Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kup uefa-finale...  (Posjeta: 2505 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
kup uefa-finale...
« : 16 Svibanj, 2007, 11:43:16 »
danas igraju u 20,45 espanyol - sevilla, dakle španjolci, kakve su prognoze?

sevilla zadnjih nekoliko sezona igra sjajno, skupili su dobru ekipu bez velikih zvijezda i stvarno igraju lijep nogomet...osim što su u utrci za naslov španjolske, čini mi se da su osvojili kup španjolske a sad i finale kupa uefa...

ja bi volio da osvoje i njega, stvarno svaka čast od relativno malog kluba napravit takav rezultat...to je za divljenje...ne trebam ni spominjati da su prošle godine također osvojili kup uefa....

bravo :icon_thumright:

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: kup uefa-finale...
« Odgovori #1 : 16 Svibanj, 2007, 12:28:29 »
Sevilla 2:1

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: kup uefa-finale...
« Odgovori #2 : 16 Svibanj, 2007, 14:23:56 »
da, ko hoće nek uplati hendikep x na sevillu...to definitivno danas prolazi....(barem se nadam :laughing7: :laughing7:)

koef bi trebao bit oko 3,5 :glasses9:

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: kup uefa-finale...
« Odgovori #3 : 16 Svibanj, 2007, 19:54:02 »
Dajem prednost Sevilli, odnos snaga je 55:45 za Sevillu!!!Prije dva kola u Primeri su doma pobjedili Espanyol 3:1!Ali ovo danas je sasvim druga utakmica odnosno Finale Kup Uefe, obje strane će biti nabrijane i dat će sve od sebe!
Moja prognoza je pobjeda Espanyola 2:1, inače volim njih i imam njihov dres i bio sam na njihovom stadionu koji je jedan od ljepših stadiona u europi!!!navijam za njih od početka natjecanja iako je Sevilla jača, večeras će izgubiti!
 :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: kup uefa-finale...
« Odgovori #4 : 16 Svibanj, 2007, 23:41:39 »
Nažalost Sevilla je osvojila Kup Uefe!Espanyol je bio bolji dok im nisu isključili igrača i na kraju su pokazali da mogu i sa čovjekom manje dati gol i to u produžetku kada je bilo najteže!Penali odnosno rulet je odlučio!!! :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: kup uefa-finale...
« Odgovori #5 : 17 Svibanj, 2007, 07:15:49 »
Nažalost Sevilla je osvojila Kup Uefe!Espanyol je bio bolji dok im nisu isključili igrača i na kraju su pokazali da mogu i sa čovjekom manje dati gol i to u produžetku kada je bilo najteže!Penali odnosno rulet je odlučio!!! :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

točno tako, sevilla je imala sreće, al s obzirom na prikazano ove sezone zaslužili su... :icon_thumright:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: kup uefa-finale...
« Odgovori #6 : 17 Svibanj, 2007, 14:04:53 »
odlična utakmica,Espanyol se još jednon pokaza kao odlična momčad ali eto šteta.Na penale kad igraš ili sve ili ništa.Sevilla se još jednom pokazala u odličnon izdanju standardno dobra i opasna.
Jedva čekan ponovno finale lige prvaka.To će bit dobra utakmica :icon_thumright:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: kup uefa-finale...
« Odgovori #7 : 17 Svibanj, 2007, 14:30:49 »
odlična utakmica,Espanyol se još jednon pokaza kao odlična momčad ali eto šteta.Na penale kad igraš ili sve ili ništa.Sevilla se još jednom pokazala u odličnon izdanju standardno dobra i opasna.
Jedva čekan ponovno finale lige prvaka.To će bit dobra utakmica :icon_thumright:

nadam se...svidio mi se jako onaj riera iz espanyola...