Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Vozite li zimi?

VOZIM
NE VOZIM

Autor Tema: Vozite li zimi?  (Posjeta: 292342 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #120 : 11 Ožujak, 2008, 10:05:35 »
'ebeš ti takav motor... Moj ako ikako radi, sve je to pravilno... Kako god bilo... Jer radi... :laughing7:

:zubo:

Više ne radi, nego radi  :laughing7:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #121 : 11 Ožujak, 2008, 11:06:42 »
Je, ali zato kad radi, uvik radi pravilno, jer čim radi ikako, dobro je i pravilno... :zubo:

 :toothy9:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #122 : 11 Ožujak, 2008, 13:43:45 »
Je, ali zato kad radi, uvik radi pravilno, jer čim radi ikako, dobro je i pravilno... :zubo:

 :toothy9:


:toothy10: :toothy10: :toothy10:

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #123 : 13 Ožujak, 2008, 13:04:34 »
Je, ali zato kad radi, uvik radi pravilno, jer čim radi ikako, dobro je i pravilno... :zubo:

 :toothy9:
:laughing6: :laughing6: :laughing6: :notworthy: :icon_biggrin:

Offline ivbura

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 93
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: aprilia sportcity
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #124 : 13 Ožujak, 2008, 23:41:27 »
Je, ali zato kad radi, uvik radi pravilno, jer čim radi ikako, dobro je i pravilno... :zubo:

 :toothy9:

eb.ga mora san ..pozdrav !

Kotrlj !

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #125 : 18 Ožujak, 2008, 00:33:44 »
Nema problema, svejedno sam došao do G. Desinec-a (kraj Jastrebarskog), i natrag...
Prekjučer sam išal u Tar (kraj Poreča), nije mi se plaćala tunelarina u oba smjera, pa sam prema tamo otišao po staroj cesti preko Učke... pijeska na svakom zavoju (pravo narodno veselje za motoriste  :icon_biggrin: ), a kad sam bio na samom prijevoju (na vrhu), na mjestima hladovine su još bile povelike hrpe snijega...zaostaci od pred tjedan dana, kada je padalo (cesta čista samo nestašna temperatura  :laughing7: )...
 
Live to ride, ride to live

Offline dbara

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 458
  • Spol: Muški
  • Do ruba pa nazad...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • - Dino Bara Photography -
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Scarabeo 250 i.e.
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #126 : 31 Ožujak, 2008, 01:08:19 »
ewo moj kartonchich

...
samo gas...


Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #127 : 19 Svibanj, 2008, 19:09:51 »
Ja vozim zimi. Sad kad imam auto malo manje ali svejedno vozim. Pogotovo ak skuter nije paljen tjedan dana i ak treba skoknut na 2 minute do dučana... No dok nisam imal auto temperatura i vremenske (ne)prilike nisu bile neki preveliki faktor za zabrinutost. Moja Aeroxica je dosad vidla sve vremenske uvjete, od kiše snijega, poledice, pa čak i tuče. Jednom po ljeti sam u kratkim hlaćama i majici išel po frenda na posel i prolom oblaka se nad nama stvoril i pade tuča. Nije dugo a nije jako (neznam ustvari, ja sam kacigu imal, pa nisam tak osjetil ko on... :) ). Inače najniža temperatura kaj sam se vozil bila je niža od -10 sigurno, i sa dvije trenirke i na to traperice, dvoje debele čarape i gore dvije jakne, rukavice i kaciga, smrzo sam se za 3 minute ko p***!  :icon_biggrin:

Al najveći gušt mi je bil kad je vani oko ništice i kad je podloga na cesti 5 centimetarni ugaženi snijeg... mmm... MLJAC! Obučem se i vozim se ko luđak, šlajsam na sve strane, nema tome ravnog gušta...  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline wingman

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: NSS 250
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #128 : 19 Svibanj, 2008, 19:37:47 »
naravno da vozim zimi ako je suho. do -5 mi je ok. fak, auto. muka mi je kad trebam sjest u njega i čubit po kolonama.  :laughing7:

Offline bokocrt

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #129 : 21 Svibanj, 2008, 13:27:40 »
Naravno da vozim,u dalmaciji i nema zime.Ponekad je oko nule al rijetko :hello:

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #130 : 21 Svibanj, 2008, 15:23:33 »
Samo kad je suho,nije me baš toliko briga za temparaturu,uvijek se jako dobro obučem,ali se u većini slučajeva  smrznem ko pi**a :toothy9:

Offline devilldey

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 285
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: K.Gomilica
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 R
  • MojSetup: serijala
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #131 : 30 Svibanj, 2008, 16:52:28 »
Nevozim samo kad puše jaka bura  ;D
SMK Predatori Member

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #132 : 22 Kolovoz, 2008, 13:56:49 »
Jednom sam vozio, pocetak 11mj je bio, iz pule u rovinj, po kisi, i bez vizira, neponovljivo iskustvo  :headbang:

Offline exfreerider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Divlja po metropoli
  • Moj Skuter: ex.VXR 200, ex. Zip 125 4T LC RR sada Polo TDI RR
  • MojSetup: najja?i kit - konj za volanom
  • MojSpuh: Samo najglasniji
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #133 : 22 Kolovoz, 2008, 14:55:18 »
nebu mene ova zima vidla na 2 kotača iako mi sa full opremom nije bilo hladno
No drift no fun

Na ravnom se vide konji a po zavojima majmuni ja sam ipak ve?i majmun lol

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #134 : 21 Rujan, 2008, 11:03:13 »
Nevozim samo kad puše jaka bura  ;D
Vraćao sam se iz Splita u Rijeku (po noći, 04./05. 11.2007.) po "jakoj do olujnoj" buri (takva je bila prognoza, sa "tri strelice" vjetra na TV-u)...
Mjesto (za one koji prepoznaju lokaciju): Maslenica, poslije Rovanjske veliki zavoj kojim se prolazi uvala, i dolazak kod  sela Modrići)
Svoj motor ionako ne vozim preko 80-90, tad sam išal oko 60 (bio je desni zavoj ispred mene i vjetar s desne strane), i lagano "odjedrio" na udar bure, na metar od lijevog ruba ceste  :toothy3: ... želim reći, bio sam više od metra na suprotnoj strani ceste...
Takva stvar se, u današnje vrijeme, može "jeftino" (bez dolaska kamiona iz suprotnog smjera  :icon_biggrin: :toothy12: :icon_biggrin: )  izvesti, samo zbog zatvorene ceste zbog vjetra, i to, oko 2 h u noći) NE POKUŠAVAJTE TO KOD KUĆE... NIKAD (pa ni onda) !!!
Dalje sam vozio 30-40 Km/h, i tako do par Km poslije Starigrada-Paklenice... bočno... kao da jedrim  :laughing7:
Poslije je bila slična situacija "samo" par Km, prije, do poslije Senja...
Sve sam ja to već napisal, ali nek' se nađe...za naše mlađe članove (po godinama i/ili po boravku na Forumu)... kojima se ne da kopat po starim temama...

BTW. pri trajanju udara vjetra, pri vožnji u prvoj, 20-ak Km/h, imao sam osjećaj, da mi se odiže prednji kotač sa ceste, kao da vozim po pijesku, pa, ono, počne bježati iz zavoja, kao da će mi svaki čas "netko" šutnuti nogom u bok prednjeg kotača, i da ću zavoziti (pasti s motora) u suprotnom smjeru (u smjeru vjetra :icon_biggrin: ) ...
Osjećaj nevladanja motorom !!!
« Zadnja izmjena: 21 Rujan, 2008, 11:13:54 Genesis051 »
Live to ride, ride to live

Offline devilldey

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 285
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: K.Gomilica
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 R
  • MojSetup: serijala
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #135 : 21 Rujan, 2008, 11:09:58 »
A sa skuterom od 80 kg po jakoj buri?
« Zadnja izmjena: 21 Rujan, 2008, 11:11:43 devilldey »
SMK Predatori Member

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #136 : 21 Rujan, 2008, 11:20:53 »
ja vozim dok god je cesta suha :D a zimi samo da nema leda jer svaki dan idem na želj. stanicu jer idem s vlakom u školu :D

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #137 : 21 Rujan, 2008, 11:23:08 »
2 devilldey:
Isto je to... vraćao sam se s Paga sa Runnerom (50 ccm)... na udar moraš odgovorit (dok voziš) malom brzinom, i stalnom pažnjom, jer bura puše na udare, pa među stijenama (pa i u gradu-među zgradama) vrtloži, i naglo dolazi do promjena smjera puhanja... učas jedriš nagnut na jednu stranu, da bi te udar spopao sa suprotne, i pri samo 50-ak Km/h te zbaci u stranu ako nisi dovoljno sporo vozio, da imaš "dovoljno ceste" da ispraviš putanju.... a to stigneš SAMO PRI VRLO MALOJ BRZINI !!!...
Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #138 : 21 Rujan, 2008, 11:30:19 »
2 Brla... ja sam s APN-om sa "štitnikom" (jel' to bila oznaka 4 MS ? ) bio na skijanju na Platku... ne možeš past na bok, jer štitnik zaustavi motor na pol... a za natrag (nizbrdo) se kočenje vrši "sidrenjem"  :laughing7: :toothy10: :laughing7: --- kočio sam pritiskanjem centralnog nogara po "podlozi" (ugaženom snjegu/ledu).... pogodniji nego skut, zbog mjenjača i isporuke male snage na veliki kotač, sa, većinom, boljim profilom gume, nego naši svakdašnji skuteri...
Live to ride, ride to live

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: Vozite li zimi?
« Odgovori #139 : 21 Rujan, 2008, 11:44:03 »
imam i ja isto takvog apn-a dobar je za po šumi jer se vozim po kolotečinama i nemogu opast :D al sad nemjeravam skinut te štitnike jer sam se voziko po dvoru i malo jače nagno i pao prek njega i malo su popucali :D