Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

jel vjerujete u dan poslje 21.12.2012

da
42 (82.4%)
ne
9 (17.6%)

Ukupno Glasova: 51

Autor Tema: 2012  (Posjeta: 7643 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
2012
« : 18 Kolovoz, 2009, 07:31:17 »
sigurno ste svi culi za ovo ?? prava tema za jutarnje druzenje.. pa ajdmo da razglabamo..napisite neko svoje mislenje ..


2012. - jeste li spremni za apokalipsu?

Postoji vrijeme i mjesto za sve pa tako i za kraj svijeta. Sad, druga je stvar kad će se on dogoditi i što će ga zapravo skriviti - kontrakcije svemira, sunčeve pjege, meteori, svemirci, globalno zatopljenje... Prisjetimo se, recimo, toga kako su članovi kulta Heaven's Gate kolektivno izvršili samoubojstvo 1997. godine, uvjereni da će svijet otići kvragu baš tada. Ali malo su se zajebali - ubiše se ljudi za džaba.

Zatim su nas plašili kako će s dolaskom 2000. milenijski bug srušiti sve kompjutere, a s njima kompletne civilizacije utemeljene na digitaliji, no kad se ni to nije ostvarilo, prebacili su se na 2001. Ali ništa ni od toga. Doduše, dogodio se 9-11 i promijenio svijet, ali planet je još uvijek tu, kao i mi na njemu.

Vrijeme je, dakle, za ono što Ameri zovu rain check - novo zakazivanje datuma za susret s krajem, a najnoviji 'općeprihvaćeni' datum apokalipse je 21. 12. 2012., koji nećemo, kažu, pamtiti po pripremama za Božić i Novu godinu. Zapravo, nećemo ga uopće pamtiti jer nas nakon tog datuma - više neće biti!

Gomila knjiga, dokumentaraca i websiteova pokušava odgovoriti na pitanje što će se točno dogoditi četiri dana prije Božića 2012. godine, s vječnom polemikom između onih koji tvrde da će se dogoditi katastrofa koja će izbrisati homo sapiense i onih (New Age brijači) koji tvrde da je 'apokalipsa' zapravo pozitivna promjena, tj. novi korak u velikoj duhovnoj evoluciji čovjeka (a koji će se radikalno promijeniti u odnosu na falično biće kakav je sada).

Prvi i glavni izvor paranoje je kalendar starih Maja, koji završava upravo na taj dan zabrinjavajućom najavom poravnanja Zemlje, Sunca i središta naše galaksije (Mliječni put), što bi, tvrde neki, moglo rezultirati raznim katastrofama - od onih prirodnih, do neočekivane pojave skrivenog planeta Nibiru ili invazije svemiraca na Zemlju. Birajte koji vam scenarij zvuči najzanimljivije. E da, neki kažu da će se zbog takvog poretka planeta i galaksije Zemlja naći izložena crnoj rupi i jednostavno nestati.

Nakon što je History Channel nedavno emitirao dokumentarac o detaljima svih postojećih scenarija nadolazeće apokalipse, NASA je dobila rekordni broj poziva i e-mailova u svojoj novijoj povijesti zbog vojske zabrinutih ljudi koji su ih optužili da skrivaju istinu od svijeta. NASA, naravno, negira sve redom i kaže da je očito kako cijeli cirkus služi samo jednoj svrsi - zaradi onih koji dižu lovu na panici, a prije svega boljoj prođi nadolazećeg blockbustera velikog kralja ove filmske vrste, Rolanda Emmericha, čovjeka koji nam je već darovao celuloidne klasike apokalipse 'Dan Nezavisnosti' i 'Dan poslije sutra'.

Emmerichov novi film, nazvan jednostavno '2012' (podsjećamo, radnja 'I Am Legend' također se odvijala u ovoj godini), u američka kina stiže 13. studenoga (trebao je na ljeto, ali je pomaknut), a u njemu glume John Cusack, Danny Glover, Amanda Peet, Woody Harrelson...

Priča, dakle, prati sudbinu svijeta suočenu s proročanstvima koja se pokažu posve istinitima, a pored reklame koju mu daje opća paranoja, poduzeti su i neki dodatni koraci zagrijavanja publike - još prošle godine prvi je teaser širio paranoju pozivajući građane da Googleom istraže zašto vlada od njih krije istinu, a potom je viralna kampanja nastavljena pokretanjem websitea izmišljenog Instituta za nastavak ljudske rase. Na njemu posjetitelji mogu igrati lutriju, dobitak na kojoj im omogućuje da postanu dio odabrane manjine koja će biti spašena od globalne destrukcije.

Jeste li već kupili svoj listić?

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: 2012
« Odgovori #1 : 18 Kolovoz, 2009, 08:34:33 »
nema nista od toga decaci :toothy12: za 2001 su svi ti proroci govorili da ce biti smak svijeta pa nista,i tako vec godinama.
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: 2012
« Odgovori #2 : 18 Kolovoz, 2009, 09:02:10 »
2006 opci potop, 2007 neki veliki asteroid, 2008 slovenci, 2012 mix vanzemaljaca i meteora  :toothy12: :laughing7: :laughing11: :laughing3: :laughing6: :laughing1:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: 2012
« Odgovori #3 : 18 Kolovoz, 2009, 09:34:13 »
ja nikad necu rec nikad jer svasta je moguce....nikad se nezna sta donosi sutra a kamoli 2012 god .....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: 2012
« Odgovori #4 : 18 Kolovoz, 2009, 09:35:33 »
pogledao film Nostradamus 2012 i jebeno mi se svidilo.. pogledajte ako niste

sva ova sranja sto nam se dogadaju su jedan dio apokalipse..


jebeno zivim za 2012  :laughing7: :icon_biggrin:

Offline MotoManijak

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 255
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belovar
  • Moj Skuter: ko god treba prijevoz
  • MojSetup: o velika
Odg: 2012
« Odgovori #5 : 18 Kolovoz, 2009, 10:05:53 »
ja u to vjerujem i nevjerujem.neznma ni sam.al jebiga bolje da se nedogodi nego da se dogodi
Pali gume ne dusu

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: 2012
« Odgovori #6 : 18 Kolovoz, 2009, 10:07:25 »
price za malu djecu...
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline sfighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 97
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brela
  • Moj Skuter: speedfight 2
Odg: 2012
« Odgovori #7 : 18 Kolovoz, 2009, 10:29:58 »
s cime oni sad malu djecu maltretiraju u moje je vrime bila babaroga  :laughing3: :laughing3: :laughing3:

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: 2012
« Odgovori #8 : 18 Kolovoz, 2009, 11:00:19 »
Ljudi su to malo krivo shvatili  :icon_thumright: . Po majama prestaje njihovo jedno doba po kalendaru ali kreče drugo ... I definitivno je da tad prestaje civilizacija kakvu poznajemo ....
Potpis

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: 2012
« Odgovori #9 : 18 Kolovoz, 2009, 11:27:58 »
ma svake godine nesto :jerk: osobno nevjerujem u to :hmh:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: 2012
« Odgovori #10 : 18 Kolovoz, 2009, 11:50:49 »
Jedan veliki loool :laughing7:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: 2012
« Odgovori #11 : 18 Kolovoz, 2009, 12:17:16 »
Fino to ljeto dic kredite i kupit sve sto se moze.
A ako apokalipse nebude - hehe, praznovjerje ima i svoju cijenu....

Offline bongo_vk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Peugeot SF2 wrc 2002
  • MojSetup: -nema
  • MojSpuh: serijski
Odg: 2012
« Odgovori #12 : 18 Kolovoz, 2009, 12:32:35 »
Po majama prestaje njihovo jedno doba po kalendaru ali kreče drugo ... I definitivno je da tad prestaje civilizacija kakvu poznajemo ....

sa ovim se slažem definitivno, a i vrijeme da se ljudi malo trgnu,a sad dali će što biti prije ili kasnije 2012.g. nitko ne može sa sigurnošću pretpostaviti...al pogledajte malo bolje "oko sebe" i vidjet čete da nešto ipak ne štima  ;D

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: 2012
« Odgovori #13 : 18 Kolovoz, 2009, 12:36:14 »
Ja živim svaki dan ko da mi je zadnji i boli me  :cuna_s:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Ensiferum

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner SP
  • Moja Kaciga: Klapalossi Šljem
  • MojSetup: Malossi Sport
  • MojSpuh: Malossi Mhr Replica
Odg: 2012
« Odgovori #14 : 18 Kolovoz, 2009, 12:52:20 »
2012 ce litra goriva biti 100 kn  :drunken_smilie:

Offline Marko.S

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na mjestu
  • Moj Skuter: Još niš...
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: 2012
« Odgovori #15 : 18 Kolovoz, 2009, 12:54:38 »
ja bi rado ne vjerovao u to,ali me plaši pomisao da ako je to istina,kaj cu umrijet sa 18-19 godina  ???

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: 2012
« Odgovori #16 : 18 Kolovoz, 2009, 13:03:44 »
2012 ce litra goriva biti 100 kn  :drunken_smilie:

si siguran da ces ga moc kupit??

pa jel se nevidi da se u zadnjih par godina jako lude stvari dogadaju?? a tome dolazi kraj ..

sve ce se jos vidit s početkom ulaska u tu ludu godinu .. nesto ko 3 svjetski rat.. sam jos malo brutalnije..

bili zivi ,pa vidili..  :laughing7:

Offline Ensiferum

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner SP
  • Moja Kaciga: Klapalossi Šljem
  • MojSetup: Malossi Sport
  • MojSpuh: Malossi Mhr Replica
Odg: 2012
« Odgovori #17 : 18 Kolovoz, 2009, 13:10:48 »
pa ja ti sve rekoh litra goriva 100kn i eto ti razlog za dignut sve u zrak  :hmh:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: 2012
« Odgovori #18 : 18 Kolovoz, 2009, 13:24:10 »
Ma čisto me zabole više rac neka bude šta oće,ja samo spakiram kofere i gas njemačka i zaoble me za smak  :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: 2012
« Odgovori #19 : 18 Kolovoz, 2009, 13:38:17 »
Ma čisto me zabole više rac neka bude šta oće,ja samo spakiram kofere i gas njemačka i zaoble me za smak  :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:

Ili u originalu:

Mujo: Haso, jarane, ajde da te nešto pitam. Šta bi ti uradio kad bi bio smak svijeta?
Haso: Šta bi uradio! Popakovo ženu, djecu, otišo u ambasadu po vizu i pravac... - NJEMAČKA  :novine:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo: