Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Derbi gp1  (Posjeta: 10830 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Striderx

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novska
  • Moj Skuter: Uskoro Derbi Gp1
Derbi gp1
« : 13 Svibanj, 2007, 16:59:58 »
Ajmo ljudi vi se vise razumijete u motore pa bih htio pitati kakve su tehničke karakteristike derbija gp1 open i
derbija gp1 race, sta se vise isplati i vasa misljenja o njima.

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #1 : 14 Svibanj, 2007, 09:50:56 »
GP1 open je napravljan kao i svaki drugi skuter dok GP1 race ima prijenos preko lanca (isto kao i svaki drugi skuter ima variomat i remen i naravno kvačilo, ali preijenos se prenosi preko lanca na kotač jer je mašina smještena centralno ispod sredine skutera - valjda sam dobro objasnio)

Meni osobno je GP1 racing ljepši ali mislim da bi možda radi lanca održavanje bilo malo skuplje od open verzije, isto tako racing ima više konja...
Who's looking for punishment ??

Offline LOOD

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: CPI oliver sport (krsina)
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #2 : 14 Svibanj, 2007, 13:52:51 »
Nijedan ni drugi, uzmi si nekaj od piaggia ili gilere, moze i aprillia.

Offline antonioh0st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 51
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: GP1 50 race
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #3 : 14 Svibanj, 2007, 16:51:55 »
Citat:
Nijedan ni drugi, uzmi si nekaj od piaggia ili gilere, moze i aprillia.

Onda si mogao napisat i razlog zasto ne GP1? Zar on nema masinu od piaggia??

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #4 : 14 Svibanj, 2007, 16:59:23 »
Nijedan ni drugi, uzmi si nekaj od piaggia ili gilere, moze i aprillia.

mislim da nisi u pravu. imaju istu masinu, a sve ostalo je na strani derbija...

Offline antonioh0st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 51
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: GP1 50 race
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #5 : 14 Svibanj, 2007, 18:24:20 »
Citat:
jmo ljudi vi se vise razumijete u motore pa bih htio pitati kakve su tehničke karakteristike derbija gp1 open i
derbija gp1 race, sta se vise isplati i vasa misljenja o njima.

Ja sam upravo stigao iz ducana i race verzije nema, kaze tip da je na granici i da stizu kroz 10-ak dana.ak si iz zagreba i odlucis uzet race verziju odi ostavit polog jer nestanu kroz par dana. Mislio sam se vec danas vozit na njemu al eto, polog sam ostavio i rezervirao crveni ;D sad samo treba cekat

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #6 : 14 Svibanj, 2007, 18:26:47 »
Citat:
jmo ljudi vi se vise razumijete u motore pa bih htio pitati kakve su tehničke karakteristike derbija gp1 open i
derbija gp1 race, sta se vise isplati i vasa misljenja o njima.

Ja sam upravo stigao iz ducana i race verzije nema, kaze tip da je na granici i da stizu kroz 10-ak dana.ak si iz zagreba i odlucis uzet race verziju odi ostavit polog jer nestanu kroz par dana. Mislio sam se vec danas vozit na njemu al eto, polog sam ostavio i rezervirao crveni ;D sad samo treba cekat
Aj super za tebe  :icon_thumright: javi kad ti stigne pa da nabaciš još usput koju slikicu  :toothy10:
Who's looking for punishment ??

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #7 : 14 Svibanj, 2007, 18:50:36 »
Citat:
jmo ljudi vi se vise razumijete u motore pa bih htio pitati kakve su tehničke karakteristike derbija gp1 open i
derbija gp1 race, sta se vise isplati i vasa misljenja o njima.

Ja sam upravo stigao iz ducana i race verzije nema, kaze tip da je na granici i da stizu kroz 10-ak dana.ak si iz zagreba i odlucis uzet race verziju odi ostavit polog jer nestanu kroz par dana. Mislio sam se vec danas vozit na njemu al eto, polog sam ostavio i rezervirao crveni ;D sad samo treba cekat

Da, race varijanta se prodaje u roku keks, to je istina.

Offline Striderx

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novska
  • Moj Skuter: Uskoro Derbi Gp1
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #8 : 14 Svibanj, 2007, 20:43:30 »
Nisam iz Zagreba pa cu morat zvati. Hvala sto si javio. Ja sam isto za race verziju. Dali mozda znas kako bih si ja rezervirao da nedolazim bezveze u ZG.

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #9 : 14 Svibanj, 2007, 23:18:02 »
Nisam iz Zagreba pa cu morat zvati. Hvala sto si javio. Ja sam isto za race verziju. Dali mozda znas kako bih si ja rezervirao da nedolazim bezveze u ZG.
Neka ti antonioh0st da broj ili neka ti kaže koji dućan lako se sazna broj tel pa nazoveš...

BTW popuni profil  :)
Who's looking for punishment ??

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #10 : 15 Svibanj, 2007, 01:49:33 »
open je isto dobar, ide kao lud. u nedjelju sam s njim bio na izletu i prejahao više od 260 kkm, bez umora i frke...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline antonioh0st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 51
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: GP1 50 race
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #11 : 15 Svibanj, 2007, 02:17:47 »
neznam kako da rijesis rezervaciju osim da dodjes u ducan i das pare.
evo ti broj od "direktora"(zamisli postoje direktori ducana;)

RPM
Ladislav Kralj
098/ 96 555 93
kralj@rpm.hr
Ilica 348, Zagreb

e sad, kad sam ih zvao prije 10-ak dana su mi rekli da nemaju popust na gotovinu al da se moze dobit kaciga gratis, danas pricam sa njim i kaze da je cijena vec prilagodjena gotovini :jerk:, kao za kartice se plati vise, ma jeli, hvala sta si me uputio u karticno poslovanje.

uglavnom, evo pa ga nazovi i pitaj..

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #12 : 15 Svibanj, 2007, 07:52:09 »
...
e sad, kad sam ih zvao prije 10-ak dana su mi rekli da nemaju popust na gotovinu al da se moze dobit kaciga gratis, danas pricam sa njim i kaze da je cijena vec prilagodjena gotovini :jerk:, kao za kartice se plati vise, ma jeli, hvala sta si me uputio u karticno poslovanje.

uglavnom, evo pa ga nazovi i pitaj..

znam vec jednu musteriju koja je odustala od kymca people S 50 samo zbog toga.. ako se ne varam zvala je cak i neke inspekcije  :dontknow: i sad vozi apriliu  :toothy11:

uglavnom, cudi me da netko sam sebi kopa jamu na taj nacin.
Cijena , koja je istaknuta, MORA biti najveca moguca! , a eventualni popust na gotovinu istaknut pored nje  :glasses9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #13 : 15 Svibanj, 2007, 10:32:43 »
oboje, eladio, znamo da u praksi to nije tako... :toothy3:

Offline antonioh0st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 51
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: GP1 50 race
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #14 : 15 Svibanj, 2007, 11:55:32 »
da, malo je cudno da oni svojim nastupom daju kupcu do znanja, ko te j*** ak neces ti, kupit ce ga netko drugi.ok jasno mi je da je potraznja velika i da se mogu tako ponasat, ali ako ti neko da 20 tisuca kuna gotovine pa izadji mu u susret i pokloni kacigu, sigurno bi tu na forumu napisao da je super sto sam dobio kacigu i ustedio oko 1000kn, ovak kad promjeni pricu u roku 10 dana mogu samo rec da je LAZLJIVAC

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #15 : 15 Svibanj, 2007, 11:57:09 »
Trebaš uvijek biti spreman na svakakve gluposti od strane prodavača...  :angry7:
Who's looking for punishment ??

Offline Striderx

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novska
  • Moj Skuter: Uskoro Derbi Gp1
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #16 : 15 Svibanj, 2007, 13:46:11 »
Dali mozda znas sta je s kreditima kako to ide?
 Jer gledao sam na rpm stranici kazu samo da se daje na sedam godina. 
                             
???

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #17 : 15 Svibanj, 2007, 14:02:40 »
dižu oni velike pare na tome..

primjerice ja sam 1998 kupio novi auto u salonu, platio ga 17 500 DEM (tada) da bi kasnije saznao da je isti takav auto u europi s boljom opremom dakako 9 000 DEM..

pretpostavljam da je tako i sada...

ovo kažem jer su bahati, daju tobože kakve sitnice ne bi li privukli ljude da kupe,  a kupac kupi sebi jedan motor, jedan njima...poludit...


što se kredita tiče, možete uzeti i na manje godina ako je prosjek plaće dovoljan..tj. ne prelazi trećinu primanja...

Offline antonioh0st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 51
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: GP1 50 race
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #18 : 15 Svibanj, 2007, 14:10:59 »
ma krivo si skuzio

Citat:
Krediti do 7 godina, kartice na 36 rata

Oni imaju ugovor sa privrednom i raiffeisen-om tako da mozes podic kredit u jednoj od te dvije iskljucivo za kupnju skutera,nebi znao kolko su kamate onda, a ti prema svojim mogucnostima odaberes na kolko ces uzet kredit(do 7 godina :icon_biggrin:)

http://www.rba.hr/my/bank/services/product.jsp?path=/usluge/krediti/motorna_vozila&product_type=Citizen&language=HR

Evo pogledaj kod njih, preporucam da odes sam do banke i sjednes sa nekim tamo i nek ti sve fino objasni

Offline LOOD

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: CPI oliver sport (krsina)
Odg: Derbi gp1
« Odgovori #19 : 15 Svibanj, 2007, 14:47:48 »
Dali mozda znas sta je s kreditima kako to ide?
 Jer gledao sam na rpm stranici kazu samo da se daje na sedam godina. 
                             
???


UFF stari moj ako imas karticu bolje na karticu 3 godine, evo i zasto. Moja stara je dala zahtjev za kredit...imas puno papirologije koje trebas sakupiti i neke i platiti i onda kad predas zahtjev trebas cekati oko desetak dana da ti nakraju il daju pare il te od*ebu. Ja sam vec trebao voziti novi skut, odnosno derbi SM ali sam se ipak odlucio za runnera vx125 i jbg cekam da mi daju kredit.