Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Robert Kovač u njemačkoj!!!  (Posjeta: 5407 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Robert Kovač u njemačkoj!!!
« : 17 Svibanj, 2007, 10:58:22 »
u dinamu se pripremaju za uzlet? bomba ili :frajer:

http://www.index.hr/sport/clanak/redir/348620.aspx
« Zadnja izmjena: 21 Lipanj, 2007, 07:13:42 enigma »

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Robert Kovač pojačava dinamo?
« Odgovori #1 : 17 Svibanj, 2007, 14:02:09 »
ma nevirujen da ćeišta bit od toga,sve su to priče
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Robert Kovač pojačava dinamo?
« Odgovori #2 : 17 Svibanj, 2007, 14:32:10 »
navodno će ga pustit juve bez odštete...očito da grade novu momčad pa se žele riješit pola igrača među kojima je i tudor koji je trebao doć u hajduk a sad ga se povezuje s premierligom...tj. engleskom... :dontknow:

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Robert Kovač pojačava dinamo?
« Odgovori #3 : 17 Svibanj, 2007, 14:51:39 »
Juventus se rješava isluženih i rabljenih ... :toothy9:

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Robert Kovač pojačava dinamo?
« Odgovori #4 : 17 Svibanj, 2007, 19:47:04 »
Ma koga oni lažu!Robert Kovač u Juventusu dobiva 1 700 000 Eura, od kuda Dinamu ta lova da ga plati!Toliko ne dobiva cijela Dinamova momčad na godinu!I da on dođe kaj bu on u Dinamu, samo će netko oprati lovu na 32-godišnjem starcu koji neće ni približno igrati kao što je igrao u Juventusu i Bayernu!!!Uprava Dinama je u ku... oni nikad nisu čuli da postoje mladi igrači, za te novce što bi ga doveli bolje da zadrže ovo malo sirotinje što imaju!
Ako dođe R.Kovač samo da ne bude kao Nowotny koji je igrao 5 utakmica i cijelo vrijeme bio ozlijeđen i pobrao lovu i vratio se u šugavu NJemačku!!!
Robert Kovač je igračina, on je jedan od najboljih obrambenih igrača, ali se bojim i ako dođe da neće davati sve od sebe kako daje u repki i u inozemnom klubu!Ipak je on Frajer  :frajer:
 :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Robert Kovač pojačava dinamo?
« Odgovori #5 : 18 Svibanj, 2007, 07:10:42 »
isto tako i profesionalac, može odigrat još sezonu-dvije na najvišem nivou...mamić će za njega odrješit kesu... :frajer:

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Robert Kovač pojačava dinamo?
« Odgovori #6 : 18 Svibanj, 2007, 08:55:34 »
može, može igrati i tri-četiri samo je pitanje kako i koliko...

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Robert Kovač pojačava dinamo?
« Odgovori #7 : 18 Svibanj, 2007, 11:13:26 »
 :dontknow: vrijeme će reći svoje
Who's looking for punishment ??

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Robert Kovač pojačava dinamo?
« Odgovori #8 : 18 Svibanj, 2007, 11:46:16 »
:dontknow: vrijeme će reći svoje

...a vrijeme je novac  :laughing7:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Robert Kovač pojačava dinamo?
« Odgovori #9 : 18 Svibanj, 2007, 12:33:37 »
:dontknow: vrijeme će reći svoje

...a vrijeme je novac  :laughing7:
Onda im je bolje da se požure  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Who's looking for punishment ??

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Robert Kovač pojačava dinamo?
« Odgovori #10 : 18 Svibanj, 2007, 20:49:59 »
:dontknow: vrijeme će reći svoje

...a vrijeme je novac  :laughing7:
Onda im je bolje da se požure  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Ništa od toga!!!preskupo!!!Jedino da dignu kredit na 10 godina ili da im Bandić opet pomogne sa nekom lovom iz gradskog proračuna!!!
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Robert Kovač pojačava dinamo?
« Odgovori #11 : 19 Svibanj, 2007, 13:26:45 »
ma ne samo da je preskupo.Robert Kovač je igrač sa neupitnom kvalitetom ali njegovom misečnom plaćom bankrotirat ćete.Mislin ipak da triba nać mlađe igrače koji su u top formi a ne ono kao s Nowotnyom.To je neko lipo zaradio dovođenjem njega i to je sve
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Robert Kovač pojačava dinamo?
« Odgovori #12 : 20 Svibanj, 2007, 15:20:23 »
ma ne samo da je preskupo.Robert Kovač je igrač sa neupitnom kvalitetom ali njegovom misečnom plaćom bankrotirat ćete.Mislin ipak da triba nać mlađe igrače koji su u top formi a ne ono kao s Nowotnyom.To je neko lipo zaradio dovođenjem njega i to je sve
Ma nebudu oni nikoga doveli osim jeftinih brazilaca, oni mogu samo prodavati kao što uvijek čine!!! :sad3: :sad1:
Akaj misliš koje zaradio Mamić i ostala mafija koja izvlači samo korist iz Dinama!!!
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
dinamo osvojio i kup...
« Odgovori #13 : 27 Svibanj, 2007, 16:21:43 »
eto dinamo osvojio i kup, iako je slaven bio bolji na kraju u zadnjoj minuti pokleknuli...a baš sam se nadao barem produžetku... :angry7:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Robert Kovač pojačava dinamo?
« Odgovori #14 : 27 Svibanj, 2007, 18:57:42 »
nisan gleda ali o onome šta san čuo Slaven je bio bolji.Nema veze ja jedva čekan novu sezonu,sve je zanimljivije
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Robert Kovač pojačava dinamo?
« Odgovori #15 : 27 Svibanj, 2007, 20:00:40 »
Po čemu je Sleven bio bolji?Likovi su zabili gol iz penala kojeg nije ni bilo!Mislim, jedino tako mogu i zabiti gol!zašto nisu iz igre dali gol??Dinamo je igrao koliko je bilo potrebno i zabio je prekrasan gol koji im je donio kup i trostuku krunu i dokazao da je najjači i da su svi ostali u našoj ligi očito i vidljivo preslabi za njega! :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: Robert Kovač pojačava dinamo?
« Odgovori #16 : 27 Svibanj, 2007, 22:15:25 »
Pa očito je da je najjači kad ide prevelika svota od Bandića za klub a drugi gradovi nemaju kune za klub!I kako da neko konkurira Dinamu :jerk: :jerk: :jerk:?Usporedi malo proračune ,razlika između Dinama i drugih HNL klubova je isto ko i kad usporediš Dinamo i Arsenal.I dok je tako Dinamo neće u Europu :nono: jer u HNL-u nema konkurencije. ::)
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Robert Kovač pojačava dinamo?
« Odgovori #17 : 28 Svibanj, 2007, 08:42:03 »
Pa očito je da je najjači kad ide prevelika svota od Bandića za klub a drugi gradovi nemaju kune za klub!I kako da neko konkurira Dinamu :jerk: :jerk: :jerk:?Usporedi malo proračune ,razlika između Dinama i drugih HNL klubova je isto ko i kad usporediš Dinamo i Arsenal.I dok je tako Dinamo neće u Europu :nono: jer u HNL-u nema konkurencije. ::)

 :icon_thumright:

ovo si dobro rekao...

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Robert Kovač pojačava dinamo?
« Odgovori #18 : 28 Svibanj, 2007, 09:28:23 »
Žalosno, ali najvjerojatnije istinito. Svaka čast Dinamu, ove godine su sve zaslužili što su osvojili  :notworthy: (iako sam navijač Hajduka).
Ali nikako nije dobro da prvi ima 20 bodova više od drugog, a drug 20 bodova više od trećeg. Razlika između prvog i trećeg je 40 bodova... :icon_scratch:
Nikada Milan, Barcelona, Man UTd, ...itd ne bi bili prvaci Europe da nemaju jake lige u kojima igraju!!!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Robert Kovač pojačava dinamo?
« Odgovori #19 : 28 Svibanj, 2007, 20:49:55 »
Žalosno, ali najvjerojatnije istinito. Svaka čast Dinamu, ove godine su sve zaslužili što su osvojili  :notworthy: (iako sam navijač Hajduka).
Ali nikako nije dobro da prvi ima 20 bodova više od drugog, a drug 20 bodova više od trećeg. Razlika između prvog i trećeg je 40 bodova... :icon_scratch:
Nikada Milan, Barcelona, Man UTd, ...itd ne bi bili prvaci Europe da nemaju jake lige u kojima igraju!!!
U Francuskoj ligi Lyon ima 81 bodova a drugi Marseille 64boda!U Italiji Inter Milan ima 97 bodova a Roma 75 dok Lazio ima 63boda!Znači sljedeče godine oni neče napraviti neki rezultat u euro natjecanjima i hočete reči da su njihove lige loše, pa nisu oni krivi što su drugi slabiji od njih odnosno inferiorniji!
Porto je bio prvak prije 3 godine a nema jaku ligu na nivou "petice"!Ajax u najboljim danima je u svojoj ligi osvajao naslove sa 15-20 bodova prednosti i opet su osvajali Ligu Prvaka!
Dinamo je najjači i meni je drago što je Hajduk loš i što je zaostao 20 bodova razlike, morate se potruditi da bi uopće parirali nama!Siguran sam da će Dinamo napraviti neki rezultat u Europi u novoj sezoni!
Ljudi ja vas kužim morate se nekako tješiti! :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON