Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dizna  (Posjeta: 10059 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mountain

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Dizna
« : 22 Svibanj, 2007, 10:39:08 »


Ovo je slika dizne sa yamahe aerox_a kja ima rupu 62,dugacka je 8mm i debljina je 6mm trebao bih drugu sa rupom 68 ili 70 ako etko znade gdje bi mogao nabaviti ili ako netko ima
PLEASE!!!!!!!!!!!!!

Offline zikihos

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dizna
« Odgovori #1 : 22 Svibanj, 2007, 10:46:01 »
imas u Ljubuškom u unitrade-u, valjda ti je usput...

ako nigdje ne nadjes, mozes odnjet kod urara da ti poveca
rupicu.

Offline Dungeon Keeper

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dizna
« Odgovori #2 : 22 Svibanj, 2007, 12:31:31 »
kontroliraj se!

Diznu mozes kupiti u ducanu di ima dizni i djelova za motor. Ima u Trstu!
« Zadnja izmjena: 22 Svibanj, 2007, 13:45:13 Sugar »

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Dizna
« Odgovori #3 : 22 Svibanj, 2007, 12:39:59 »
dungeon pocea si mi parat nerve
 covik je lipo i uredno pita... ako nemos dat normalan odgovor lupni glavon u zid i baci se kroz prozor da ucinis svima uslugu
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline mountain

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dizna
« Odgovori #4 : 22 Svibanj, 2007, 12:40:24 »
A s cime da ju slikam kad me jebe aparat i nece iz blize snimit sve je mutno:Kaj da napravim?

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: Dizna
« Odgovori #5 : 22 Svibanj, 2007, 13:30:22 »
Jer na Aeroxu ide veća dizna kad se skine blokada?Il mogu ostavit ovu što je bila?
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline mountain

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dizna
« Odgovori #6 : 22 Svibanj, 2007, 13:33:37 »
Meni je Mr J slagao blokadu i rekao mi je da bi bilo bolje da je veca

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: Dizna
« Odgovori #7 : 22 Svibanj, 2007, 13:42:49 »
Ma ja sam skinio blokade i negdje pročito da treba veća dizna na svakom skuteru kad se skine blokada ??? Meni troši oko 3-3,5litre pa baš i neznam šta će mi veća :dontknow:
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dizna
« Odgovori #8 : 22 Svibanj, 2007, 13:45:54 »
ma ima u bilo kojem ducanu koji ima veze sa motorima

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Dizna
« Odgovori #9 : 22 Svibanj, 2007, 13:46:29 »
Istina, rijesio sam mu blokade na variomatu i auspuhu i postelao karburator... Lulicu sam ostavio na filteru jer ako ju maknem smjesa na full gasu bi bila presiromasna...

Po meni motoric ide solidno za serijalu, s obzirom kako je isao ovo je osjeeeetno bolje...  :icon_thumright: covjek kaze da mu ide izvan oznacenog brzinomjera, po slobodnoj procjeni oko 90km/h

P.S. Ne skidam blokade vise sa aeroxa za sitne pare... (moras skinuti 70% oklopa i kemijati sa sigurnosnim vijcima) - ode dosta vremena...

Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Dungeon Keeper

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dizna
« Odgovori #10 : 22 Svibanj, 2007, 17:47:37 »
dungeon pocea si mi parat nerve
 covik je lipo i uredno pita... ako nemos dat normalan odgovor lupni glavon u zid i baci se kroz prozor da ucinis svima uslugu


Oke, zasto je sliko svoju diznu i pito di ima dizna za kupit - cemu ta slika od dizne? Ja tu nevidim smisla nikakvog. Ili misli da smo svi tu idioti pa neznamo sto je dizna ili neznam... Druga stvar, pitas lijepo, di u Zagrebu ima dizna, di u Rijeci ima dizna, di u splitu ima dizna za kupit. Mogu ti dati ime ducana u nizozemskoj di ima dizna za kupit ako oces. Ovo je slika moga auspuha. Di ima auspuh rezonantni za kupit.

Nema veze. Imas u Rijeci - Djino motori, par fusara, i jos dosta tih ducana. Imas u Trstu 3 ducana jedan kraj drugoga. Za zagreb i Split neznam itd... te zanima preciznije nesto za Rijeku?

Offline mountain

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dizna
« Odgovori #11 : 22 Svibanj, 2007, 21:03:15 »
Nas kaj meni nije jasno kaj se ti cjeli dan pjenis?e kuzim se u skutere,kupio sam novi skuter,covjek mi je skinuo blokadu i rekao da bi bilo dobro staviti vecu.Obisao sam hrpu ducana i skuzio da postoji vise vrsta dizni tako da sam ju iz tog razloga slikao i stavio na forum.Jel ti sad jasno ili se ti furas na nekakvog mrguda koji sa nicim nije zadovoljan i samo ceka priliku da bi mogao jamrati i gundjati

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Dizna
« Odgovori #12 : 22 Svibanj, 2007, 21:32:04 »
dungeon pocea si mi parat nerve
 covik je lipo i uredno pita... ako nemos dat normalan odgovor lupni glavon u zid i baci se kroz prozor da ucinis svima uslugu


Oke, zasto je sliko svoju diznu i pito di ima dizna za kupit - cemu ta slika od dizne? Ja tu nevidim smisla nikakvog. Ili misli da smo svi tu idioti pa neznamo sto je dizna ili neznam... Druga stvar, pitas lijepo, di u Zagrebu ima dizna, di u Rijeci ima dizna, di u splitu ima dizna za kupit. Mogu ti dati ime ducana u nizozemskoj di ima dizna za kupit ako oces. Ovo je slika moga auspuha. Di ima auspuh rezonantni za kupit.

Nema veze. Imas u Rijeci - Djino motori, par fusara, i jos dosta tih ducana. Imas u Trstu 3 ducana jedan kraj drugoga. Za zagreb i Split neznam itd... te zanima preciznije nesto za Rijeku?

ocito ti ne ide pomaganje  :toothy9:

daj onda, pusti pomaganje, dodji se zezat na offtopicare i tako to  :icon_thumright:


sjeti se, hipijevska idila i to jel  :hippy2:  :hello:

 :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Dungeon Keeper

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dizna
« Odgovori #13 : 22 Svibanj, 2007, 21:40:11 »
Nas kaj meni nije jasno kaj se ti cjeli dan pjenis?e kuzim se u skutere,kupio sam novi skuter,covjek mi je skinuo blokadu i rekao da bi bilo dobro staviti vecu.Obisao sam hrpu ducana i skuzio da postoji vise vrsta dizni tako da sam ju iz tog razloga slikao i stavio na forum.Jel ti sad jasno ili se ti furas na nekakvog mrguda koji sa nicim nije zadovoljan i samo ceka priliku da bi mogao jamrati i gundjati

Furam se na mrguda.

Offline Dungeon Keeper

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dizna
« Odgovori #14 : 22 Svibanj, 2007, 21:46:03 »
dungeon pocea si mi parat nerve
 covik je lipo i uredno pita... ako nemos dat normalan odgovor lupni glavon u zid i baci se kroz prozor da ucinis svima uslugu


Oke, zasto je sliko svoju diznu i pito di ima dizna za kupit - cemu ta slika od dizne? Ja tu nevidim smisla nikakvog. Ili misli da smo svi tu idioti pa neznamo sto je dizna ili neznam... Druga stvar, pitas lijepo, di u Zagrebu ima dizna, di u Rijeci ima dizna, di u splitu ima dizna za kupit. Mogu ti dati ime ducana u nizozemskoj di ima dizna za kupit ako oces. Ovo je slika moga auspuha. Di ima auspuh rezonantni za kupit.

Nema veze. Imas u Rijeci - Djino motori, par fusara, i jos dosta tih ducana. Imas u Trstu 3 ducana jedan kraj drugoga. Za zagreb i Split neznam itd... te zanima preciznije nesto za Rijeku?

ocito ti ne ide pomaganje  :toothy9:

daj onda, pusti pomaganje, dodji se zezat na offtopicare i tako to  :icon_thumright:


sjeti se, hipijevska idila i to jel  :hippy2:  :hello:

 :icon_thumright:


Koji podforum, offtopic? Ma pomogao bi ja svakome nije bed, ali kada vidim neke teme i tako nekakve ispade mi se tlak digne bezveze.

Offline mountain

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dizna
« Odgovori #15 : 22 Svibanj, 2007, 22:01:20 »
a znas onu staru nitko se nije rodio da je sve znao.Zato sam tu da mi pomognete a ne da vas zajebavam

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Dizna
« Odgovori #16 : 30 Svibanj, 2007, 23:30:08 »
heheh. Dajte mi recite ako proširim diznu dosta onako sa bužilicom i iglom oču nešto dobit. I inače kad se šire dizne šta se dobije sa time?

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Dizna
« Odgovori #17 : 31 Svibanj, 2007, 03:19:39 »
heheh. Dajte mi recite ako proširim diznu dosta onako sa bužilicom i iglom oču nešto dobit. I inače kad se šire dizne šta se dobije sa time?

''dosta''....samim time vec vidim da je bolje da ostavis te dizne na miru...nije to za tebe

i naravno busenjem dizni dajes motoru vise benzina sto samo po sebi zahtjeva stelanje karb nego sto je bio (vise benge, vise zraka)...okani se toga



« Zadnja izmjena: 31 Svibanj, 2007, 03:24:26 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Dizna
« Odgovori #18 : 31 Svibanj, 2007, 09:23:48 »
heheh. Dajte mi recite ako proširim diznu dosta onako sa bužilicom i iglom oču nešto dobit. I inače kad se šire dizne šta se dobije sa time?
Znači bušenjem (širenjem rupe) bušilicom logično širiš rupu, samo to tvoje širenje dosta ne ide baš u skladu sa normalnim štelanjem skutera jer ne znaš na kojem ti je broju...
Najlakše ti je uzeti novu diznu di točno znaš veličinu a i ne košta puno...

Zaključak: samo ćeš si zakomplicirati život ako ideš to sam ručno raditi.
Who's looking for punishment ??

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Dizna
« Odgovori #19 : 31 Svibanj, 2007, 11:27:09 »
onda ču kupit veču diznu za njega . Znači ako znam promjer i sve tražim takvu samo veču?Štelat karb znam za smjesu zraka ibenzina. Bit če zajebancije ali snači ču se :icon_biggrin: