Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ventura skuteri  (Posjeta: 16113 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Ventura skuteri
« Odgovori #20 : 29 Srpanj, 2006, 08:51:27 »
da ovdje pišeš besplatno pa koga šiša.nas šankerica a tebe brico
Piaggio X9 250  Black Box

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: Ventura skuteri
« Odgovori #21 : 29 Srpanj, 2006, 20:37:43 »
da ovdje pišeš besplatno pa koga šiša.nas šankerica a tebe brico
Mene šišaju Željka i Katica :glasses2: :glasses2:
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Ventura skuteri
« Odgovori #22 : 29 Srpanj, 2006, 21:16:34 »
a to su ti ?????????????
Piaggio X9 250  Black Box

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Ventura skuteri
« Odgovori #23 : 31 Srpanj, 2006, 01:28:18 »
a kaj misliš koje su željka i katica, a odgovor zavrsava na "no"?
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: Ventura skuteri
« Odgovori #24 : 31 Srpanj, 2006, 23:51:47 »
A di je nastala Mariuci?? :punicemi:
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Ventura skuteri
« Odgovori #25 : 01 Kolovoz, 2006, 09:18:27 »
magnetix vise ne prodaje venturu, jucer sam saznal. darko je odjebal suradnju. nego, sto nam mariuci ne kupi e-charma... pa na vozacki???
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline mariuci

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ventura skuteri
« Odgovori #26 : 02 Kolovoz, 2006, 15:27:38 »
Bok ekipa, malo sam bila u gužvi ovih dana pa se ne stidoh javiti. Za sada sam u fazi mirovanja, čekam popuste. Budući da sada nemam vremena za polaganje A kategorije, najvjerojatnije ću sve odgoditi za jesen.

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: Ventura skuteri
« Odgovori #27 : 02 Kolovoz, 2006, 15:51:14 »
Nikad nije kasno :hello:
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Ventura skuteri
« Odgovori #28 : 03 Kolovoz, 2006, 05:47:14 »
ne ocekuj od jesenskih popusta neka cuda... ne bus dobila skuter u pola cijene!
npr, ne bu echarm jeftiniji od 12.000 kuna i to je izvrsna ponuda! kupi dok ih ima!
neki popusti pocinju vrc sad i nece se povecavat... neki su popusti bozicni, neki za pojedine lanjske modele nakon nove godine. popusti su, kako kad i kako kod koga izmedju tri i 20 posto! a kaj se tice skole, ak imas B za A ti je potrebno odvozit 10 sati. procitaj moj clanak!!! I brzo u skolu, cas posla, a bit ces carica!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: Ventura skuteri
« Odgovori #29 : 03 Kolovoz, 2006, 11:28:40 »
Ako na pupustu uštediš i 1000 kuna, dobro je. :icon_thumright: Možeš se za taj neočekivani dar dobro nažderat sa frendovima :klopa:
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Ventura skuteri
« Odgovori #30 : 03 Kolovoz, 2006, 14:58:37 »
Ispravak netočnog navoda:
CFMOTO E-Charm još uvijek košta 16.000,00 KN
Na popustu je CFMOTO E-Jewel koji trenutno, do isteka zaliha (a zalihi je god. proizvodnje 2005.) košta 12.000,00 KN.
Oba modela imaju mali kufer u boji karoserije, a neki primjerci imaju i alarm+daljinsko paljenje. E-Charm ima još i ručnu kočnicu ispod sjedala, a i mjesta za bar jet kacigu ispod sjedala (pošto je E-Charm izgledom kopija Honde SH). E-Jewel nema nimalo mjesta ispod sjedala, i retro je dizajna, a odgovara ljudima višeg rasta jer ima više mjesta za koljena...
 :hello:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline mariuci

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ventura skuteri
« Odgovori #31 : 03 Kolovoz, 2006, 18:16:35 »
Ja danas bila malo po gradu u potrazi za skuterima. Do vito prometa i onog drugog na Ilici nisam još bila. Na vratima od Genero Motors koji zastupa TGB je bila obavjest "vraćam se za pola sata", popušili smo dvije cigarete, lik se nije pojavio, mi otišli. Obišla dva dućana gdje imaju Generic s namjerom da vidim Ideo 50 ali je bilo samo Cracker-a i Xor-a. Cracker mi je simpatičan, Xor mi je ko od lego kockica. Ne volim te uglate linije, nedovoljno retro da bi bilo kul.
I kao šečer na kraju, naletila sam na Vukovarskoj na jedan dućan sa CPI skuterima. I vrrrrlo mi se svidio Oliver city, sličan je Crackeru ali lik u dućanu mi je rekao da ima isti motor kao Yamaha skuteri (m.. nešto) i izgleda mi robusnije i ima više mjesta na sicu. Sutra ga idem isprobat, ali mislim da bi to moglo biti to. 

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ventura skuteri
« Odgovori #32 : 03 Kolovoz, 2006, 18:24:31 »
mislim da bi ideo bio bolji...  :binkybaby:
vise paznje je posveceno detaljima i zavrsna obrada je dosta bolja od konkurencije iste cijene. ugl. totalno zenski skut.
ali sve je to tu negdje, nijedan od njih nema neku revolucionarno bolju kvalitetu od drugog.  :sad3:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Ventura skuteri
« Odgovori #33 : 03 Kolovoz, 2006, 18:39:39 »
a sta zelis od skutera? :)
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ventura skuteri
« Odgovori #34 : 04 Kolovoz, 2006, 18:46:14 »
Na vratima od Genero Motors koji zastupa TGB je bila obavjest "vraćam se za pola sata", popušili smo dvije cigarete, lik se nije pojavio, mi otišli.   

mrzim takve seljake!  :angry9:
i onda bi oni prodavali...  :nono:
to sam si i mislio,ako i docekam TGBa, zatreba mi neki dio, i da ga moram cekat koliko i skuter  :BangHead:  :sad3:
ponekad je vaznije kakvi ti ljudi prodaju i koliko ce se kasnije brinut o tome.
pa sam se ja za svoga ljepo raspitao, u zg-u 4 ovlastena prodavaca i servisi, sve sam ih zvao  :dontknow:  :glasses9:
i skroz ok ljudi, djelova ima, stizu iz austrije a ne brodovima ko TBG pa onda naravno da se ne zna kad ce stic.
jos ako potone...  :laughing7:
ING-KART isto seljaci kakvih nema, s njima imam jos i najgora iskustva!  :angry7:

Offline mariuci

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ventura skuteri
« Odgovori #35 : 08 Kolovoz, 2006, 13:20:14 »
Na vratima od Genero Motors koji zastupa TGB je bila obavjest "vraćam se za pola sata", popušili smo dvije cigarete, lik se nije pojavio, mi otišli.   

mrzim takve seljake!  :angry9:
i onda bi oni prodavali...  :nono:
to sam si i mislio,ako i docekam TGBa, zatreba mi neki dio, i da ga moram cekat koliko i skuter  :BangHead:  :sad3:
ponekad je vaznije kakvi ti ljudi prodaju i koliko ce se kasnije brinut o tome.
pa sam se ja za svoga ljepo raspitao, u zg-u 4 ovlastena prodavaca i servisi, sve sam ih zvao  :dontknow:  :glasses9:
i skroz ok ljudi, djelova ima, stizu iz austrije a ne brodovima ko TBG pa onda naravno da se ne zna kad ce stic.
jos ako potone...  :laughing7:
ING-KART isto seljaci kakvih nema, s njima imam jos i najgora iskustva!  :angry7:

Ma čula sam se ja s likom tjedan dana ranije pa mi je rekao da su sada godišnji i da je sam u dučanu pa da ga nazovem prije nego što dođem. Ja sam naravno neplanirano taj dan krenula u potragu za skuterom pa nisam ponjela broj sa sobom. Ovima u Umagu sam poslala mejl i čak sam uspjela dogovoriti i probnu vožnju za Excelzior preko njih kod distributera u Zgb-u. Međutim taj dan kad sam bila nisam vidjela niti jedan excelsior, već samo dva 303r-a. Šteta što nemaju bolji prodajni salon u Zagrebu jer mi se čini simpatičan i jetfighter i excelsior.

Offline mariuci

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ventura skuteri
« Odgovori #36 : 08 Kolovoz, 2006, 14:01:01 »
a sta zelis od skutera? :)

A je ti pitanje za jednu ženskinju i totalnog tuduma za skutere...  :laughing1:

Kao prvo, mora mi biti cjenovno prihvatljiv. Budući da je moj dragi odustao od financiranja skutera, moram ić ispod prvotno planirane cifre od 15000 kn. Dakle 10000 ili  12000 ako je nešto neponovljivo i najbolje ikad viđeno.
Potrošnja ne preko 3 litre.
Vozit ću ga svaki dan po Ljubljanskoj pa ne bih baš voljela da me auti pometu na nekom biciklu na benzin. Dakle, dobro ubrzanje i pristojna maksimalna brzina (naravno da ako uzmem 50 cca skidam blokadu)
Dopadljiv dizajn. Eh sad.. SANJAM o maxiskuteru ali, naravno, nemam para za tako nešto. Izmakao mi je x8 125 cca star 4 mj. za 17000 kuna pred nosom jer me muž uvjeravao da se ne zaletavam i da će biti još takvih prilika i blablabla... i sad ga je lik prodao za 26000 kn. grrrrr! E da, dizajn. Pa sviđaju mi se skuteri opasnijeg, robusnijeg izgleda. Ako bi bio sa 16 colnim kotačima onda bi voljela da je širi, inače mi previše baca na tomos. Od 16 colaša mi je multo simpatiko people s 50 i e-charm 125. S obzirom da su približno tu negdje po cijeni, logičniji bi izbor bila veća kubikaža. Ali, cijena u to slučaju prelazi dopuštenih 12000 kn, tako da od toga nišla. e-jewel mi nije baš neka ljepotica, smeta mi on grba na podnici i nekako mi je.. tomosast.. Onaj popust ne igra u Zagrebu, tako da mi je i on pre skup.
Jako mi se sviđa phantom ventra ali nema ga nigdje ni za lijek.
Za sad s obzirom na viđeno (a danas nadam se i isprobano) po svemu vodi CPI Oliver City. Dobra cijena, kvalitetna mašina, dopadljiv izgled (mada na slikama s neta izgleda vrlo ružno), mala potrošnja i lik u salonu je simpatičan i ljubazan.  :headbang:
Smeta mi mala kubikaža ali prodavač tvrdi da kad se skine blokada ide i 80 što mi je sasvim dovoljno za grad.
Molim da mi netko kaže, Mare, kupi to i to i ne zahebaji nas više! NE MOGU VIŠE!!!!  :sad1: :help: :dontknow:

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ventura skuteri
« Odgovori #37 : 08 Kolovoz, 2006, 14:47:43 »

Ma čula sam se ja s likom tjedan dana ranije pa mi je rekao da su sada godišnji i da je sam u dučanu pa da ga nazovem prije nego što dođem. Ja sam naravno neplanirano taj dan krenula u potragu za skuterom pa nisam ponjela broj sa sobom. Ovima u Umagu sam poslala mejl i čak sam uspjela dogovoriti i probnu vožnju za Excelzior preko njih kod distributera u Zgb-u. Međutim taj dan kad sam bila nisam vidjela niti jedan excelsior, već samo dva 303r-a. Šteta što nemaju bolji prodajni salon u Zagrebu jer mi se čini simpatičan i jetfighter i excelsior.


ma sve mi je to mutno, mene su zavlacili ko budalu, i jos bi da ih nisam odj...
u zg-u, jedan jedini distributer, a i on ovisi samo o umagu!  :nono:

ako ti se svida CPI, kupuj! nista od prevelikog razmisljanja....  :headbang:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Ventura skuteri
« Odgovori #38 : 09 Kolovoz, 2006, 03:34:59 »
u magnetixu kod hale sportova imas olivera 50 po 9900 i 125 p0 13.600. Da Ti pokusam ishodit kešovinski popust za ovog jaceg???
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline mariuci

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ventura skuteri
« Odgovori #39 : 09 Kolovoz, 2006, 15:57:13 »
u magnetixu kod hale sportova imas olivera 50 po 9900 i 125 p0 13.600. Da Ti pokusam ishodit kešovinski popust za ovog jaceg???

Ma hvala ti legendo ali nemam ti ja kešovine. Ja sam ti običan korporativni pijun koji čeka svoju prvu kreditnu karticu ko ozeblo sunce. I još nisam odradila probnu vožnju.