Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Vozite li zimi?

VOZIM
NE VOZIM

Autor Tema: Vozite li zimi?  (Posjeta: 292397 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #20 : 01 Kolovoz, 2006, 08:45:12 »
Citat:
Mada mi još šalju onaj svoj časopis kojeg im uredno vraćam.

Zasto im vracas casopis??? Zasto ga odmah ne bacis u smece kako to rade svi normalni ljudi kad ga dobiju???


nego, izgleda da sam ja jedini zdekpi ovdje koji ne vozi zimi. tak barem pokazuje dosadasnja statistika. morat cu o tome razmislit, otuđmanit odgovarajuću opremu i gasssss!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #21 : 01 Kolovoz, 2006, 20:54:35 »
što se tiče hak-a...mene ljubazna,mlada i zgodna gospodična  :glasses9: uvjerava da članstvo i pomoć na cesti vrijedi neovisno o vozilu u kojem se nalaziš, bilo tvoje, ili puničino... :laughing7: i nije definirano za koju namjenu i s koliko kotača..kategorije itd...

što znači da vrijedi za tebe kao fizičku osobu i za pomoć 0-24 u bilo kojem vozilu i u bilo kojim uvjetima...

filip će se nama raspitat o tome točno, jelda filipe?! :frajer:

ispričavam se na offtopicu, al eto usput... :binkybaby:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #22 : 02 Kolovoz, 2006, 00:28:23 »
pitat cu u haku, jos ovaj tjedan... zapisujem pitanje!  :binkybaby:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #23 : 14 Kolovoz, 2006, 13:04:37 »
Meni su u nutar dva-tri mjeseca dali dvije suprotne informacije. Rekli da treba platiti jedanput, bez obzira na broj i vrstu vozila, a poslali dvije uplatnice.
HAK je u suprotnosti sa samim sobom :dontknow: :sad3:
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline corky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 115
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: KLE
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #24 : 15 Kolovoz, 2006, 10:46:05 »
imam dva auta i motor Žena vozi jedan ,a ja sam u 90% na motoru.. samo kad je kiša izbjegajem ga vozit isto tako kad moram djecu vozit . Svakako razmišljam o prodaji jednog vozila . Neznam koliko pređem kilometara svakako na pumpi sam svako drugi dan to jest svako 180-200 km pa sad Vi kontajte.potrošnja mi se kreće (proljeće, ljeto i jesen) od 4,3 do 5 lit na 100 km prosjećno 4,5 l na 100km.

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #25 : 03 Rujan, 2006, 23:42:38 »
Moram si kupit pravu termo robu za vozit se... za 1. i 2. mjesec ove godine nisam više mogao staviti toliko maja, jakni i traperica, a da se još mogu pomicat... zato sam obustavio vožnju... polovicom trećeg sam otvorio ovu sezonu, a prethodnu sam "zaključio" 30.12.2005. ... Naravno, to su ipak kraće relacije a i na moru sam, pa hladnoća više dolazi do izražaja kad divlja bura nego kad je hladno bez vjetra...
Pred hrpu godina sam bio na Platku na skijanju sa Tomosom APN 4...  Ljudi su me malo čudno ispraćali pogledima, ali prošlo je O.K. takvo nešto ne mogu realizirat sa sadašnjom Gilerom... Nogar (centralni) je previše otraga i prenisko i nepogodan je za pritiskanje nogom po "podlozi" (da ne kažem: ledu) kako sam to radio sa APN-om... I druga stvar, Uska velika guma (sa, praktički, "kišnim" profilom) se ljepše ponašala, nego što vjerujem da bi se ponašala 12-colka sa cestovnim profilom... i bio je mjenjač... moglo se stavit u manju brzinu za nizbrdo...
Krenuo gore oko 10 h, došao oko 11, posudio skije i pancerice (skafander sam imao na sebi i traperice), bio sam "rekreativac", da ne padam puno, da ne smočim hlače, i oko 14 h krenuo polako nazad)... Mission completed  :)
Live to ride, ride to live

Offline fjaka

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: gilera stalker 50
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #26 : 21 Rujan, 2006, 00:19:23 »
vozim zimi i to radije nego ljeti, (naravano kad nije kiša i bura, sva sreca ovdje nema snijega  :icon_biggrin:)
jedva cekam da zahladi

na x8 fenomenala zastita od vjetra, a jos ispod jaketa i hlača nosim wind stopera odjelo i termo rukavice, tako da zime nema :)

x8200 - listopad-lipanj 9000km
stalker - svibanj-studeni 5000km

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #27 : 21 Rujan, 2006, 09:31:58 »
jos tucano urbano i mozes ici na sjeverni pol  :toothy9:  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #28 : 02 Studeni, 2006, 16:47:50 »
Stvarno bih trebao kupiti nešto polovno i plastično da mogu đirati bez nekog velikog straha od hrđe.
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #29 : 02 Studeni, 2006, 19:39:50 »
Trabant  !!!...   :glasses9: :glasses9: :glasses9:  (polovan i plastičan)...  :icon_tongue: :icon_tongue: :icon_tongue:
Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #30 : 02 Studeni, 2006, 19:40:55 »
A i ne trebaš windstop garderobu  :laughing7:
Live to ride, ride to live

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #31 : 02 Studeni, 2006, 19:43:33 »
mislio sam na dva kotača.  :icon_biggrin:
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #32 : 02 Studeni, 2006, 19:54:49 »
Naravno, naravno... ali nisam mogao odolit (sa svim dužnim poštovanjem, sorry !... Bikeru nuditi auto.. svetogrđe !!! )...  To mi je frend "utopio" pred par godina, pa se baš podsjetio...
Live to ride, ride to live

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #33 : 02 Studeni, 2006, 20:23:51 »
Evo, sad san i ja glasa pa je 90% nas koji vozimo...  :laughing7:

A sa sigurnošću mogu reć da vozin, jer znan da oću, ne želin ga konzervirat, pa svaki dan bez kiše i olujne bure (a neki put i uz olujnu buru, ka recimo danas...  :laughing7: ) bit ću na njemu, bilo na posa - sa posla, ili iz gušta...  :icon_biggrin:

Ineče, r.e.!, vozin sa MAXI vjetrobranom od Vigana, i iako san naletija na zajebane refule bure (a nadan se da neću na još zajebanije  :laughing7: ) nisan ima problema sa stabilnošću (jebeš vespu...  :icon_tongue: ), i pri +90km/h... A ubzranje i krajnja su gotovo identični... Dobro, možda malo manji... Šta me navodi na pomisao da je možda moj skut negdi lagano blokiran, jer kinezi imaju ograničenje na 95km/h, čini mi se... Eh, i to ćemo provjerit... jednom... Za sad san poprilično hepi...  :toothy3:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #34 : 02 Studeni, 2006, 21:07:54 »
Naravno, naravno... ali nisam mogao odolit (sa svim dužnim poštovanjem, sorry !... Bikeru nuditi auto.. svetogrđe !!! )...  To mi je frend "utopio" pred par godina, pa se baš podsjetio...

 :toothy9: :toothy9: :toothy9:
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #35 : 02 Studeni, 2006, 21:10:27 »
Evo, sad san i ja glasa pa je 90% nas koji vozimo...  :laughing7:

A sa sigurnošću mogu reć da vozin, jer znan da oću, ne želin ga konzervirat, pa svaki dan bez kiše i olujne bure (a neki put i uz olujnu buru, ka recimo danas...  :laughing7: ) bit ću na njemu, bilo na posa - sa posla, ili iz gušta...  :icon_biggrin:

Ineče, r.e.!, vozin sa MAXI vjetrobranom od Vigana, i iako san naletija na zajebane refule bure (a nadan se da neću na još zajebanije  :laughing7: ) nisan ima problema sa stabilnošću (jebeš vespu...  :icon_tongue: ), i pri +90km/h... A ubzranje i krajnja su gotovo identični... Dobro, možda malo manji... Šta me navodi na pomisao da je možda moj skut negdi lagano blokiran, jer kinezi imaju ograničenje na 95km/h, čini mi se... Eh, i to ćemo provjerit... jednom... Za sad san poprilično hepi...  :toothy3:

Vespin veliki vjetrobran stvarno je velik i ako ti bura puše u leđa onda sa ugašenim motorom možeš ić brže nego sa kinezom na ful gasu, jer to nije vjetrobran nego jedro. Tako je velik :jerk: :laughing7: :toothy9: :toothy9:
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #36 : 02 Studeni, 2006, 21:25:51 »
re ajd ne balavi ideš isto samo što kinez manji pa ne kužiš da si brz
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #37 : 03 Studeni, 2006, 08:21:11 »
Ma nema ti to veze sa vjetrobranom, nego sa vespom...  :laughing7:

Ne može ti bit veći od moga, ovaj je jebeno najveći šta san do sad vidija, ide visoooko iznad mene, pokriva i ruke komplet, i svi koji su ga vidili stalno me tlače da ga skratin, a ja baš neću...  :icon_biggrin:

A znaš kakve bure znaju bit ovde, isto zajebane, možda malo manje nego ispod Velebita... Prije neki dan mi je bacilo šalung od 4 metra sa kuće, priko kuće od susida, priko ceste, u vrtal neke druge kuće... Došla bidna žena sa puntiželom u ruci pitat jel to možda naše...  :laughing7:

I ja svejedno vozin OK i po buri, i iza kamiona, u mimo šlepera... Pa, bar dosad...  :toothy3:

Možda je problem u tebi, a, šta misliš, da te nije malo panika od blagih lelujanja...  :icon_scratch:  ;D
Moj kinez zaleluja čim mu malo pustiš volan, tako da san ja možda navika...  :icon_biggrin:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #38 : 03 Studeni, 2006, 08:29:31 »
Na bilo kom motoru ili skuteru koji ima vjetrobran-jedro mora doć do lelujanja. To i je draž velikog vjetrobrana. A sa njime ni nemožeš ostvariti visoku max. brzinu. Manja ti je bar 20 km/h a i potrošnja skoči. Mali je vjetrobran kudikamo bolji, mali je ali je zato dobar tehničar :toothy9: :toothy9:
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #39 : 03 Studeni, 2006, 08:34:10 »
Je, ali je zato na 3 stupnja i po oako, laganoj buri lakše doć na posa nezamrznut sa velikin nego sa malin...  :toothy3:

Mali je možda tehničar, ali veliki je zaakon... pitaj bilo koju koku...  :laughing7:

P.S. dat ću si iskatat iz plexija manji, bez zaštite za ruke, priko kojeg mogu normalno gledat, i stavit ću ga na iste nosače... Mali će u pogon u kasno proljeće, kad ne bude više toliko zima... Pa do kasne jeseni, kad tehničara opet minja pravi...  :icon_biggrin:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7: