanimaju jel to rucno radjeno i od cega? ? ?
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline Bidalot_C30

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 343
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Tomos BT Limited Edition By KKT
« Odgovori #67 : 28 Rujan, 2009, 11:05:59 »
mjerite 50cc tomose sa 70cc skuterima,zasto ne racunate u poznatu elektronku od 90cc...ona je standardna isla 110-ak bez beda..

Offline mmario73

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 529
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Čoka
Odg: Tomos BT Limited Edition By KKT
« Odgovori #68 : 28 Rujan, 2009, 13:38:24 »
Moram da vas pohvalim momci na ozbiljnom projektu i velikom trudu kod ovih transformacija. Svi koji rade s voljom postaju zadovoljni svojim rezultatom a finiš je ipak kada ga pohvale i drugi.. čemu sav trud ako ga niko ne primeti.. Da li je poenta biti unikatan, ja mislim da jeste, mada ne bi to sve bilo toliko jako da nije ozbiljna performansa u motoru...

Tomosi su lideri mopeda i u svojoj generaciji ne zaostaju, ja sam sa njima odrastao i njih tunirao, za rezultate su tu istorijati, a ono što smo mi uradili to je nešto drugo.. Neka samo danas neki skut sa 50cc-a pokaže te rezultate, a da nije high end, tipa Pollini ili MHR, i eto zaključka... Tehnologija i usavršavanje 2T-a je sada na nekom drugom nivou, pogledajte samo ovog Roost-a,.. opet malo malo pa neko čita Jennings-a iz '73 god...

Još jednom SVAKA ČAST MOMCI na projektu, skidam vam kapu, volim videti, kvalitetni rad i dobar rezultat...

PS sviđa mi se žuta, baš je race..
« Zadnja izmjena: 28 Rujan, 2009, 19:39:15 mmario73 »

Offline TebreX

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 109
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: B.Palanka
  • Moj Skuter: Keeway HuRRicane
  • Moja Kaciga: KYON :)
  • MojSetup: Stage6 Sport pro
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Tomos BT Limited Edition By KKT
« Odgovori #69 : 28 Rujan, 2009, 19:14:20 »
Alal vera, Alal vera!
Kada vidiš me na Mojskuter forumu, bolje reci ALAL VERA!!! :))))

Offline Daci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 720
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: ludi DiTech
  • Moja Kaciga: eto vidiš
  • MojSetup: malossi sranje
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: Tomos BT Limited Edition By KKT
« Odgovori #70 : 28 Rujan, 2009, 20:09:46 »
mjerite 50cc tomose sa 70cc skuterima,zasto ne racunate u poznatu elektronku od 90cc...ona je standardna isla 110-ak bez beda..

ctx je 80 ccm a kit za ditecha 68 ccm...tehnologija je napredovala pomirite se s tim

Offline noky007

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • Piaggio Beverly 250ie, x10 500 EXECUTIVE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Tomos BT Limited Edition By KKT
« Odgovori #71 : 28 Rujan, 2009, 22:08:05 »
Potpis za sve kaj je mmario73 rekao!

Ni jedan skuter nikad ama bas nikad nece postic ovakav rezultat,tolko o tome da je tomos zastarjelo g#vn%sa 50 kubika!  :hello: :hello:














Offline DeLUX

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1213
  • Spol: Muški
  • Volim Luxa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Piaggio zip SP
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: ma sve serijsko
  • MojSpuh: Roost
Odg: Tomos BT Limited Edition By KKT
« Odgovori #72 : 29 Rujan, 2009, 13:43:24 »
kad novci nisu u pitanju sve se složi da je brže isto kak i ovaj tomos...daj nekoj firmi skutera pa ćeš vidjet kaj će bit bolje  :glasses2:

Offline Daci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 720
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: ludi DiTech
  • Moja Kaciga: eto vidiš
  • MojSetup: malossi sranje
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: Tomos BT Limited Edition By KKT
« Odgovori #73 : 29 Rujan, 2009, 13:52:03 »
Potpis za sve kaj je mmario73 rekao!

Ni jedan skuter nikad ama bas nikad nece postic ovakav rezultat,tolko o tome da je tomos zastarjelo g#vn%sa 50 kubika!  :hello: :hello:















sve to super , al koji je skuter napravljen za stazu ..ovo je tvornički motor za stazu ...mislim usporedbe su ti ono ko da usporediš sbk motor s običnim

Offline Beneli

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 796
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Benelli 491 LC
  • MojSetup: Dell 17.5,redsponge
  • MojSpuh: R1200
Odg: Tomos BT Limited Edition By KKT
« Odgovori #74 : 29 Rujan, 2009, 14:25:24 »
lol kako će skuter bit za trkaću stazu sa 12 colnim felgama  :laughing9: ovo je tomos od 50 cc i postigao je što neće nijedan skuter sa bilo kakvim kitom. i vidi ovo se dan danas može postić ali samo treba novaca da bi se ovakav motor složio kod kuće. ne tvronica nego kod kuće. zahvat na tomosu da ide 150-160 kmh s nekim iskustovom košta oko 300e. no skuter od 50 cc nikad neće ić 150 slago ga kod kuće ili nakupovo sve živo što postoji pa makar mu to dizalo kubikažu na 70cc. to je tako i nemože se promjenit tomos je zastario ali u krajnjim brzinama dan danas mu nema ravnog

Offline DeLUX

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1213
  • Spol: Muški
  • Volim Luxa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Piaggio zip SP
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: ma sve serijsko
  • MojSpuh: Roost
Odg: Tomos BT Limited Edition By KKT
« Odgovori #75 : 29 Rujan, 2009, 14:39:21 »
pravi izbor za tebe je tomos forum  :icon_thumright: :icon_thumright: najjači si lik i uz malo novaca znaš složit tomosa da ide 150...jel ti to možda u kvizu na fejsu pisalo  :laughing3: :laughing3:

Offline noky007

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • Piaggio Beverly 250ie, x10 500 EXECUTIVE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Tomos BT Limited Edition By KKT
« Odgovori #76 : 29 Rujan, 2009, 14:48:54 »
Ko nije ko klinac vozio tomosa taj nije motorista!  :icon_biggrin: :icon_biggrin:


Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Tomos BT Limited Edition By KKT
« Odgovori #77 : 29 Rujan, 2009, 15:21:08 »
moj e90 je isao 165 po vojim uricama, automatik je isao 95 po autu...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline mmario73

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 529
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Čoka

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Tomos BT Limited Edition By KKT
« Odgovori #79 : 29 Rujan, 2009, 16:25:17 »
lol kako će skuter bit za trkaću stazu sa 12 colnim felgama  :laughing9: ovo je tomos od 50 cc i postigao je što neće nijedan skuter sa bilo kakvim kitom. i vidi ovo se dan danas može postić ali samo treba novaca da bi se ovakav motor složio kod kuće. ne tvronica nego kod kuće. zahvat na tomosu da ide 150-160 kmh s nekim iskustovom košta oko 300e. no skuter od 50 cc nikad neće ić 150 slago ga kod kuće ili nakupovo sve živo što postoji pa makar mu to dizalo kubikažu na 70cc. to je tako i nemože se promjenit tomos je zastario ali u krajnjim brzinama dan danas mu nema ravnog
prva vazna i velika razlika je prijenos,dakle na scooter centrifuga,odi lanac....mogu mislit koliko je taj tomos nabirao tih 180 kmh....drugo,kupis alu klip za 50 ccm sa jednom karikom polini ili malossi,i standard masinu scoota mozes pretvoriti u bestiju koja bi imala priblizno konja kao i ova.....trece pogledaj kako je rijesena aerodinamika na tomosu i na scooteru.... bas je glupo uspoređivat....a vjerovatno se moze sloziti za 300 eura...zas onda ne radi to niko ili ti npr nego vozis scoot sa kitom? nema sto,ovaj tomos je sigurno je#en motor i danas i prije toliko godina....