Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ngk VS. BosnaSuper  (Posjeta: 1686 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
ngk VS. BosnaSuper
« : 22 Svibanj, 2007, 21:09:23 »
 kupio ja ngk svjecicu tu osijeku ..stavio je,,upalila iz prve nista super sve ...sljedeci pu tj. da cu upalit motor,stisnem na alnaser ono čorak,tak ja probao dva tri puta ma nista skinem ja svjecicu kad ono svjecica ne baca iskru ,iskre ni od korova,otisao ja u podrum pogledo kosilicu a u kosilici svjecica BOSNASUPER pa reko da probam sve ja to ljepo namontiram,prisarafim,stavim da cu upalit motor a ono zgoditak motor se  pali ..imam tu svijecicu pola godine ..skontao sam da nikada vise necu kupiti ngk,
BOSNASUPER svjecice su zakon,je da je ime sprdacina ali svjecica baca iskru ko nenormalna..pitam starog kolko je stara kosilica kaze on 10 godina sto je vjerojatno da i svjecica stara isto tolko...zanemari francuza,japanca,kineza uzmi od bosanca  :notworthy:bosanac :notworthy:

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ngk VS. BosnaSuper
« Odgovori #1 : 22 Svibanj, 2007, 21:33:03 »
Ako je ista toplinska vrijednost onda je dobro, a ako nije, pazi da ti ne izleti kroz ispuh ili se nastani u cilindru  :)

A sto se tice ngk, koristim ju od kad imam motor, i nikad problema, redovita promjena svjecice i sve je u redu ;)

I da, NGK BR10EG koristim
Trgo - Prijevoz RT

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: ngk VS. BosnaSuper
« Odgovori #2 : 22 Svibanj, 2007, 23:25:37 »
Čudno mi je to inače NGK radi opasno a bosna super je za kosilic tomose i to. A neznam ako ti dobro radi onda si miran. Sao pazi da elektroda nije prevelika jel ti može svječica udarat u klip i napraviš si sranje.. Pogledaj dal ej elektroda uzvišena ko an orginal svječici. I da obavno toplinska vrjednost  :toothy10: