Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Auspuh za sf2  (Posjeta: 2446 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Srdjan_sf2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: cRaZy sf2
  • Moja Kaciga: agv GP1
  • MojSetup: tp:trophy
  • MojSpuh: yasuni R
Auspuh za sf2
« : 19 Svibanj, 2007, 21:08:23 »
Kupio bih spuh za sf2 ali se dvoumim i ne znam koji tj. sa kojim bih dobio najvise sto se dobiti moze. znaci da bih popravio ubrzanje, za sada imam 150e i mogao bih da dodam, eto jos 20 za spuh i to je to. razmisljam o laser xpro. da li je neko vec stavljao neki spuh na sf i da mi kaze sta je dobio njime. hvala pozz
p.s evo mog kontakta na msn messangeru pa ko ima imalo volje, neka dodje na msn da mi lepo objasni. Srdjan_sf2@hotmail.com :hello:
---==Poštuj sebe, nosi kacigu ==---
brzina bez mozga je dzelat generacije, jednom nogom si u grobu, drugom u zatvoru, nije moje da ti popujem, al' ipak SHVATI PORUKU!!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Auspuh za sf2
« Odgovori #1 : 20 Svibanj, 2007, 08:31:44 »
bilo koji base spuh, leovince ZX, RR, giannelli SP06, extra, i taj laser, sve što je za serijalu..
staviš gore, rolice 7.0 gr, federe na kvačilo tvrđe, diznu 10 br veću, i očekuj nešto bolje ubrzanje, zvuk i 5-10 km krajnje brzine..

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Auspuh za sf2
« Odgovori #2 : 20 Svibanj, 2007, 11:56:54 »
Taj laser je PREdobar auspuh za serijalu, na minarelli masini je najbolji moguci za 50ccm.

Offline Srdjan_sf2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: cRaZy sf2
  • Moja Kaciga: agv GP1
  • MojSetup: tp:trophy
  • MojSpuh: yasuni R
Odg: Auspuh za sf2
« Odgovori #3 : 20 Svibanj, 2007, 12:40:58 »
pa čitao sam negde da je laser xpro idealan za 10 000 obrtaja (tj. na toliko vrti) i da tu izvlači max, a mislim da sf2 ima 11 000 obrtaja, pa ne znam da li je preporučljivo staviti laser... a imam nekih 170e max za "tuning" :toothy9:
---==Poštuj sebe, nosi kacigu ==---
brzina bez mozga je dzelat generacije, jednom nogom si u grobu, drugom u zatvoru, nije moje da ti popujem, al' ipak SHVATI PORUKU!!!

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Auspuh za sf2
« Odgovori #4 : 20 Svibanj, 2007, 13:37:05 »
na novim speedfightima je zablokiran cdi i oni se vrte oko 8000-9000 obrtaja

Offline Srdjan_sf2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: cRaZy sf2
  • Moja Kaciga: agv GP1
  • MojSetup: tp:trophy
  • MojSpuh: yasuni R
Odg: Auspuh za sf2
« Odgovori #5 : 20 Svibanj, 2007, 16:56:04 »
na novim speedfightima je zablokiran cdi i oni se vrte oko 8000-9000 obrtaja

moj je 2002. god.
na koliko se on vrti ?
---==Poštuj sebe, nosi kacigu ==---
brzina bez mozga je dzelat generacije, jednom nogom si u grobu, drugom u zatvoru, nije moje da ti popujem, al' ipak SHVATI PORUKU!!!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Auspuh za sf2
« Odgovori #6 : 20 Svibanj, 2007, 23:05:02 »
Serijala se vrti oko 8000-9000, najveca snaga je oko 8000 , 9000+ rpm-a je prevrtavanje masine i gubi se snaga

Offline Srdjan_sf2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: cRaZy sf2
  • Moja Kaciga: agv GP1
  • MojSetup: tp:trophy
  • MojSpuh: yasuni R
Odg: Auspuh za sf2
« Odgovori #7 : 20 Svibanj, 2007, 23:14:37 »
Serijala se vrti oko 8000-9000, najveca snaga je oko 8000 , 9000+ rpm-a je prevrtavanje masine i gubi se snaga

onda otpada laser xpro  :angry7:
pa onda su u kombinaciji yasuni z i zx.  :help: :help: ako vas ne mrzi, ubacite me u kontakte na msn-u pa mi tu lepo objasnite sta mi se najvise isplati. inace imam nekih 170e pa ako bi mi mozda trebalo jos nesto pored auspuha..
---==Poštuj sebe, nosi kacigu ==---
brzina bez mozga je dzelat generacije, jednom nogom si u grobu, drugom u zatvoru, nije moje da ti popujem, al' ipak SHVATI PORUKU!!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Auspuh za sf2
« Odgovori #8 : 21 Svibanj, 2007, 08:54:57 »
kao prvo, svi auspusi za pežo imaju snagu na cca. 1500 okr. manje nego od npr. minarelli ili piaggio, zbog vertikalnog cilindra i duge ispušne grane..
znači serijski radi na 6600 okr, ZX na 7800, a moj Yasuni R radi na 8500-9000 okr..
za usporedbu, za piaggio ZX radi na 9200, a yasuni R na 10200..
tako da i taj laser ne radi na više od 9000 (govorim za peugeot)..
ako se dvoumiš između ZX-a i Yasuni Z, izaberi Yasuni, jer je puno kvalitetniji, ali i tiši..
ovisi tko šta hoće, performanse su tu negdje..

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Auspuh za sf2
« Odgovori #9 : 21 Svibanj, 2007, 19:22:05 »
jos vidi na koliko se vrti laser xpro za speedfighta

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Auspuh za sf2
« Odgovori #10 : 22 Svibanj, 2007, 09:20:19 »
8087 okr..

Offline Srdjan_sf2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: cRaZy sf2
  • Moja Kaciga: agv GP1
  • MojSetup: tp:trophy
  • MojSpuh: yasuni R
Odg: Auspuh za sf2
« Odgovori #11 : 22 Svibanj, 2007, 09:58:54 »
Na kraju cu uzeti zx, 7% centralnu oprugu, malosi rolnice 7g, ne znam, mozda ce mi trebati i veca dizna..
da li moram da menjam i kajs i koji?
---==Poštuj sebe, nosi kacigu ==---
brzina bez mozga je dzelat generacije, jednom nogom si u grobu, drugom u zatvoru, nije moje da ti popujem, al' ipak SHVATI PORUKU!!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Auspuh za sf2
« Odgovori #12 : 22 Svibanj, 2007, 10:12:46 »
ostavi serijski centralni, ja ga imam na gus kitu i radi odlično, diznu 60, ali teško ćeš naći za gurtnera,  proširi ju malo ili pripaši dellortovu, ima po forumu kak se to radi.. sturpijaš gornji dio dizne da stane u difuzor..
rolice 7.0 i federe na kuplung..