Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Derbi gp1  (Posjeta: 10828 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #40 : 19 Svibanj, 2007, 06:46:14 »
Open je bio kod mene dosta dugo na testu, odblokana serijala. hebeno dobar skuter, meni i lijep.
vozi se kao motor zbog relativno velikih kotača i visokog središnjeg grebena. položaj sjedenja je pomalo sportski, ali prirodan i relaksirajući, sjedalo udobni dovoljno prostrano, ovjes sportski dobar. inače, sjedalo je na kat, vrlo ergonomično. upravljač pruža sasvim dovoljno prostora i dobro je odmjeren. ciklistika je izvrsno. očekivao sam da će balans na osovinama biti poremećen jer races kojim dijeli sasiju ima motor više naprijed, ali nije. prednji nema tendenciju bježanja pri naginjanju. prolasci kroz zavoje su nadasve sigurni i precizni izvrsno drži smjer i reagira na promjene...
motor je izvrstan, linearno ubrzava do 60/h, relativno brzo dolazi do 70/h po dig. brzinomjeru postiže cca 80, pun, s mojih dobrih 100 kg. Komande, dobre i precizne, instrument ploča dopadljiva  suvremena sa svim podacima.
Derbi je kralj u gradu, sasvim dovoljno snažan, brz i robustan i za vožnju bržim prometnicama i avenijama. suvereno prti ritam prometa. dovoljno je suzdržanih dimenzija da se može uspješno probijati i kroz najveću gužvu. zbog visokog  grebena teže ga je uzjašiti od modela s niskom podnicom, ne prima viseću prtljagu, ali za mene to nisu nikakve mane, već naprosto osobine sportske koncepcije koja je doista sjajna..
Za 1. svibnja jahao sam s dečkima iz vespa cluba na derbiju preko sljemena do stubice pa okolo u zagreb. nedjelju nakon togas društvom preko samobora do jaske, sredičkog, pokupskog i velike gorice. Za kraj, oko 260 km u danu, zg, sisak petrinja, glina, Topusko, gvozd vojnić, tušilović, karlovac, jaska, zagreb. izuzetno ugodno i udobno bez umora. Idealan za izlete uz ugodne brzine krstarenja 50-70/h u praksi više i ne treba, to više što u usponima ne pokazuje slabost... za dvoje bio bi ipak pre slab i pomalo skučen, ali po gradu je sasvim ok i u toj kombinaciji.
prtljažnik dovoljan za integralku, završna obrada besprijekorna, posebno mi se svidio veliki spremnik goriva i precizan digitalni pokazivač. jedini šlamperaj očitovao se na testnom modelu u teškom zatvaranju sjedala koje se praktično otvara zakretanjem ključa u centralnoj bravici. što je rješivo jednostavnom intervencijom servisera...
Nakon oko 1000 prijeđenih km mogu samo reći da je izvrstan skuter i da bih ga volio posjedovati...
Nakon što sam ga vratio, osjećao sam se u visokom sjedalu svog klasično koncipiranog cvaje kao u magarećoj klupi!
« Zadnja izmjena: 19 Svibanj, 2007, 06:52:47 filiplatinovicz »
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #41 : 19 Svibanj, 2007, 09:43:43 »
Derbi rules  :glasses9:  :headbang:
Ionako nisam ništa ni manje očekivao od Derbi-ja  :toothy10:
Who's looking for punishment ??

Offline kipar13

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Derbi GP1 Open
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #42 : 20 Svibanj, 2007, 13:43:01 »
mene recimo, najvise muci sto GP1 nema nitko sa foruma da moze rec kakve je kvarove imao, gdje se nalaze blokade na njemu, jel ih izvadio u ovlastenom servisu ili kod nekog ovak, kolko skuter uopce ide, kak ubrzava :dontknow:


Imam ga ja  ;D ali..............   meni je krepala struja :binkybaby: nakon 4 dana....odveo ga na reklamaciju i kaze majstor regler otisal.... ali i nakon 2 tjedna su mi dali novi skuter, jer nije otisao regler nego neka zica negdje dira i da moraju sad zicu po zicu cupat itd... sva sreca da onog 1. nisam stigao registrirat... ali inace (kad radi)  :laughing7: je odlican skuter i vrlo atraktivan (provjereno)  :toothy12: e sad dali sam ja pogodio jedan los na njih tisucu - neznam  :dontknow:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #43 : 20 Svibanj, 2007, 17:22:37 »
Evo i ja jednog testiram.. Dojmovi odlicni.. Uskoro vise..
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline LOOD

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: CPI oliver sport (krsina)
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #44 : 20 Svibanj, 2007, 23:28:56 »
Open je bio kod mene dosta dugo na testu, odblokana serijala. hebeno dobar skuter, meni i lijep.
vozi se kao motor zbog relativno velikih kotača i visokog središnjeg grebena. položaj sjedenja je pomalo sportski, ali prirodan i relaksirajući, sjedalo udobni dovoljno prostrano, ovjes sportski dobar. inače, sjedalo je na kat, vrlo ergonomično. upravljač pruža sasvim dovoljno prostora i dobro je odmjeren. ciklistika je izvrsno. očekivao sam da će balans na osovinama biti poremećen jer races kojim dijeli sasiju ima motor više naprijed, ali nije. prednji nema tendenciju bježanja pri naginjanju. prolasci kroz zavoje su nadasve sigurni i precizni izvrsno drži smjer i reagira na promjene...
motor je izvrstan, linearno ubrzava do 60/h, relativno brzo dolazi do 70/h po dig. brzinomjeru postiže cca 80, pun, s mojih dobrih 100 kg. Komande, dobre i precizne, instrument ploča dopadljiva  suvremena sa svim podacima.
Derbi je kralj u gradu, sasvim dovoljno snažan, brz i robustan i za vožnju bržim prometnicama i avenijama. suvereno prti ritam prometa. dovoljno je suzdržanih dimenzija da se može uspješno probijati i kroz najveću gužvu. zbog visokog  grebena teže ga je uzjašiti od modela s niskom podnicom, ne prima viseću prtljagu, ali za mene to nisu nikakve mane, već naprosto osobine sportske koncepcije koja je doista sjajna..
Za 1. svibnja jahao sam s dečkima iz vespa cluba na derbiju preko sljemena do stubice pa okolo u zagreb. nedjelju nakon togas društvom preko samobora do jaske, sredičkog, pokupskog i velike gorice. Za kraj, oko 260 km u danu, zg, sisak petrinja, glina, Topusko, gvozd vojnić, tušilović, karlovac, jaska, zagreb. izuzetno ugodno i udobno bez umora. Idealan za izlete uz ugodne brzine krstarenja 50-70/h u praksi više i ne treba, to više što u usponima ne pokazuje slabost... za dvoje bio bi ipak pre slab i pomalo skučen, ali po gradu je sasvim ok i u toj kombinaciji.
prtljažnik dovoljan za integralku, završna obrada besprijekorna, posebno mi se svidio veliki spremnik goriva i precizan digitalni pokazivač. jedini šlamperaj očitovao se na testnom modelu u teškom zatvaranju sjedala koje se praktično otvara zakretanjem ključa u centralnoj bravici. što je rješivo jednostavnom intervencijom servisera...
Nakon oko 1000 prijeđenih km mogu samo reći da je izvrstan skuter i da bih ga volio posjedovati...
Nakon što sam ga vratio, osjećao sam se u visokom sjedalu svog klasično koncipiranog cvaje kao u magarećoj klupi!


E Filipe jel tvoj Peugeot zelen a ti imas brkove i crnu kacigu onu otvorenu? vidio sam nekog kod britanca slican tebi ali nisam bio ziher? U kacicevoj ulici.

Offline antonioh0st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 51
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: GP1 50 race
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #45 : 23 Svibanj, 2007, 17:29:03 »
Citat:
Evo i ja jednog testiram.. Dojmovi odlicni.. Uskoro vise..


I ? :toothy10: ;Moze ukratko il moramo cekat text za site? :icon_biggrin:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #46 : 23 Svibanj, 2007, 22:06:02 »
da  :toothy3:

vjerovatno sutra  :toothy11:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline antonioh0st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 51
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: GP1 50 race
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #47 : 24 Svibanj, 2007, 00:47:00 »
 :notworthy:

ono,hvala tebi i odin-u (kolko sam skopco on je ustupio skuter?) na brzom dogovoru kroz par dana da dobijes skuter na testiranje :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline nafrljen

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #48 : 24 Svibanj, 2007, 01:18:23 »
POZZ EKIPI
evo ja imam derbi gp1 race verziju :D imam oko 2500 km, kvarova nisam imal nikakvih :D,blokadu ti ima na vvariomatu i auspuhu i nigde drugde...stavil sam multivar i skuter na ravnom s mojih 110 kg :toothy9: kad se onak ful spustim povuce do 92 km/h po satu.. kaj da vam velim ne osjecam neko ubrzanje tj da me onak vuce prema iza kak na recimo frendovom skuteru speedfight2 kojeg btw ubijam :D itd...dobar skuter malo tvrdi i to je to :P

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #49 : 25 Svibanj, 2007, 05:51:18 »
Open je bio kod mene dosta dugo na testu, odblokana serijala. hebeno dobar skuter, meni i lijep.
vozi se kao motor zbog relativno velikih kotača i visokog središnjeg grebena. položaj sjedenja je pomalo sportski, ali prirodan i relaksirajući, sjedalo udobni dovoljno prostrano, ovjes sportski dobar. inače, sjedalo je na kat, vrlo ergonomično. upravljač pruža sasvim dovoljno prostora i dobro je odmjeren. ciklistika je izvrsno. očekivao sam da će balans na osovinama biti poremećen jer races kojim dijeli sasiju ima motor više naprijed, ali nije. prednji nema tendenciju bježanja pri naginjanju. prolasci kroz zavoje su nadasve sigurni i precizni izvrsno drži smjer i reagira na promjene...
motor je izvrstan, linearno ubrzava do 60/h, relativno brzo dolazi do 70/h po dig. brzinomjeru postiže cca 80, pun, s mojih dobrih 100 kg. Komande, dobre i precizne, instrument ploča dopadljiva  suvremena sa svim podacima.
Derbi je kralj u gradu, sasvim dovoljno snažan, brz i robustan i za vožnju bržim prometnicama i avenijama. suvereno prti ritam prometa. dovoljno je suzdržanih dimenzija da se može uspješno probijati i kroz najveću gužvu. zbog visokog  grebena teže ga je uzjašiti od modela s niskom podnicom, ne prima viseću prtljagu, ali za mene to nisu nikakve mane, već naprosto osobine sportske koncepcije koja je doista sjajna..
Za 1. svibnja jahao sam s dečkima iz vespa cluba na derbiju preko sljemena do stubice pa okolo u zagreb. nedjelju nakon togas društvom preko samobora do jaske, sredičkog, pokupskog i velike gorice. Za kraj, oko 260 km u danu, zg, sisak petrinja, glina, Topusko, gvozd vojnić, tušilović, karlovac, jaska, zagreb. izuzetno ugodno i udobno bez umora. Idealan za izlete uz ugodne brzine krstarenja 50-70/h u praksi više i ne treba, to više što u usponima ne pokazuje slabost... za dvoje bio bi ipak pre slab i pomalo skučen, ali po gradu je sasvim ok i u toj kombinaciji.
prtljažnik dovoljan za integralku, završna obrada besprijekorna, posebno mi se svidio veliki spremnik goriva i precizan digitalni pokazivač. jedini šlamperaj očitovao se na testnom modelu u teškom zatvaranju sjedala koje se praktično otvara zakretanjem ključa u centralnoj bravici. što je rješivo jednostavnom intervencijom servisera...
Nakon oko 1000 prijeđenih km mogu samo reći da je izvrstan skuter i da bih ga volio posjedovati...
Nakon što sam ga vratio, osjećao sam se u visokom sjedalu svog klasično koncipiranog cvaje kao u magarećoj klupi!


E Filipe jel tvoj Peugeot zelen a ti imas brkove i crnu kacigu onu otvorenu? vidio sam nekog kod britanca slican tebi ali nisam bio ziher? U kacicevoj ulici.

ocito sam to bio ja... stanujem u kukuljevicevoj i svaki dan prolazim par puta kacicevom, x-fight je zelen (rijetka boja), a kaciga... ipak crvena! javi se drugi put. Pozzz :hello:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #50 : 25 Svibanj, 2007, 21:33:05 »
cila paleta boja :laughing7: :laughing7: :laughing7:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #51 : 01 Lipanj, 2007, 22:21:48 »
iam se ukusa i viska  :icon_biggrin:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #52 : 02 Lipanj, 2007, 00:00:45 »
trebao bih imat jedno desetak kompleta opreme da mogu uskladit boje sa svakim smećem koje testiram....
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT