Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Eto ovdje vas pitam kad bi mogli birat koju bi 125 -icu od ovih vi birali??

Yamaha tzr 125RR 1998
3 (15.8%)
Honda nsr 125rr 2002
3 (15.8%)
Aprilia RS 125 2006
4 (21.1%)
Cagiva mito 125 2006
3 (15.8%)
Derbi gpr 125 2006
6 (31.6%)

Ukupno Glasova: 19

Autor Tema: Koju bi 125-icu vi birali???  (Posjeta: 2445 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Koju bi 125-icu vi birali???
« : 15 Svibanj, 2007, 17:39:45 »
Eto mene zanima za kuju bi vi 125-icu glasali. Po meni je yamaha tzr 125 najbolja zato jel je najkvalitetniaj djelovi nisu baš jako skupi a i ide dosta . ja mislim da je 190 dosta  :headbang: . Honda nsr je dobra ali i stare su mi preskupe tako da .... Aprilija je talijan izgled mu je za 10 a kvaliteta za k**ra*  :laughing6: . A ide otvorena 160 dobro vuče ali niej to to. Talijan je . Ovaj španjolac derbi kur*u ne valja . Samo 22 konja i to otvorena verzija. Brijem kad bi ga stisno da bi pol djelova poispadalo. Cagiva mito je najbrža serijska ali djelovi su doslovno zlata vrjedni jel ih je teško nabavit a i jako su skupi  :frajer: . Ako imaš puno para onda se isplati ako ne ni pomišljat na nju. Eto ja sam svoje reko šta ja mislim TZR rulezz ali zanima me vaša mišljenja.

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Koju bi 125-icu vi birali???
« Odgovori #1 : 16 Svibanj, 2007, 23:23:14 »
Eto mene zanima za kuju bi vi 125-icu glasali. Po meni je yamaha tzr 125 najbolja zato jel je najkvalitetniaj djelovi nisu baš jako skupi a i ide dosta . ja mislim da je 190 dosta  :headbang: . Honda nsr je dobra ali i stare su mi preskupe tako da .... Aprilija je talijan izgled mu je za 10 a kvaliteta za k**ra*  :laughing6: . A ide otvorena 160 dobro vuče ali niej to to. Talijan je . Ovaj španjolac derbi kur*u ne valja . Samo 22 konja i to otvorena verzija. Brijem kad bi ga stisno da bi pol djelova poispadalo. Cagiva mito je najbrža serijska ali djelovi su doslovno zlata vrjedni jel ih je teško nabavit a i jako su skupi  :frajer: . Ako imaš puno para onda se isplati ako ne ni pomišljat na nju. Eto ja sam svoje reko šta ja mislim TZR rulezz ali zanima me vaša mišljenja.

Sad, ne kuzim otkud ti da Derbi ne valja....
zadnju utrku moto gp u 125ccm u shanghaiu je dobio pesek na derbiju, a niti u ukupnom poretku im ne ide lose...

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Koju bi 125-icu vi birali???
« Odgovori #2 : 17 Svibanj, 2007, 09:42:43 »
Najbo'ja stodva'espet'ca je dvistope'eset'ca... :laughing7:

 :toothy9:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Koju bi 125-icu vi birali???
« Odgovori #3 : 17 Svibanj, 2007, 10:36:27 »
Glasovao sam za Derbi (kako čudno  :laughing7:) imaju preheben dizajn  :toothy3:
Who's looking for punishment ??

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Koju bi 125-icu vi birali???
« Odgovori #4 : 17 Svibanj, 2007, 14:12:30 »
Mito i Aprilia definitivno.Mito je zakon svin 125-ticama ali malo su skuplji djelovi u nas a teško ih je i nać.
Honda je najizdržljivija
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Koju bi 125-icu vi birali???
« Odgovori #5 : 17 Svibanj, 2007, 14:52:46 »
Najbo'ja stodva'espet'ca je dvistope'eset'ca... :laughing7:

 :toothy9:

Slažem se!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Koju bi 125-icu vi birali???
« Odgovori #6 : 25 Svibanj, 2007, 11:45:52 »
a najbolja dvistopedesetica pestotica. IZD, prodaj četvrtinku i kupuj polovinku!  :laughing7:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Koju bi 125-icu vi birali???
« Odgovori #7 : 25 Svibanj, 2007, 21:31:52 »
a najbolja dvistopedesetica pestotica. IZD, prodaj četvrtinku i kupuj polovinku!  :laughing7:
a Bogati lipo vi razmišljate :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Ne sanjajte,budite sretni s onim što imate.Natrag na posao
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Koju bi 125-icu vi birali???
« Odgovori #8 : 26 Svibanj, 2007, 23:24:01 »
a najbolja dvistopedesetica pestotica. IZD, prodaj četvrtinku i kupuj polovinku!  :laughing7:

Kako je krenulo, ambicije su mi postale veće...1/2 preskačem, kad bude mijenjao idem na 0,65 ili 3/4