Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nesreća!!!  (Posjeta: 8240 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Nesreća!!!
« : 13 Svibanj, 2007, 20:42:16 »
Frend Stevo i ja se vozimo danas po Horvaćanskoj i dođemo na raskrižje Hrgovići ( kod Mati Slobode ) stanemo na semafor i čekamo da se ugasi crveno!bio sam prvi krenuo čim se upalilo zeleno i on za mnom, prošao sam raskrižje, pogledam u retrevizor i debil sa lijeve strane raskrižja proletio kroz crveno i pogodio frenda s boka!Dečko je letio 15 metara i nije imao kacigu!Cijela desna strana tijela je bila zguljena kao i desni dio lica koji je bio krvav od udarca u asfalt!Hitna pomoč je došla za 3 min odvezla ga je u Draškovićevu!
Ali največi problem je u tome što kreten koji je vozio crvenu opel corsu nije htio priznati da je prošao kroz debelo crveno koje je trajalo 10-15 sekundi!Na svu sreću bilo je dosta svjedoka koji su vidjeli kretena na djelu!!!
Aprilia 150 SR - šteta je totalka!Pogodio ga je tako da se prednji blatobran zakvačio za motor!Da je ciljo nebi ga bolje pogodio!Ekipo pazite se jer na cestama ima svakakvih budala koji vas mogu ubiti!
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #1 : 13 Svibanj, 2007, 21:33:00 »
Jel to onaj decko sa ininog parkinga sto uvijek ulicka svoju SR-ku?!

Bas mi je zao decka... Ima svakakvih budala, pogotovo ce sada sa povisenjem temperatura ljudi biti sve nervozniji...

Cuvajte se u voznji i budite oprezni za sebe i druge...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #2 : 13 Svibanj, 2007, 23:29:25 »
I nosite kacige (sad bar ne bi bio "Mr scarface", da ju je imao-vrag zna, koliko će vremena proć, dok mu se lice ne "pročisti" od ogrebotina/ožiljaka)... kad već ima ovakvih imbecila, koji ne žele stat ,ili petljaju po autu sa mobitelom (ili nekim drugim njemsra), pa potpuno previde crveno...

Pa, naravno da je rekao da mu nije bilo crveno !!! Nisi valjda očekivao da će priznat !?!?!
Pogotovo, kad je ovako, neki teži slučaj...
Ne znam za Zg, ali Ri ima, na ovih par vitalnih raskrižja, kamere (mali grad-malo rizičnih raskrižja-mala investicija !!!) ...
Kažu da se (te kamere) ne koriste za kažnjavanje prekršaja, ali uvelike "rasvjetle" krivca prometne nesreće...
Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #3 : 13 Svibanj, 2007, 23:34:32 »
" BIG BROTHER IS WATCHING YOU "
...što i nije uvijek tako loše, bar ne, za one, koji dokažu time svoju nevinost...
Live to ride, ride to live

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #4 : 14 Svibanj, 2007, 09:31:54 »
Jel to onaj decko sa ininog parkinga sto uvijek ulicka svoju SR-ku?!

Bas mi je zao decka... Ima svakakvih budala, pogotovo ce sada sa povisenjem temperatura ljudi biti sve nervozniji...

Cuvajte se u voznji i budite oprezni za sebe i druge...
Da, to je on!!!
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #5 : 14 Svibanj, 2007, 09:42:13 »
Čuvajte se luđaka na cesti... pogotovo stranih jer su oni još i luđi od naših vozača...
Mađari talijani... to sve skreće mahnito bez ikakve naznake i žmigavca  :angry7:
Pazite općenito jer kreće sezona i promet će biti put prometala  :binkybaby:
Who's looking for punishment ??

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #6 : 14 Svibanj, 2007, 09:59:52 »
Da, to je on!!!

Ajme... Decko je full drzao do svog skutera... Ali jeb*** skuter, on je nastradao...

Ima li kakvih informacija kako je?
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #7 : 14 Svibanj, 2007, 10:06:48 »
Da, to je on!!!

Ajme... Decko je full drzao do svog skutera... Ali jeb*** skuter, on je nastradao...

Ima li kakvih informacija kako je?
ČUDOM, prošao je bez ikakvih prijeloma!Izguljena mu je cijela desna strana tijela ali problema je u tome što mu je cijela desna strana lica zguljena!!!

Šasija je spigana ali mašina je u dobrom stanju!!!Skuter je bio picikato!!!
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #8 : 14 Svibanj, 2007, 11:02:55 »
Aj glavno da nije nešto ozbiljnije... a valjda će poslije znati cijeniti vrijednost kacige na glavi  ::)
Who's looking for punishment ??

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #9 : 14 Svibanj, 2007, 13:22:29 »
ČUDOM, prošao je bez ikakvih prijeloma!Izguljena mu je cijela desna strana tijela ali problema je u tome što mu je cijela desna strana lica zguljena!!!

Šasija je spigana ali mašina je u dobrom stanju!!!Skuter je bio picikato!!!

Eto cemu sluzi kaciga...

Joj joj...

Ajde drago mi je da nije gore prosao...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #10 : 14 Svibanj, 2007, 23:46:00 »
Nek' su kosti cijele (i svi organi)... a koža će zarast... u bilo kojoj finoći... k'o brus papir br. ...
A eto  ::) ... teško prešućujem, jer sam izuzetno jak zagovaratelj tog (podstavljenog) "komada plastike"...
Live to ride, ride to live

Offline Bongo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Mojito
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #11 : 14 Svibanj, 2007, 23:58:44 »
Ovi s mobitelima su definitivno najgori. Vozim se danas iza frajera koji skreće iz Medulićeve u Ilicu. S desnom drži mob i vidim da s lijevom mijenja brzinu. Naravno da je moral ostavit volan. I skoro je pogazil onog studoša na križanju. I da se izvuče ssmota s lijevom skroz volan i skoro bubne auto koji stoji u kolono u Ilici. Ali ne, mobitel nije pustil, kao da mu je srastao za ruku. Stanem kraj njega, a on priča i dalje. Udijelio sam mu par komentara, ali nije se dal zbunit...i dalje je pričal.
Dok nisam vozil skuter nikad nisa primječival toliko mamlaza da razgovara i vozi.
A to kaj su s vručinama svi postali nervozni je priča za sebe :sad3:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #12 : 15 Svibanj, 2007, 00:15:06 »
I ja bi se složio, sasvim !
Vozi se preko crvenog u obe varijante, i kao previd svjetla na semaforu, i kao "ovca za stadom": makar se upali crveno, ta(j) i dalje vozi, jer "registrira" samo kretanje auta ispred sebe, a ako je (već) taj prošao sumnjivo, on(a) ide za njim garant... "za stadom" !!!  :icon_biggrin: ;D :icon_biggrin:
A o davanju žmigavca da i ne govorimo  (a i šta nas briga, kamo on(a) ide !!! )  :laughing7:
I o promjeni kolničke trake bez provjere (niti žmigavca, naravno).... naglom ! jer od razgovora zaboravi da mora skrenut, pa onda, onako... k'o da vježba "los-test"... bez obzira tko bio sa strane...
Ma, katastrofa...
Što je divlji zapad prema našim cestama... tamo se bar znao, i poštovao se  (zakon jačeg) : sklanjaj se onima koji nose revolvere nisko, itd...
Live to ride, ride to live

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #13 : 17 Svibanj, 2007, 15:16:41 »
Katastrofa,...što drugo reći...

Prolazak kroz crveno...to bih kažnjavao oduzimanjem vozačke dozvole do kraja života... i još bih dodao da kao pješak mora ići u pratnji odrasle osobe!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #14 : 17 Svibanj, 2007, 17:08:22 »
ja bi za mobitel u vožnji davao kazne ko za alkohol, jer je koncentracija u vožnji poprilično jednaka u oba slučaja..

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #15 : 18 Svibanj, 2007, 01:21:51 »
ja bi za mobitel u vožnji davao kazne ko za alkohol, jer je koncentracija u vožnji poprilično jednaka u oba slučaja..

 :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Live to ride, ride to live

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #16 : 18 Svibanj, 2007, 11:03:51 »
ja bi za mobitel u vožnji davao kazne ko za alkohol, jer je koncentracija u vožnji poprilično jednaka u oba slučaja..
Slažem se  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #17 : 18 Svibanj, 2007, 14:14:26 »
hebate pa ovi je a SR dobro i proša kako je moglo bit.Ja bi ga naša i ubio Boga u njemu.Koliko vozač ima godina otprilike
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #18 : 18 Svibanj, 2007, 20:43:38 »
hebate pa ovi je a SR dobro i proša kako je moglo bit.Ja bi ga naša i ubio Boga u njemu.Koliko vozač ima godina otprilike
Kreten ima oko 25 godina, vozio je dvije cure u autu pa je htio biti frajer!!!največa zanimljivost je, rođen je isti datum kad i Stevo - dečko koji vozi SR-u!!!Mogao sam ga razbit a kaj ču debila udarati nije vrijedan toga da dobijem kaznenu prijavu ili prekršajnu!imam ih već dovoljno!
Da se drugačije sve završilo s gorim posljedicama onda bi bez razmišljanja ubio Boga u njemu - kako ti kažeš!!!
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Nesreća!!!
« Odgovori #19 : 19 Svibanj, 2007, 13:09:22 »
hebate pa ovi je a SR dobro i proša kako je moglo bit.Ja bi ga naša i ubio Boga u njemu.Koliko vozač ima godina otprilike
Kreten ima oko 25 godina, vozio je dvije cure u autu pa je htio biti frajer!!!največa zanimljivost je, rođen je isti datum kad i Stevo - dečko koji vozi SR-u!!!Mogao sam ga razbit a kaj ču debila udarati nije vrijedan toga da dobijem kaznenu prijavu ili prekršajnu!imam ih već dovoljno!
Da se drugačije sve završilo s gorim posljedicama onda bi bez razmišljanja ubio Boga u njemu - kako ti kažeš!!!

a ti su mi najjači,tatica mu da auto pa se pravi pametan.Ali ovaj je očito debil teški kad je svojom pameću proša kroz crveno.A eto srića da je prošlo samo s lakšin ozljedama bez lomova.
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!