Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: JET KACIGE  (Posjeta: 7520 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: JET KACIGE
« Odgovori #20 : 21 Svibanj, 2007, 10:05:47 »
Pa zašto si vika... Triba si joj dat izbor... Ili kaciga ili pjehe... :laughing7:
Naglasak je na riječi 'cura', nije žena pa da je možeš napasti iz sve snage  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Ajde po gradu ne ganjam svoju curu da stavlja kacigu iako se svašta može desiti (i nemam dodatnu kacigu niti je ona ima) ali ću se potruditi nabaviti dodatnu kacigu ukoliko budem često imao suputnika na dužim rutama...
Who's looking for punishment ??

Offline ivbura

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 93
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: aprilia sportcity
Odg: JET KACIGE
« Odgovori #21 : 21 Svibanj, 2007, 11:24:34 »
hehe ;   e je i ja se isto slažen ; :headbang:
intergralna je zakon ma šta vam to značilo (svaka primisao je zabranjena hehe)
a sad ozbiljno za one s viškom love Schubert  J1 a Doms i ekipo ,povrat PDV-a niko ništa nezna ili mu se neda zahebavat ,,, :dontknow:

Kotrlj !

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: JET KACIGE
« Odgovori #22 : 21 Svibanj, 2007, 12:03:51 »
Koliko san ja svatija ove carinike ovde, formular ti mora dat dućan u kojem si kupija, a onda dalje procedura mi je još manje jasna, ali tribalo bi se moć... :dontknow:

 :toothy3:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: JET KACIGE
« Odgovori #23 : 21 Svibanj, 2007, 12:25:34 »
hehe ;   e je i ja se isto slažen ; :headbang:
intergralna je zakon ma šta vam to značilo (svaka primisao je zabranjena hehe)
a sad ozbiljno za one s viškom love Schubert  J1 a Doms i ekipo ,povrat PDV-a niko ništa nezna ili mu se neda zahebavat ,,, :dontknow:

Kotrlj !

meni se mater kuzi u povrate poreza i sl. pa cu je pitat :) al zadnji put kad san je pita nadrobila mi je toliko toga da san zaboravia sat ej rekla na pocetku lol :)

@ punisher.

ja iman duplu kacigu, obe integralke... jedna ispod sica jedna s menon u ruci (i to bas uvik) ... briga me sta me blido gledaju kad setan po gradu....
ja san se oladia od gasavanja, al mi se dogadjalo da su me corave budale par puta skoro pokupile a neda mi se imat na savjesti nekog ko je pa dok je sidia iza mene pa da jos i pogine nedaj boze... ovako bi ja bia mirniji puno :)

a i cinjenica je kad vec ne drzin tablicu na skuteru nego ispod sica da mi nepase +700kn tiketa LOL :)
« Zadnja izmjena: 21 Svibanj, 2007, 12:27:14 Nikon »
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: JET KACIGE
« Odgovori #24 : 21 Svibanj, 2007, 12:29:43 »

@ punisher.

ja iman duplu kacigu, obe integralke... jedna ispod sica jedna s menon u ruci (i to bas uvik) ... briga me sta me blido gledaju kad setan po gradu....
ja san se oladia od gasavanja, al mi se dogadjalo da su me corave budale par puta skoro pokupile a neda mi se imat na savjesti nekog ko je pa dok je sidia iza mene pa da jos i pogine nedaj boze... ovako bi ja bia mirniji puno :)

a i cinjenica je kad vec ne drzin tablicu na skuteru nego ispod sica da mi nepase +700kn tiketa LOL :)
Neka neka... i ja kad idem negdi ono me čudno gledaju zamisli jer stavljam kacigu... kao oni (mladi) su face jer se vozaju samo s cvikama, ali me ne tangira uopce... samo tako  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: JET KACIGE
« Odgovori #25 : 21 Svibanj, 2007, 13:48:35 »
Pa zašto si vika... Triba si joj dat izbor... Ili kaciga ili pjehe... :laughing7:
Naglasak je na riječi 'cura', nije žena pa da je možeš napasti iz sve snage  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Ajde po gradu ne ganjam svoju curu da stavlja kacigu iako se svašta može desiti (i nemam dodatnu kacigu niti je ona ima) ali ću se potruditi nabaviti dodatnu kacigu ukoliko budem često imao suputnika na dužim rutama...

Nemoj se s njom ženit!!! Ako je sad ne držiš pod kontrolom, kako ćeš onda kada polovica svega bude njeno (pa i Derbi  :laughing7::laughing7:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: JET KACIGE
« Odgovori #26 : 23 Svibanj, 2007, 12:49:31 »
možda je pravo rješenje predbračni ugovor!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: JET KACIGE
« Odgovori #27 : 23 Svibanj, 2007, 13:17:59 »
Minimlano predbračni ugovor  :laughing7:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: JET KACIGE
« Odgovori #28 : 23 Svibanj, 2007, 16:16:32 »
Pa zašto si vika... Triba si joj dat izbor... Ili kaciga ili pjehe... :laughing7:
Naglasak je na riječi 'cura', nije žena pa da je možeš napasti iz sve snage  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Ajde po gradu ne ganjam svoju curu da stavlja kacigu iako se svašta može desiti (i nemam dodatnu kacigu niti je ona ima) ali ću se potruditi nabaviti dodatnu kacigu ukoliko budem često imao suputnika na dužim rutama...

Nemoj se s njom ženit!!! Ako je sad ne držiš pod kontrolom, kako ćeš onda kada polovica svega bude njeno (pa i Derbi  :laughing7::laughing7:
Dobit će retrovizore i kacigu, i guzu Derbi-a iz daljine  :icon_tongue: :icon_tongue: :icon_tongue:
Who's looking for punishment ??

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: JET KACIGE
« Odgovori #29 : 24 Svibanj, 2007, 13:57:10 »
...dogovori se pošteno "pola-pola". Njoj kredit, a tebi Derbi... :laughing7:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: JET KACIGE
« Odgovori #30 : 24 Svibanj, 2007, 16:48:19 »
...dogovori se pošteno "pola-pola". Njoj kredit, a tebi Derbi... :laughing7:
Može  :icon_tongue: :icon_tongue: :icon_tongue:
Who's looking for punishment ??

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: JET KACIGE
« Odgovori #31 : 25 Svibanj, 2007, 11:15:00 »
samo pazi da ne ispadne obrnuto...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: JET KACIGE
« Odgovori #32 : 25 Svibanj, 2007, 11:54:59 »
samo pazi da ne ispadne obrnuto...
Neće  :toothy3: ne smije  :laughing7:
Who's looking for punishment ??