Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: laptop problem  (Posjeta: 787 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
laptop problem
« : 07 Rujan, 2009, 13:58:04 »
ovako imam kod kuce jedan asusov laptop relativno je dobar(bio).. kupio ga prije malo manje od 2 godine,ali nakon 10 dana prosuo sam sok po njemu i ruknio je... e sad posto se bas u laptope nekuzim.. sta bi moglo otici.. za maticnu sam siguran da je osla... e sad jel su na njoj rami i ostale pi*darije integrirani ili se mogu vadit i to... neznam koji je model laptopa zaboravio sam... pa mi je palo na pamet da nadjem negdje polovnu maticnu i slozim si taj laptop
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: laptop problem
« Odgovori #1 : 07 Rujan, 2009, 14:08:08 »
ovako imam kod kuce jedan asusov laptop relativno je dobar(bio).. kupio ga prije malo manje od 2 godine,ali nakon 10 dana prosuo sam sok po njemu i ruknio je... e sad posto se bas u laptope nekuzim.. sta bi moglo otici.. za maticnu sam siguran da je osla... e sad jel su na njoj rami i ostale pi*darije integrirani ili se mogu vadit i to... neznam koji je model laptopa zaboravio sam... pa mi je palo na pamet da nadjem negdje polovnu maticnu i slozim si taj laptop

Svaki model laptopa ti ima svoju matičnu koja točno paše u utore na plastikama koji su konstruirane za taj laptop. Ako je stariji laptop onda nema zasebnu grafičku karticu nego je i ona integrirana pa ti od komponenata osim plastika i display-a ostaju: Procesor, RAM, wireless kartica ako ju ima, tipkovnica, touchpad ako nije odvojen od top covera i na kraju punjač  :icon_thumright:

Matična ti se ne isplati kupovati nova jer košta ko solidan novi laptop. Jedino ako nađeš i ako imaš mogućnost kupiti preko EBay-a  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: laptop problem
« Odgovori #2 : 07 Rujan, 2009, 22:50:45 »
ahaaaaa,ma daj bio ga ja ugasio i kako sam ga brisao krpom i ostavio da se susi,slucajno se upalio i oslo sve u 3pm... moze on funkcionirati bez touchpada? svejedno uvijek mis ustekam jer nevolim to mandrljanje prstom :D planirao sam na netu potrazit mozda neko ima za prodat te komponente... pretpostavljam da je hard disk u redu,cd rom... imao je i wireless karticu.. ma bio bomba laptop u to vrijeme.. platio ga tada nekih 1000€ i sj#bo... mislio sam da ce me starci ubit hehehe... pa et ak se daju naci te komponente za nekih 200€ slozio bi si opet taj laptop da imam za radionu
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: laptop problem
« Odgovori #3 : 14 Rujan, 2009, 10:28:14 »
Notebook može kao i komp radit praktički bez ičega. Mora imati matičnu, procesor sa hladnjakom i RAM. Uključiš na punjač i radi. Al poželjno je i ekran uštekat  :icon_biggrin:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo: