Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)  (Posjeta: 370862 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #40 : 29 Prosinac, 2006, 11:35:10 »
nije ni loše gume lagano premazat glicerinom, pogotovo gazeću površinu.  za sjaj i postojanu zaštitu  :icon_tongue:
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline leofreak250

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 231
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #41 : 11 Siječanj, 2007, 14:35:55 »
stojimo ti ja i frend kraj motora i pričamo... jedan i drugi imamo yamahu xt od 600 ccm.. uglavnom dolazi ti neki klinac i tako on s nama u priču i divi se motorima, te pita: A koliko to ima kubika? Mi mu odgovorimo 600ccm! A on zaprepašteno odgovori: U j#bo.. toliko nema ni lamborghini!!!!  :icon_scratch: a mi pras u smijeh  :laughing11: :laughing3: :laughing6: :laughing11: :laughing3: :laughing6:

zamjenio je kubikažu sa konjima :happy6: ::) :happy6: ::)

i šta reći :toothy12: :toothy12:
--> APRILIA RULES <--
--> 4T POWER <--

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #42 : 11 Siječanj, 2007, 14:40:37 »
stojimo ti ja i frend kraj motora i pričamo... jedan i drugi imamo yamahu xt od 600 ccm.. uglavnom dolazi ti neki klinac i tako on s nama u priču i divi se motorima, te pita: A koliko to ima kubika? Mi mu odgovorimo 600ccm! A on zaprepašteno odgovori: U j#bo.. toliko nema ni lamborghini!!!!  :icon_scratch: a mi pras u smijeh  :laughing11: :laughing3: :laughing6: :laughing11: :laughing3: :laughing6:

zamjenio je kubikažu sa konjima :happy6: ::) :happy6: ::)

i šta reći :toothy12: :toothy12:
:rofll: :rofll: :rofll: :rofll:
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #43 : 14 Siječanj, 2007, 16:11:15 »
a kaj velite kad netko popusi foru da skuter ima kardan...

da ninja ima rolice i variomat  :laughing11: :laughing11:

da beniznski motor ima grijace umjesto svijecica  :laughing6: :laughing6:

da sp 180 (2t) ima fazni lanac,bregastu,ventile i federe ventila wwwwwaahhahaha


Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #44 : 26 Veljača, 2007, 11:42:44 »
kažen ja prijatelju da san napisa šalabahter onom nevidljivom kemiskom a kaže on meni daj mi taj šalabahter da ga kopiran
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline ...VULIN...

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • killer on the road
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • najbolja auto-moto stranica
  • Mjesto: Pakoštane
  • Moj Skuter: Nrg mc2
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #45 : 06 Ožujak, 2007, 15:04:11 »
sidi lik na SKUTERU i stišće zadnju kočnicu i govori tvrdo ti je ovo kvačilo :toothy12:

obrnuto: sidimo mi na zidiću jednon i doša prijatelj sa xt-on, dolazi jedan drugi do njega i gleda motor i pritišće prednja dobro dođe do kvačila i govori o j#bote pa što te nije strav voziti se samo sa prednjon a mis se svi uvatili smijati, govori on sav ozbiljan pa što mene bi bilo, na kraju mi mu pokušavamo objasniti da je kočnica polugica za nogu sa desne strane on nas gleda u čudu i počne nan se smijati i govori aj van yeben mater što vi mislite da san ja neka budala pa da čete me tako zajebati :toothy9: ja osta bezzraka od smija :icon_biggrin:


if you give this man a ride
sweet family will die killer on the road

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #46 : 07 Ožujak, 2007, 13:43:08 »
a budale,stvarno je lik :laughing7: :laughing7: :toothy10: :toothy9: :toothy12:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #47 : 19 Travanj, 2007, 14:43:07 »
e kua! nije tako...
vespa je i model i marka. piaggio je i model i marka i grupacija. u tom smislu, vespa je marka unutar grupacije piaggio!
sve krivo..........
vespa je brend............
piaggio je marka.........
a model je npr.  lx150............
vespa je prvotno bila samo piaggiov model, a kasnije se počela tretirati kao marka,stare vespe imaju piaggiov znak

dok naprimjer gilera i derbi, koji su isto u vlasništvi piaggia nemaju taj znak.
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #48 : 16 Svibanj, 2007, 17:56:11 »
Stojim ja u dvoru danas kraj svog novog runnera,gledam ga malo kako mi je lijep :toothy9:,on lagano radi na leru,kad dolazi susjed(45god.),pita me koliko sam ga platio,koliko potegne, i malo poslije kaže:"..nemoš virovat što je ovo danas došlo,kupiš novog skutera,star dva dana,a već mu jedna žarulja naprid prigorila" ,a ja :u_plac: :u_plac: :u_plac: :u_plac: Poslije sam mu ipak objasnio da je jedna žarulja za kratko,a druga za dugo svitlo :toothy9: :toothy9:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #49 : 16 Svibanj, 2007, 18:50:05 »
Stojim ja u dvoru danas kraj svog novog runnera,gledam ga malo kako mi je lijep :toothy9:,on lagano radi na leru,kad dolazi susjed(45god.),pita me koliko sam ga platio,koliko potegne, i malo poslije kaže:"..nemoš virovat što je ovo danas došlo,kupiš novog skutera,star dva dana,a već mu jedna žarulja naprid prigorila" ,a ja :u_plac: :u_plac: :u_plac: :u_plac: Poslije sam mu ipak objasnio da je jedna žarulja za kratko,a druga za dugo svitlo :toothy9: :toothy9:
Smiješno...da, ali i meni se ista stvar desila kad sam se tek zainteresirao za svijet na dva kotača...
Vozim se u autu i svako malo vidim neki skuter samo mu jedna strana svijetli... postalo mi je čudno kad sam ih vidio previše pa sam pitao... hebiga cijeli život se uči  :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:
Who's looking for punishment ??

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #50 : 21 Svibanj, 2007, 10:57:02 »
hahahaha  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin: . Ali ovo sa kuplungom mi ej najjače. Svako malo kad stanem u svojoj ulici sa svojom tzr-kom i frendovima  nađe se neki "frajer" kao aj me prođiraj na tom sranju  ;D  ;D i ja kažem ma neda mi se on ajdee ja ti vozim r1 svaki dan i ninje j dobro ajde provozam ga userem ga i onda još pita a zašto stiščeš kočnicu kad mjenjaš pa to ti je loše za motor.  :laughing3:  :laughing3:  :laughing3:  :laughing9:  :laughing9:  :laughing9:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #51 : 27 Svibanj, 2007, 18:56:26 »
hahahaha  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin: . Ali ovo sa kuplungom mi ej najjače. Svako malo kad stanem u svojoj ulici sa svojom tzr-kom i frendovima  nađe se neki "frajer" kao aj me prođiraj na tom sranju  ;D  ;D i ja kažem ma neda mi se on ajdee ja ti vozim r1 svaki dan i ninje j dobro ajde provozam ga userem ga i onda još pita a zašto stiščeš kočnicu kad mjenjaš pa to ti je loše za motor.  :laughing3:  :laughing3:  :laughing3:  :laughing9:  :laughing9:  :laughing9:
:laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:R1 i ninje :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:kočnica :laughing7: :laughing7: :laughing7: :toothy10: :toothy9: :toothy12:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #52 : 28 Svibanj, 2007, 08:16:23 »
hahahaha  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin: . Ali ovo sa kuplungom mi ej najjače. Svako malo kad stanem u svojoj ulici sa svojom tzr-kom i frendovima  nađe se neki "frajer" kao aj me prođiraj na tom sranju  ;D  ;D i ja kažem ma neda mi se on ajdee ja ti vozim r1 svaki dan i ninje j dobro ajde provozam ga userem ga i onda još pita a zašto stiščeš kočnicu kad mjenjaš pa to ti je loše za motor.  :laughing3:  :laughing3:  :laughing3:  :laughing9:  :laughing9:  :laughing9:
:laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:
Who's looking for punishment ??

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #53 : 28 Svibanj, 2007, 10:07:19 »
noc maturanata je ka.. zavrsila skola i isli lokat svi... sad ja dolazin i iza mene dolaze neka 2 na runneru sp 50 (novi).

parkiran i sidnen kod svoje ekipe... i dodje lola i gleda mi skuter.. gleda, gleda.. okrene se prema nama (jer zna par ljudi iz kvarta mu) i pita koji je ovo debil stavia shacala na 50ccm.

ja osta paf gledan koji qurac  :toothy11: tako san osta zbunjen da san samo uspia rec da to nije shacal nego leo vince lol... on pita koliko je kubika... ja ka 150 .. on ka da ne lazen da nema fire fox 150 ccm  :laughing9: :laughing9: :laughing9:


drugi biser mi je isprid skole. lola dobia skuter ima koji misec i sad ga mazi i pazii (isto runner 50)... naglo okrene kisa i malo krupe nekidan.. i ja izlazin na odmoru do motora.. a on i jos jedan na drakon nkd 50 maknu motore tik do kapije tj. ulaza u skolu di je natkriveno i sad ljudi nemaju di zapalit duvan.. ja ih pitan ka sta izvode.. oni ka nista... ja dosa do skutera.. pogledan.. pitura ki nova okrenen se i iden ca.. a meni on vice.. je vidit ces kad ti auspuh uvati ruzinu kad na toplog padne kisa i naglo ga oladi ... a na njemu 4 road od inoxa  :toothy12:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #54 : 28 Svibanj, 2007, 10:13:26 »
noc maturanata je ka.. zavrsila skola i isli lokat svi... sad ja dolazin i iza mene dolaze neka 2 na runneru sp 50 (novi).

parkiran i sidnen kod svoje ekipe... i dodje lola i gleda mi skuter.. gleda, gleda.. okrene se prema nama (jer zna par ljudi iz kvarta mu) i pita koji je ovo debil stavia shacala na 50ccm.

ja osta paf gledan koji qurac  :toothy11: tako san osta zbunjen da san samo uspia rec da to nije shacal nego leo vince lol... on pita koliko je kubika... ja ka 150 .. on ka da ne lazen da nema fire fox 150 ccm  :laughing9: :laughing9: :laughing9:


drugi biser mi je isprid skole. lola dobia skuter ima koji misec i sad ga mazi i pazii (isto runner 50)... naglo okrene kisa i malo krupe nekidan.. i ja izlazin na odmoru do motora.. a on i jos jedan na drakon nkd 50 maknu motore tik do kapije tj. ulaza u skolu di je natkriveno i sad ljudi nemaju di zapalit duvan.. ja ih pitan ka sta izvode.. oni ka nista... ja dosa do skutera.. pogledan.. pitura ki nova okrenen se i iden ca.. a meni on vice.. je vidit ces kad ti auspuh uvati ruzinu kad na toplog padne kisa i naglo ga oladi ... a na njemu 4 road od inoxa  :toothy12:
Ovo zadnje je najjače  :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11:
Who's looking for punishment ??

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #55 : 28 Svibanj, 2007, 11:48:11 »
Svašta... :laughing7:

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #56 : 08 Lipanj, 2007, 14:07:44 »
hahahaahha  :icon_biggrin:  :icon_biggrin: dajte ljudi još svojih iskustva baš mi se smije  :laughing3:

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #57 : 30 Kolovoz, 2007, 16:02:29 »
sve je to dobro dok ti policajac ne ide pisat kaznu jer ti ne radi jedno svijetlo...pa ja njemu objasnim da je jedno kratko a drugo dugo i još ti on ne vjeruje,a vozi motor u murji....

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #58 : 02 Rujan, 2007, 23:31:14 »
isuse molim te mi reci da je to neki vic samo hahahah  :icon_biggrin: :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #59 : 11 Rujan, 2007, 10:03:46 »
sve je to dobro dok ti policajac ne ide pisat kaznu jer ti ne radi jedno svijetlo...pa ja njemu objasnim da je jedno kratko a drugo dugo i još ti on ne vjeruje,a vozi motor u murji....
:u_plac: :rofll: :rofll: a je blesav stvarno  :laughing11: :laughing11: :laughing3:
Who's looking for punishment ??