Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Privremeni konačni rezultati skutera 2009  (Posjeta: 7800 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ami trade

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 376
  • Spol: Muški
  • brz sam ali ne dovoljno
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: zip sp, rsv1000r
  • MojSpuh: evo
Odg: PRIVREMENI KONAČNI REZULTATI SKUTERA 2009
« Odgovori #20 : 14 Rujan, 2009, 10:33:04 »
kad bi svi tako razmišljali nebi bilo nikakvih utrka!!!!!

šta misliš kolko košta vikend na grobniku?


ako ništa drugo taj bezvrijedni pehar je lijepa uspomena, a šta je tebi uspomena na vikend proveden u birtiji?

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: PRIVREMENI KONAČNI REZULTATI SKUTERA 2009
« Odgovori #21 : 14 Rujan, 2009, 10:38:17 »
a nekom je bezvrijedan, nekom nije...

meni nebi znacia puno ko sta mi ne znace neke medalje koje imam (kick boxing) ... dodjem i odma sam treci.. zajebi to...


a vikend u birtiji izadje 200kn jedna trka preko 100 eura ... nema svak novaca za to, a i pitanje je vrimena kad ce se raspast sistem..

to je sport za bogate  :icon_thumright:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline ami trade

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 376
  • Spol: Muški
  • brz sam ali ne dovoljno
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: zip sp, rsv1000r
  • MojSpuh: evo
Odg: PRIVREMENI KONAČNI REZULTATI SKUTERA 2009
« Odgovori #22 : 14 Rujan, 2009, 11:04:04 »
trke su 4 ili 5 puta godišnje a u birtiji si svaki vikend!!!


Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PRIVREMENI KONAČNI REZULTATI SKUTERA 2009
« Odgovori #23 : 14 Rujan, 2009, 11:32:14 »
da....preskupo je....pogotowo Što su te trke bile namijenjene mlaĐim wozaČima....Činjenica je da puno dajeŠ a ne dobiwaŠ niŠta....a swake godine je swe gore i gore....a joŠ je gluplje računat sam na nowac koji ti treba za put i startninu i trening....jer to nije swe....gdje su ti rezerwni dijelowi???....jer bez njih teŠko da moŽeŠ utrku odwozit...tako da nije po utrci 100eura....ipak je malo puno wiŠe....a u owoj danaŠnjoj situaciji, malo tko si moŽe priuŠtit takwo bacanje nowca.....ja to jako dobro znam, jer su nas financirali roditelji, i cifre godiŠnje su bile swe ali ne i male....
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: PRIVREMENI KONAČNI REZULTATI SKUTERA 2009
« Odgovori #24 : 14 Rujan, 2009, 11:43:06 »
trke su 4 ili 5 puta godišnje a u birtiji si svaki vikend!!!



to koliko sam ja u birtiji znaju moji prijatelji i roditelji.

ja ti nisam bas primjer za birtijanje jer izlazim 1 put svaka 3 miseca kad je neka prigoda... sportski zivot :P
a opet neam love za vozit trke tako da  :help:


da....preskupo je....pogotowo Što su te trke bile namijenjene mlaĐim wozaČima....Činjenica je da puno dajeŠ a ne dobiwaŠ niŠta....a swake godine je swe gore i gore....a joŠ je gluplje računat sam na nowac koji ti treba za put i startninu i trening....jer to nije swe....gdje su ti rezerwni dijelowi???....jer bez njih teŠko da moŽeŠ utrku odwozit...tako da nije po utrci 100eura....ipak je malo puno wiŠe....a u owoj danaŠnjoj situaciji, malo tko si moŽe priuŠtit takwo bacanje nowca.....ja to jako dobro znam, jer su nas financirali roditelji, i cifre godiŠnje su bile swe ali ne i male....

eto neko ko iz prve ruke zna  :icon_biggrin:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: PRIVREMENI KONAČNI REZULTATI SKUTERA 2009
« Odgovori #25 : 14 Rujan, 2009, 13:43:55 »
to sta vi svi trkeljate da nemate novaca za vozit neku vrstu utrka sad konkretno govorimo o skuterima nije bas istina jer sve ovisi sta ocekujes od sebe....pod tim mislim da ako neko hoce odvozit recimo cijelu sezonu a da mu nije bitno dal ce bit treci,peti ili zadnji nego vozi samo ajmo rec za gust ja uvjereno tvrdim da vecina vas koji tu kukate bi mogli bez problema odvozit cijelu sezonu jer godisnja cifra onda nije tolko velika jel motoric se da vrlo dobro slozit za relativno male novce i moze trajat cijelu sezonu uz zamjenu nekih sitnih djelova prije svake utrke a bome ako ste nabrijani i zelite konkurirati za prva 3 mjesta onda je to vec drugacija prica i godisnji troskovi se bome utrostrucuju jer uz odlicno slozen motor treba i provesti dosta vremena na treninzima i tu se vec prica o ciframa od 20-30 tisuca kuna po sezoni sta je vec podosta....

uglavnom ako zelite voziti vise za gust i malo steci dojam kako je to utrkivati se protiv nekog to si svi vise manje mogu priustiti ako to zaista vole a ako zelite konkurirati za sami vrh to je potpuno druga prica....   

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PRIVREMENI KONAČNI REZULTATI SKUTERA 2009
« Odgovori #26 : 14 Rujan, 2009, 15:12:56 »
owdje sam sad cula hrpu gluposti! a poŠto widim da nekima to nije skupo, neznam kaj su cekali owih  zadnjih pet sezona i zbog cega nisu iŠli na utrke... nego pametuju preko foruma?!?! Ja sam wozila i klasu 50 i klasu 70... i znam koliko nowaca i truda iziskuju obje klase...i treca na kraju!

najlakŠe je pametowat...a ne  sudjelowat!  :binkybaby:
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: PRIVREMENI KONAČNI REZULTATI SKUTERA 2009
« Odgovori #27 : 14 Rujan, 2009, 15:22:51 »

najlakŠe je pametowat...a ne  sudjelowat!  :binkybaby:
slazem se sa ovim ali jbg, neki bi se utrkivali bez da plate.. da sam blizu metropole tko zna mozda bi i ja slozio neki jaci midrace i za svoj gust vozio cisto da vidim kako je to..
jer opet 20-30 tisuca je relativno velika lova kada nemas nekoga da ti placa
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: PRIVREMENI KONAČNI REZULTATI SKUTERA 2009
« Odgovori #28 : 17 Rujan, 2009, 01:51:00 »
Klasa junior:
1. JOSIP VITIĆ
2. MISLAV PRERKUŠIĆ

Klasa 70:
1. MARKO KUDID
2. MARKO BOJANIĆ
3. JOSIP GRČIĆ
4. IGOR ŠOŠE
5. IGOR ŠPOLJARIĆ
6. ANTONIJO KRAGULJ
7. MIHAELA KRAGULJ
8. SINIŠA SORIĆ

Klasa open:
1. VEDRAN GRDIĆ
2. LEO KOS LJUBIČIĆ
3. PETAR RADNIĆ
4. MARKO KUKIĆ
5. TIHOMIR ROŠKO
6. STJEPN SUHINA
7. MISLAV PERKUŠIĆ

Mali ispravak, klasa open na 6. mjestu Stjepan Svalina
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline zeto

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 89
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: okolica osijeka
  • Moj Skuter: yamaha neos 100cc
  • Moja Kaciga: Lazer
  • MojSetup: kupujem za skuter, ako netko ima
  • MojSpuh: -
Odg: PRIVREMENI KONAČNI REZULTATI SKUTERA 2009
« Odgovori #29 : 17 Rujan, 2009, 21:35:03 »
owdje sam sad cula hrpu gluposti! a poŠto widim da nekima to nije skupo, neznam kaj su cekali owih  zadnjih pet sezona i zbog cega nisu iŠli na utrke... nego pametuju preko foruma?!?! Ja sam wozila i klasu 50 i klasu 70... i znam koliko nowaca i truda iziskuju obje klase...i treca na kraju!

najlakŠe je pametowat...a ne  sudjelowat!  :binkybaby:


meni nebi bio ni problem složiti i uložiti u motor........nego, najveći problem je, poslije svega,kada dođem na utrku, da moram masno platit da startam, pa gorivo do utrke, i što sam relativno daleko od same staze i nemogu recimo kada mi pukne otići malo vježbati,npr mjesec dana prije utrke il kada ima slobodan termin da mogu iznajmit stazu.......znači tu već gubim......skutere sam slabo vozio, samo motore.......opet postoji problem, što se treba uvozat na skuter,jer ga neznam voziti........tu trebam dosta treninga........

nemoraš ti odmah sastaviti motor da budeš prvi......prva sezona je uvijek teška i ona prođe, to možeš rješiti skoro i sa standardnim skuterom, samo da ga dobro poštelaš i to je to.......a onda kasnije kemijaš i dorađuješ......

opet, kod mene, neznam nikoga tko vozi trke sa skuterom,znači nigdje u slavoniji......a i kod nas se nevozi, bilo jedne godine u vinkovcima,prije možda 5 godina sam bio tamo.......i to je to,sječam se.....mislim da je bila klasa 50cc, pobjedio dečko sa yamahom slider,plava.......i motor je jako dobro išao......a nije puno uloženo u njega......
yamaha tzr 125
yamaha neos 100

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: PRIVREMENI KONAČNI REZULTATI SKUTERA 2009
« Odgovori #30 : 21 Rujan, 2009, 01:18:21 »
Da i ja nes kazem..

Pratim zadnjih 5g to malo vise te trke i motosport...uglanvom iz svake godine u godinu je sve gore...i ove godine je dosao i ocekivani raspad sistema..

Kod nas nema kruha od toga...voze sam oni kaj si to mogu priustiti...jel ubiti ih ima mozda dvoje kaj imaju "sponzore" ak se to opce moze tak nazvati u hr...

Svi vise manje placaju iz svog depa pa ko ima taj i vozi..one koje zanima skupe nekak da odvoze jednu dvije trke i onda nemaju s cim dalje makar je volja tu..

Organizacija je koma...poticaja nema ..nagrade su isto za nis....u banani je taj sport kod nas..ne smao skuteri i motori nisu puno bolji..ali ajde oni se vuku nekak...

Uglanvom se da na ruku izbrojiti ljudi koji su s tim uspjeli nes postici...treba se podosta tog promjeniti ak misli neko uspjeti se probiti s tim sportom kod nas..po meni to su moja neka misljenja i dojmovi koja sma uspio steci..fala bogu sam imao i bolje uvide u to nego neki..nisam ibo samo ko gledaoc...

Staze isto bas nemamo neke..Grobnik je isto raspad sistema..samo se vozi i glavonje ubiraju lovu ali se nista neradi na stazi niti oko nje...isti grobnik kak i prije 5-10g.Doci ce i njemu kraj..Jedina dobra staza kaj imamo je Marof po meni...ovo drugo je sve banan...zalosno je da nemogu svi mal oveci gradovi imati bar po jednu dobro uredenu stazu...pa nek bude velika pa da se mogu i auti i motori koristiti s njom..

Eto tolko od mene..
Under construction...

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PRIVREMENI KONAČNI REZULTATI SKUTERA 2009
« Odgovori #31 : 21 Rujan, 2009, 18:40:58 »
U potpunosti se slazem sa Benijem, swake godine je swe gore, a to gowori i sama cinjenica da taj sport wise ne prati ni jedan moto casopis.
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: PRIVREMENI KONAČNI REZULTATI SKUTERA 2009
« Odgovori #32 : 21 Rujan, 2009, 18:58:03 »
Kak fenci kad se ja i ti slazemo...to je onda ok...

Kad cemo u megic opet bdw...
Under construction...

Offline sp...

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 248
  • Spol: Muški
  • sami gasss
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zip SP 00'
  • MojSetup: ubojica
Odg: PRIVREMENI KONAČNI REZULTATI SKUTERA 2009
« Odgovori #33 : 10 Listopad, 2009, 13:25:40 »
owdje sam sad cula hrpu gluposti! a poŠto widim da nekima to nije skupo, neznam kaj su cekali owih  zadnjih pet sezona i zbog cega nisu iŠli na utrke... nego pametuju preko foruma?!?! Ja sam wozila i klasu 50 i klasu 70... i znam koliko nowaca i truda iziskuju obje klase...i treca na kraju!

najlakŠe je pametowat...a ne  sudjelowat!  :binkybaby:
da dosad sam videl puno kaj trabunjaju da bi vozili ...pa kaj nisu onda probali 50 pa da vide malo kak to sve izgleda...vjerujem da bi mogli neki barem odvozit jednu sezonu 50 pa na kraju sezone bi vidli kak bi ih po đžepu sve to oderalo....a onda o klasi 70 bi promijenili mišljenje a ne ja bum ovo sljedeće godine ja bum ovo...jer iziskuje previšeee....novaca i vremena i truda......  a za kaj??? nekom je jebeno vozit ..za pehar za čisto natjecanje..za vožnjicu po stazi..a nekom ko nema love....bzv trošak......
Pravi savjet zlata vredi , drkaj k**ra* lovu štedi
Bez gasa nema spasa !!!

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: PRIVREMENI KONAČNI REZULTATI SKUTERA 2009
« Odgovori #34 : 05 Siječanj, 2010, 10:27:43 »
da ne otvaram novu temu, budem tu napisal.

jel ima ko informacije o novoj sezoni? dal se odrzava?

P.S. divlja - ako se odrzava, vozis?
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline Chupsy

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nexus 300
  • Moja Kaciga: Schuberth S2
Odg: Privremeni konačni rezultati skutera 2009
« Odgovori #35 : 05 Siječanj, 2010, 20:20:30 »
da ne otvaram novu temu, budem tu napisal.

jel ima ko informacije o novoj sezoni? dal se odrzava?

P.S. divlja - ako se odrzava, vozis?
vozi ako mato kupi prozore...
« Zadnja izmjena: 13 Siječanj, 2010, 14:59:17 Pupo »
Servis skutera "sporo i kvalitetno"
kodiranje kljuceva, popravak ECU itd itd...
0958142029

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PRIVREMENI KONAČNI REZULTATI SKUTERA 2009
« Odgovori #36 : 25 Siječanj, 2010, 10:31:50 »
da ne otvaram novu temu, budem tu napisal.

jel ima ko informacije o novoj sezoni? dal se odrzava?

P.S. divlja - ako se odrzava, vozis?
Pa za sad su prijavljene tri utrke, što je jako loše, i gdje je velika vjerojatnost da se ona u Požegi ne održi ko i prošle godine....
Neznam dal ču vozit, jer mi počinje i sezona ragbiju, ak se ne poklopi možda dojurim na neku utrki, iako mislim da ću Marof sigurno wozit....:)
:)"""""Z I P O L I N A""""":)