Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nesreća!!!  (Posjeta: 8241 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #20 : 23 Svibanj, 2007, 09:23:14 »
nadan se da ce sve bit u redu i da ce imat puuuno km pod sobom..

runner i meni tatica da auto pa nisan jos nikog ubia a iman 18 :\



... inace mene je ima 2 miseca lik u jugu skoro pokupia tako. vozia san se sa prikon koji ima hondu x8r i kako je serijala ja malo po gasu i dosa do semafora i sad cekan ga..
cujen da dolazi, pali se zuto i dajen minimum gasa krecen ko puz da on dodje do mene a isprid face mi proleti juzina i skoro guzu posalje na groblje.. prosa je ravno po metra isprid mene jel je zalomia volan... i to je prozuja... ko navijen...

srica da nisan krenia ka inace sta krecen (energicnija voznja :P) sad bi bia samo broj u statistici MUP-a

SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #21 : 09 Srpanj, 2007, 21:21:47 »
da ne otvaram novu temu, htio sam podijeliti s vama situaciju mog poznanika.

dakle čovjek skutom od 200 kubika vozio oko 100, ravnica...i čovjek mu sa sporedne ceste izletio...pogađate ishod.

dakle, usprkos kočenju nije bilo moguće ništa drugo nego se sa oko 60 na sat zabio u vrata auta, i to doslovno, skuter se totalno zgnječio a on ostao u vratima :angry7:

posljedice? 10 dana u bolnici, lom ramena, ruke, modrice po cijelom tijelu, o šoku da ne govorim.

s ovim postom želim apelirat na sve vas, vozače skutera, uvijek, a naročito po ljeti držite oči i uši otvorene i jako oprezno, nikad neznate koja će budala iz koje ulice izletit, oduzet prednost ili ne gledat mrtvi kut pri prestrojavanju i slično.

kako je meni instruktor u auto školi prije više od 10 godina rekao: "Na cesti nikad neznaš tko je pijan, lud, drogiran!" - e, ovo je zaista točno..

zato ljudi, pamet u glavu, i pomalo, bez ludiranja, naročito ljeti treba bit iznimno oprezan, vrućine, pad koncentracije, pritisak u zraku, sve su to čimbenici koji povećavaju rizik prometnih nesreća.

čak mislim, eladio, da bi trebao ovaj post stavit na portal, i eventualno dodat neke statistike.

pozdrav svima, i čuvajte sebe i druge

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #22 : 31 Srpanj, 2007, 20:13:17 »
ma stvarno ima tih debilnih turista,ja kad se vozim toliko sam nervozan i gubim zivce da je to nevjerojatno,uopce majmuni ne gledaju,prvo sta napravim preteknem ga i onda srednjaka da se smirim jer su to nevjerojatni debili.... :angry9:

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #23 : 31 Srpanj, 2007, 20:55:44 »
ma stvarno ima tih debilnih turista,ja kad se vozim toliko sam nervozan i gubim zivce da je to nevjerojatno,uopce majmuni ne gledaju,prvo sta napravim preteknem ga i onda srednjaka da se smirim jer su to nevjerojatni debili.... :angry9:

srednjak rulz ;D

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #24 : 31 Srpanj, 2007, 22:35:50 »
vozim se danas sa nekih 60 kmh na luni i mene prestize jedan na speedfightu i vozio je najmanje 75!
i sta taj debil radi na skuteru? TELEFONIRA!
ima i nas na skuterima i motorima koji nemaju 3 ciste u glavi!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #25 : 01 Kolovoz, 2007, 13:54:43 »
da ne otvaram novu temu, htio sam podijeliti s vama situaciju mog poznanika.

dakle čovjek skutom od 200 kubika vozio oko 100, ravnica...i čovjek mu sa sporedne ceste izletio...pogađate ishod.

dakle, usprkos kočenju nije bilo moguće ništa drugo nego se sa oko 60 na sat zabio u vrata auta, i to doslovno, skuter se totalno zgnječio a on ostao u vratima :angry7:

posljedice? 10 dana u bolnici, lom ramena, ruke, modrice po cijelom tijelu, o šoku da ne govorim.

s ovim postom želim apelirat na sve vas, vozače skutera, uvijek, a naročito po ljeti držite oči i uši otvorene i jako oprezno, nikad neznate koja će budala iz koje ulice izletit, oduzet prednost ili ne gledat mrtvi kut pri prestrojavanju i slično.

kako je meni instruktor u auto školi prije više od 10 godina rekao: "Na cesti nikad neznaš tko je pijan, lud, drogiran!" - e, ovo je zaista točno..

zato ljudi, pamet u glavu, i pomalo, bez ludiranja, naročito ljeti treba bit iznimno oprezan, vrućine, pad koncentracije, pritisak u zraku, sve su to čimbenici koji povećavaju rizik prometnih nesreća.

čak mislim, eladio, da bi trebao ovaj post stavit na portal, i eventualno dodat neke statistike.

pozdrav svima, i čuvajte sebe i druge

:

budem provjerio neke statistike  , odlicno  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #26 : 01 Kolovoz, 2007, 16:37:16 »
Kažu, danas (na vijestima),  neki motociklista, zbog prebrze vožnje odrubio glavu, zbog naleta na kamion za odvoz smeća...  :toothy3:
Live to ride, ride to live

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #27 : 01 Kolovoz, 2007, 16:43:49 »
isusati...eto nije sve do drugih ljudi...pamet u glavu i lagano a ne po gasi...i nikad nigdi bez kacige!!
...........1...........8...........7...........

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #28 : 01 Kolovoz, 2007, 16:45:27 »
Kažu, danas (na vijestima),  neki motociklista, zbog prebrze vožnje odrubio glavu, zbog naleta na kamion za odvoz smeća...  :toothy3:

Strašno  :angry7: sigurno je sporo išao onda  :sad3:
Who's looking for punishment ??

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #29 : 01 Kolovoz, 2007, 16:56:38 »
Ma, idiot...sada, mrtvi idiot... nego je obitelj "zavio u crno", koji ga žale, a on nije imao sreće da poživi i nešto nauči iz toga... Sigurno je vozio 50,  samo koliko puta  ???  3x (=150) ili čak više...
Ako je i uspio djelomično usporit, i mala brzina mu je bila dovoljna da ga "presiječe"... kamion je pun oštrih rubova otraga... one pedale, gdje stoje ona dvojica, za kontejnere praznit u kamion, svo ono polužje i profili...
Live to ride, ride to live

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #31 : 02 Kolovoz, 2007, 14:40:18 »
izvrsno eladio,  :icon_thumright:

nadam se da ćemo sve manje čitati u crnim kronikama o takvim stvarima.. :toothy3:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #32 : 02 Kolovoz, 2007, 16:25:34 »
Svakako treba podsjetiti ljude na sve što se može desiti...
Who's looking for punishment ??