Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)  (Posjeta: 375300 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears

Offline MAST3r_77

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Stalker
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #202 : 18 Lipanj, 2009, 01:36:45 »
dode meni klinac danas, e jucer sam bio na onom mojskuterforumu, daj naso sam neke malossi naljepnice s kojim dobijes da ti skuter brze ide, jel mi to mozes nabavit?  :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:
daj agil vise se nesmijes zajebavat, neki ce si klinac poljepit cijeli skuter
:weed: :weed: :weed:

Offline Biker686

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 339
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti F15 Firefox
  • Moja Kaciga: Axo Stealth
  • MojSpuh: ZX
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #203 : 07 Srpanj, 2009, 12:50:58 »
majko bozja  :o :o
http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=16886.0

hebote koje rolice..   :toothy12:  ja sa svojima spusil bar 5 na sat a s ovima bi ziher 100 iso uz brdo.. ipak je moj 4t pa onda zgubi onih njegovih 20..   :laughing6:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #204 : 07 Srpanj, 2009, 21:49:36 »
Danas se uvjerio kako se voze Baotiani po avenijama, voze se poprijeko jer ih vlasnici guraju kada crknu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #205 : 09 Srpanj, 2009, 12:02:08 »
Danas se uvjerio kako se voze Baotiani po avenijama, voze se poprijeko jer ih vlasnici guraju kada crknu.
:laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline gs-runner

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Gilera-Runner Vxr-180
  • Moja Kaciga: v-can
  • MojSpuh: shacal
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #206 : 25 Srpanj, 2009, 13:15:42 »
jedan biser nevezan uz motore...pričamo ja i prijatelj nešto o zmijama i kaže on : kad te ugrize zmija odeš u bolnicu i oni ti dadu tetanus,ja reko kakav tetanus jesi ti normalan,a on  skroz ozbiljan: da tetanus....hahhahha :laughing6: :laughing6: :laughing6:
« Zadnja izmjena: 25 Srpanj, 2009, 13:20:25 gs-runner »
4T-Power        
                 Pendrek lomi kosti,ali srce ne

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #207 : 09 Kolovoz, 2009, 09:35:55 »
Malo prolistajte...

http://www.mojskuter.com/index.php?option=com_content&task=view&id=191&Itemid=39

Evo par komada:

...
napisao Blera , May 10, 2009

Imam Baotiana sa stavljenim kitom od 80ccm i Bannelia sa tvorničkih 90ccm ja na banelliu a frend na baotianu na autoputu varaždin zagreb mjerili brzinu baotiana i IDE 140Km/h ali sa uloženih 4000kn u tuning..Izrada i savjeti uzeti od profi tunera iz njemačke



...
napisao daki , February 11, 2009

alo ljudi..ja iman bautianca i povuce 150kmh..narucia san citavu masinu u djelovima iz njemacke sve sportsko od 90ccm...napravia dupli var na rami i motor ide..nemoze se raspast nikako...nedavno mi se jedan lik smija sa runnerom sta vozim boatianca..lik se tia trkat i bacili mso trku..ostavia san ga 30m iza sebe..nije me stiga sa runnerom 70ccm..svi govore da od srama nebi sili na boatianca ja lipo sidne neki se rugaju i prave face isprid prijatelja i zenskih a kad se trkaju samnom onda ih ostavin po 30m...a sad vi odlucite jel vas sram sist na boatianca koi tako ide..



...
napisao davorin6 , October 28, 2008

daj vi ste svi ludi... baotian je najači motor svih vremena. kvalitetom završne obrade (plastike, svjetla, sic, ručke) možda nije najbolji, i nije toliko atraktivan, ali je svakako isplativiji od svih skutera. svi vi klinci kome starci kupe đileru ili pežoa ili neki drugi skuter iznad 12-13 hiljada kn si ih kupujete za prekenjavanje... probajte si sami zaradit za ranericu, i onda ćete malo razmislit dal vam se isplati... ja iam baotijana i maknuo sam mu auspuh i katalizator, i stavio sam cjev, stavio naprjed i nazad malo veće kotače 13 cola, veći disk napred, i disk iza, vilicu novu stavio... metnuo sam mu kit, i ugradio turbo punjač iz onog malog kosilice-traktorčića... moj baotian ide 150 bez problema, išo bi i više ali se nisam usudio brže voziti jer nije rama sigurna... (  :notworthy: pa vi kupujte điletre, on ima turbo na bobatijanu, ide 150 bez problema nece vise da se nebi raspa  :notworthy: )


...
napisao baotianac , September 29, 2008

ja sam svog lijepo sredio kod majstora,za 3500 kn, ide mi oko 135- 140 kmh ni jedan 2t 50 nemoze se mjeriti samnom






...
napisao munja , September 10, 2008

EVO OVAKO JA ISTO IMAN BAOUTIANA!!!!!!!!
ZNATE STA TREBATE NAPRAVIT DA VAM BAOUTINA IDE BRZE...
EVO OVAKO IDEMMO OD POCETKA!!:::
1)SKINUTI BLOKADE
2)IZVADIT IGLU IZ KARBURATORA
3)KUPIT KUGLICE TOP2 TO VAM JE (100KN)
4)SVE JE SREDENO
JA SAM SVE TO NAPRAVIO I U SVEMU TOME DOBIO SAM:::
1)30KMH U STARTU
2) PUNP PUUNNOOOOO JE BRZI I MOZE VISE IZVUC
LJUDI MOI TO BIA VAM BILO TO .... JA VAM PREPORUCUJEM DA TO SVE NAPRAVITE PA CE VAM MOTOR BIT PUNO BOLJI I BRZI I SVE!!!!!!!!!!!!
AKO IMATE JOS NEKIH PITANJA JAVITE SE NA !!
email: munja_st@hotmail.comOva email adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili Javascript
bok ;-)





napisao karas , August 08, 2008

ja imam baotian-a nafrkanog ide ko lud cak do 130 km/h motor je ludnica nema me ni peugeot 50 ccm-a nafrkani na startu a ni u konacnoj brzini sta drugo rec nego za te pare sve naj .....



...
napisao grof , August 13, 2008

... kada bi se gledalo na potrošnju goriva ili na cjenubaotian bi bio u prednosti. kada se baotian sredi i ugradi mu se kit moze potegnuti i do 130km/h, a peugeot street fighters2 kada se sredi i ugradi mu se kit moze do 140km/h sto i nije tako velika razlika...



...
napisao xvatrogasacx , June 16, 2008

imam zongshen bez kita ide 80 opro sam frenda koji ima quada isto zongshen ali od 250ccm mislim da mi bi sa kitom išao oko 110



Samo listajte...



Offline mariofejker16

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Domaljevac
  • Moj Skuter: Spyder YB50QT
  • MojSetup: u ga?a...
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #208 : 09 Kolovoz, 2009, 10:20:44 »
meni je najjače kad mi je tip prodavao rezonantni auspuh za 4t skuter.. :laughing9: :laughing9: :laughing9:
radilo se o zx-u starom oko 4 godine i trazio mi tip za auspuh 280 maraka(cca 1100 kuna).....kakvih sve bisera ima

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #209 : 09 Kolovoz, 2009, 11:16:21 »
peugeot streetfighters hahahahhahahahahah

moj ima turbo aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #210 : 12 Kolovoz, 2009, 23:54:06 »
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #211 : 12 Kolovoz, 2009, 23:57:11 »


Hahaha, ma niš novo.. xD  :laughing6: :laughing6: :laughing6: Zajebavam se, kak je i on reko jednom da se zajebava....   :laughing7:

Offline frenky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Banned!
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • scooter tuning is not a crime
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • malossi
  • Mjesto: zagreb-DUBRAVA
  • Moj Skuter: ?ing-?ija..xD
  • MojSetup: Nepostoji to za taj motor!!! xD xD
  • MojSpuh: Ubijen
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #212 : 04 Rujan, 2009, 07:12:57 »
http://www.auti.hr/motocikli/skuteri/showAdvert487208.html

a jbt ovaj nezna niti sam kaj prodaje..  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #213 : 08 Listopad, 2009, 01:41:44 »
Ivan says:
sto je stunta?
Bokygs says:
lol
Bokygs says:
kako to neznaš pokopaj se   
Ivan says:
aha ok
Bokygs says:
aj reci što je stunt?
You have just sent a nudge.
Ivan says:
kad si umoran
Ivan says:
briga me
Bokygs says:
ajmeee kako si glup moj bože cccc

lol :laughing1: :laughing11: :laughing3: :laughing6: :laughing9: :laughing7:

Kako ima glupe djece ccc :toothy12: :uff: :uff: :uff:

hahahahahahahahah...sta je stunta?pa kad si umoran!hahahahhahaha

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #214 : 26 Listopad, 2009, 21:39:10 »
Dođe gospon na servis i kaze: ''napravite sve sta treba,znaci ulje,filter ulja,ventile pogledajte ako treba nastelajte a to bude tip top'' - radilo se o runneru 50sp... ili dođe covjek po skuter i pita sto je rađeno,kaze voditelj :'' mjenjana vam je svjecica,remen variomata,rolice,promjenjen je kompletan zrak u gumama...'' ili dođe covjek sa uzorkom lezaja vilice od beverlya 250 kaze:'' jel imate ove lezajeve?'' serviser pogleda a on u rukama drzi otpiljen dio rame u kojem je napresana kosuljica lezaja,a covjek mrtav ozbiljan...kaze ''drugi put otpilite komplet da ne dolazite dva puta jer vam nisu isti dolje i gore...''   :angry7: ajde reci....  :binkybaby:

Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline grbi128

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: dt125
  • Moja Kaciga: Airoh dome
  • MojSetup: Mhr replica,m2000,kevlar,delta,top plava,dell19,
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #215 : 26 Listopad, 2009, 22:32:23 »
ovi baotiani jao jao hahahahahahahahahhahahah  :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #216 : 26 Listopad, 2009, 22:42:43 »
Meni je jedan tu iz susjednog sela dobio skuter.Sad on se oce utrkivat protiv mog roksa....I govorim mu nema teoretske sanse,ali on i dalje njegov je brzi ovo ono....I tako mi bacimo race i on spusi naravno i dam ja skuter kolegi da se voza...tek ja i jos jedan sa tim malim pricamo tako o skuterima i vice on"Jao ja imo kit 50cc malossijev i auspuh tt i lakse rolice i iso 120!!!! :laughing6: :notworthy:....Tak ja mu dodjem i kazem daj nemoj mi tu srat kad nemas pojma sta je karburator da bi nakon tjedan dana ja skutom u vk i vidim specijalca voza se i vice mi da usporim.Ja na kocnicu i dodjem do njega i zali se on....Jao skuter neide,ja stavio lakse rolice i malossijev filter ali neide preko 70 (kao iso je vise :laughing6:) Da bi nakraju vidio da je stavio gljivu neku zicanu seriski karb i diznu oko 60..... :notworthy: to treba snimat kako lik sere :glasses9:

stay tuned :glasses9:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #217 : 26 Listopad, 2009, 22:48:41 »
neee frajeru,neeeee  :toothy9:
Nemojte me mrzit ali i ovi pokusaji da se napise nesto smijesno nekad nisu uspjesni..bar ne dok ih citam,znam da je to drugacije kad se desi zapravo al ....  :binkybaby:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #218 : 26 Listopad, 2009, 23:02:52 »
Nista jace nego kad se likovi hvale, ko jedan seljo: stavio klip 60kubika, i auspuh trkaći koji mu daje još 15 kubika  :drunken_smilie:
Ili onaj, kao lik ima mc2 98 god 22000km i kaze nisam mjenjo rolice, sada ide 85, da ih promjenim iso bi 120, al necu strah me toliko brzo voziti :toothy12:

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #219 : 27 Listopad, 2009, 01:15:02 »
evo jedna mala zgoda

dosla meni prednja felga i sad ju ja gledam i tu bio mali rodjak i dodje on do mene i kaze sta je to a ja mu objasnim da je to prednja felga od skutera a kaze on u j#bote tolika nije ni u kawasakia inace felga je 13-ska heheh