Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Oroslavje 30.08.2009. OT. P.H. i pozivna KUP HAK_a  (Posjeta: 896 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Noha boy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 177
  • Spol: Muški
  • ℬ.ℬ.ℬ__❶__❾__❽__❻___ℬ.ℬ.ℬ
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: MadHeaD
Oroslavje 30.08.2009. OT. P.H. i pozivna KUP HAK_a
« : 29 Kolovoz, 2009, 14:46:36 »
MK i AMK "OROSLAVJE" organizira 10. jubilarni "POKAL STJEPANA LEPČINA 2009" 30.08.2009. god.
U sklopu utrke Prvenstva hrvatske organiziramo i pozivnu utrku KUP HAK-a.

Treninzi počinju od 9,00 - 12,00 sati.
Utrke počinju od 14,30 sati.



Malo smo izmjenili posebni pravlinik za pozivnu utrku.
Dodali klasu 80 i kotizacija je 110 kn koja uključuje jednodnevnu licencu.

POSEBNI PRAVILNIK POZIVNE UTRKE
OTVORENOG PRVENSTVA OROSLAVJA
ZA OLDTIMER I CLASSIC MOTORE


AMK « Oroslavje « i MK « Oroslavje « organiziraju pozivnu utrku otvorenog prvenstva Oroslavja za oldtimer i classic motore koja se vozi u sklopu utrke za Prvenstvo Hrvatske pod nazivom « Pokal Stjepana Lepčina 2009 «.Utrka će se održati 30.08.2009. godine na stazi «ORO» u centru Oroslavja.

Raspisane klase za utrku
80 specijal : do 80 ccm sa mjenjačem, do 1988.god
S.O.S.: Sound of Singles – 1 cilindar, motocikli 50-tih i 60-tih god. (žbice, bubanj kočnice)
BOT 1: Batle of Singles & Twins do 500 ccm –max. 2 cilindra, motocikli 70-tih god. (zračno hlađeni)
BOT 2: Batle of Twins & Triples preko 500 ccm – 2 ili 3 cilindra, motocikli 60-tih i 70-tih god (zračno hl.)
OPEN: motocikli 70-tih i ranih 80-tih god. (rasplinjač)

Članak 1.
Organizator može otkazati klasu ako se ne prijavi dovoljan broj vozača u klasi.

Članak 2.
Organizator zadržava pravo da razvrsta motore po klasama ili da zabrani natjecanje vozaču ili motociklu ako ne zadovoljavaju bitne elemente Dodatka 12-01 PH za starodobne športske motocikle. ( tehnički minimum, poznavanja pravila na stazi, sportsko ponašanje i sl.)

Članak 3.
- Startnina od 110,oo kn plaća se prilikom verifikacije, uključena jednokratna licenca.
- Vozi se jedan trening sa mjerenjem vremena za startne pozicije.
- Utrke se voze zasebno prema raspisanim klasama od strane organizatora.
- Vozač se može prijaviti u više klasa bez dodatne startnine.
- Vozači koji se natječu u Prvenstvu Hrvatske na istoj priredbi, ne plaćaju dodatnu startninu i nisu obavezni voziti trening za startne pozicije (računati će se vrijeme postignuto na treningu za PH).
- Sva ostala pravila, signalne zastave i startni postupak isti su kao i na old timer utrkama za Prv. Hrvatske

Članak 4.
Za tehnički pregled OBAVEZNO: svijetla i stakla prelijepiti, skinuti kofere i sl. , integralna kaciga, čizme, rukavice, kožno odijelo ili Gore-tex
Vozač- natjecatelj nastupa na osobnu odgovornost te potpisom na prijavnom listu izjavljuje da je upoznat sa Posebnim pravilnikom i time odbacuje svaku odgovornost organizatora za eventualnu štetu koju bi mogao prouzročiti sebi ili drugima!
Verifikaciju i tehnički pregled moguće je obaviti u subotu 29.08.2009. od 17,00 – 20,00 sati i u nedjelju od 7,00-8,00 sati, iznimno za one koji nisu u mogućnosti obaviti teh. i verifikaciju u subotu, uz obavezan prethodni dogovor.
Prijave za pozivnu utrku otvorenog prv. Oroslavja poslati najkasnije do 15.08.2009. god
na fax +385(0)49 286 987 ili e- mail_ auto.moto.klub.oroslavje@kr.t-com.hr
Kontakt telefoni: AMK «OROSLAVJE» tel./ fax. 049/ 286-987
Krunoslav Kožar: mob. 098/209-085
Mladen Grabušić: mob. 098/794-745


Mi haramo uvijek mi haramo svuda, da nam stanu na put nemaju muda!!!  1986

Offline Noha boy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 177
  • Spol: Muški
  • ℬ.ℬ.ℬ__❶__❾__❽__❻___ℬ.ℬ.ℬ
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: MadHeaD
Mi haramo uvijek mi haramo svuda, da nam stanu na put nemaju muda!!!  1986