Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: dinamo-hearts,ko prolazi dalje???  (Posjeta: 5107 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: dinamo-hearts,ko prolazi dalje???
« Odgovori #20 : 24 Kolovoz, 2009, 00:49:44 »
a jebiga..... mene bar nije sram kaj navijam za varteks.... koji god oni bili....

nisna ni reka da te triba bit sram..dapače..

btw..kako je hajduk krenia,vise me sram rec da iden na utakmicu gledat oni jad i bijedu i preplacene debile.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: dinamo-hearts,ko prolazi dalje???
« Odgovori #21 : 24 Kolovoz, 2009, 14:52:01 »
juce potpo hajduka opet...kriza neka jebena...napenalila ih rijeka lol...sad nema penalica da puca za hajduk penale :D Nek kupe madžu, odma će prvi bit, ovaj pada ko boca XD

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: dinamo-hearts,ko prolazi dalje???
« Odgovori #22 : 24 Kolovoz, 2009, 17:43:10 »
juce potpo hajduka opet...kriza neka jebena...napenalila ih rijeka lol...sad nema penalica da puca za hajduk penale :D Nek kupe madžu, odma će prvi bit, ovaj pada ko boca XD

meni ono vise smrdi na bojkot nekolicine igraca,jer ne mogu virovat da ovako tragicno moze bit..jednostavno nemoguce..

to je sve okrenilo otkad su dovel icernata za 400 000e po sezoni koji je ozlijeden,nemoze trcat 15 min i ima 31+godina tako da se vise nemoze ni prodat,a pravi nositelji igre su ostali na mizernin ugovorima..i tu je doslo do razdora. zato je  i kalinic otisa i mali gabric i jos dosta ce njih utec

dok se kosti ne pocmu lomit,nece od ovoga nista bit. Oni jucer iscipelarili purgere kraj zadra umisto da udru po onima koji su hajduk doveli u ovakvo stanje... ajme majko..

Offline igor27

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Hornet 600
  • Moja Kaciga: Shoei xr1000
  • MojSetup: na kaj da ga denem
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: dinamo-hearts,ko prolazi dalje???
« Odgovori #23 : 24 Kolovoz, 2009, 17:53:22 »
pa jbt........prvi put da se ti i kičo ne svađate......stvarno neka gadna recesija......al mislim duje da imaš pravo jer je sve počelo dolaskom onog černata i ko da neće igrati ajdukovci.........al jučer je to malo bolje izgledalo nego inače......
kupujem zadnji blatobran za hornet 600 2008

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: dinamo-hearts,ko prolazi dalje???
« Odgovori #24 : 24 Kolovoz, 2009, 21:54:41 »
Oni jucer iscipelarili purgere kraj zadra umisto da udru po onima koji su hajduk doveli u ovakvo stanje...

To se slažem!

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: dinamo-hearts,ko prolazi dalje???
« Odgovori #25 : 24 Kolovoz, 2009, 21:57:16 »
ali to nije dobro od igraca kaj strajkaju... :) mogu se iskazat i mozda ih neki "bolji" klub kupi za vece pare nego kaj dobivaju u hajduku...
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: dinamo-hearts,ko prolazi dalje???
« Odgovori #26 : 24 Kolovoz, 2009, 23:46:57 »
Oni jucer iscipelarili purgere kraj zadra umisto da udru po onima koji su hajduk doveli u ovakvo stanje... ajme majko..

nemrem odoljet ali...

49 navijača, od kojih je 18 pripadnika BBB-a i 31 Torcide, izvjestili su iz PU ličko-senjske. Bas mi se ne cini pravedno...

nedavno:
U svibnju smo slične scene gledali na autocesti kod odmarališta Nadin, blizu Zadra. Torcida je također bila na putu za Rijeku, dok su Boysi gostovali na Šubićevcu. Splićani su uočili grupicu od 20-ak Boysa i pretrčali preko autoceste kako bi ih napali. Postaju na autocesti pretvorili su u ratnu zonu. U sukobu je sudjelovalo 70-ak navijača, a zadarska je policija 20 osoba privela na daljnju obradu.

zake niakd ne pise 80 boysa 20 pripadnika torcide?  :dontknow:

naravno da ce popit batina oni koji su u manjini...a jedni uvijek jesu! I to su besmislice...to cemo vjecno gledat u hr nogometu nazalost...

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: dinamo-hearts,ko prolazi dalje???
« Odgovori #27 : 25 Kolovoz, 2009, 00:43:03 »
nemrem odoljet ali...

49 navijača, od kojih je 18 pripadnika BBB-a i 31 Torcide, izvjestili su iz PU ličko-senjske. Bas mi se ne cini pravedno...

nedavno:
U svibnju smo slične scene gledali na autocesti kod odmarališta Nadin, blizu Zadra. Torcida je također bila na putu za Rijeku, dok su Boysi gostovali na Šubićevcu. Splićani su uočili grupicu od 20-ak Boysa i pretrčali preko autoceste kako bi ih napali. Postaju na autocesti pretvorili su u ratnu zonu. U sukobu je sudjelovalo 70-ak navijača, a zadarska je policija 20 osoba privela na daljnju obradu.

zake niakd ne pise 80 boysa 20 pripadnika torcide?  :dontknow:

naravno da ce popit batina oni koji su u manjini...a jedni uvijek jesu! I to su besmislice...to cemo vjecno gledat u hr nogometu nazalost...


hahha,par cinjenica :)

to je vjerojatno istina..jer s obziron na velicine gradova,financijsku situaciju splita i zagreba,hajduk se puno vise "voli" znaci puno vise ljudi ga prati i ide na gostovanja,to je za neke ko institucija,ma  uglavnon sad ide ona "tudji covik nikad nece znati sta to veze dalmatinske ljude" jbg i da ti iden objasnit nes skuzit.. uglavnon doslo je do par situacija diu je torcida bila mnogobrojnija i jbg..situacija je takva da svi skacu,a sigurno prije nego sta su skocili nisu isli gledat,aha nas je 40 vise,zato cemo pustit ovih 30 da ide,a mi cemo gledat  :laughing6:

uglavnon,ako ciljas na to da smo picke i da napadamo samo kad smo mnogobrojniji,varas se..jbg ipak san malo vise i duze u ton djiru nego ti i dobro znan sta se sve dogadja po zagrebu i ostalin satelitima(zagreb,inter,croatia sesvete,varteks) di su BBB mnogobrojniji.

jesi upoznat sa pricon kad je torcida isla na gostovanje u osijek i stali su na benzinskoj negdi oko zagreba na autocesti i bila je skupina BBBa napravila sacekusu. bilo je 4-5 torcidasa iz vodica i 20ak boysa sa palicama i ostalin popratnin materijalon i udrili su boysi po njima,a ovi su samo molili da odloze palice i da se tuku na ruke,,ovi su odbili,i ubili ih ko pase.. na kraju je neko od purgera momku zapalia baklju na jagodicnoj kosti i sprzia cilo lice i momak je osta bez oka.. eto ti smao jedna primjer o tome da ne ciljas na to da mi samo napadamo kad smo u vecini, nego se jbg dogodi da smo u vecini slucajevau vecini :)

zbog ove sitaucije se i dogodilo s onon golmanon dinama ono sta se dogodilo,sve to ima prste u tomee..

al to sve na stranu..meni nije jasno cemu te tuce,to je bas u kur*u,navijanje i samo navijanje,nemami draze od toga nego nadglasat BBB na maksimiru..a za potuc se ili moran bit mrtav pijan ili mi bas moras dignit tlak..a to nije lako :) tako da to ne podrzavan

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: dinamo-hearts,ko prolazi dalje???
« Odgovori #28 : 25 Kolovoz, 2009, 13:15:12 »
slazem se u puno stvari s tobom...te tucnjave nikad nemogu bit pravedne a da se isti broj ljudi dogovori je jedan naprema milijun da ce se dogodit takva scena, a i murija ce uletit prije neg kaj velis drz ga!

i ja sam dobio isti dojam kad sam bio na moru...tekma hajduka dole ljudima vise znaci nego u ZGBu tekma dinama i bas su ljudi u tom ono...vidi se da im je kt stalo do voljenog kluba!

al jedno mi nije jasno...

nemami draze od toga nego nadglasat BBB na maksimiru..

daj mi reci kad se to dogodilo  ;D

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: dinamo-hearts,ko prolazi dalje???
« Odgovori #29 : 25 Kolovoz, 2009, 17:52:46 »
slazem se u puno stvari s tobom...te tucnjave nikad nemogu bit pravedne a da se isti broj ljudi dogovori je jedan naprema milijun da ce se dogodit takva scena, a i murija ce uletit prije neg kaj velis drz ga!

i ja sam dobio isti dojam kad sam bio na moru...tekma hajduka dole ljudima vise znaci nego u ZGBu tekma dinama i bas su ljudi u tom ono...vidi se da im je kt stalo do voljenog kluba!

al jedno mi nije jasno...

daj mi reci kad se to dogodilo  ;D

 

evo 2007 i  prošle godine kad smo vas usrid ZGa dobili 2:0,za to san siguran sad jel se jos koji put desilo,..neznan





Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: dinamo-hearts,ko prolazi dalje???
« Odgovori #30 : 25 Kolovoz, 2009, 19:20:26 »
to ti nevjerujem...naravno da se uvijek bolje cuje kad sniams blize onima koji su tam...al da bi 1000 ljudi il kolko vec dode torcide na maksimir nadglasalo BBB neznam nit me briga, al sam kazem da mi ta prica ne drzi vodu bas...

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: dinamo-hearts,ko prolazi dalje???
« Odgovori #31 : 25 Kolovoz, 2009, 19:52:02 »
to ti nevjerujem...naravno da se uvijek bolje cuje kad sniams blize onima koji su tam...al da bi 1000 ljudi il kolko vec dode torcide na maksimir nadglasalo BBB neznam nit me briga, al sam kazem da mi ta prica ne drzi vodu bas...

na ovoj prvoj je bilo cca 4000 torcide,a na drugoj (ova od prosle godine) je bilo malo vise od 1000 torcide,a posjet cilog stadiona je bia 6-7 tisuca ,znaci sve tribine..  :icon_biggrin: