Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: zip phantera 50ccm  (Posjeta: 3702 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jonj1c

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mostar
  • Moj Skuter: zip Phantom 50
zip phantera 50ccm
« : 22 Svibanj, 2007, 17:07:07 »
evo ovako, imam 2 problema sto za koje bih molio vasu pomoc. .

1. da li moj skuter uopce ima blokadu ( debili u servisu kazu da nema) , dok mi prijatelji i svi ostali motorisit kazu da ima odnosno da je mora imat, samo da napomenem motor mu je 4-taktni.

2. pri kretanju iz mjesta cuje se neko skripanje ( sad iz motora ili kotaca nisam siguran) , ali cim voznja krene to nestane, i tako je svaki put kod kretanja s mjesta, o da zna se neka i cuti kad se ide uz vecu uzbrdicu.

ja se nadam da ce mi bar neko znati odgovoriti na pitanja, jer mi vise stvarno ide na zivce. samo da napomenem ja sam iz Mostara

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: zip phantera 50ccm
« Odgovori #1 : 22 Svibanj, 2007, 17:31:37 »
Kolika mu je max brzina
Jeli mu motor ko od baotiana?
Ako je onda malo pogledaj po forumu di ima kako se skidaju blokade s baotiana

Offline jonj1c

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mostar
  • Moj Skuter: zip Phantom 50
Odg: zip phantera 50ccm
« Odgovori #2 : 22 Svibanj, 2007, 17:35:51 »
Kolika mu je max brzina
Jeli mu motor ko od baotiana?
Ako je onda malo pogledaj po forumu di ima kako se skidaju blokade s baotiana
evo ovako neka max brzina bi mu bila nekih 60km/h , a mozda cu ispasti glup ali ko je ili sta je baotiana

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: zip phantera 50ccm
« Odgovori #3 : 22 Svibanj, 2007, 22:38:04 »
Baotian ti je ime skutera(kao što je tvoj zip phantera).Ima puno postova na forumu kako se skidaju blokade sa Baotiana,pa malo pogledaj,sigurno ćeš naći.
Ustvari,koliko sam ja naučio čitajući druge postove,Baotian ima 3 blokade-na auspuhu,na variomatu i nekakvu crnu(negdi san pročita da je i roza) žica koju triba prisići,a koja se nalazi negdi ispod podnice