Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)  (Posjeta: 374778 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #240 : 16 Studeni, 2009, 01:48:20 »
1.6 700ks... :icon_biggrin:
blok i glava naturpijani do bola jedna karika alu cilindar, turbina i dva dupla karburatora tuned by BT i biber. vozio sam se u tom autu doslovno biber.  :rozi:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #241 : 16 Studeni, 2009, 23:36:25 »
1.6 700ks... :icon_biggrin:

je a kaj je tu cudno...pa jel ti znas ko je BIBER ...NAJVECI TUNNER U HRVATA...PA ON JE KUPIL 2 CORSE GSI NOVE U AUTO WILLU ZA 400KN HALO O CEM MI PRICAMO...

ako ga zelis upoznat i iamt vxa sa 50+ ks sa jednim potezom biberove ruke sa 2 poteza 100 i tako dalje...samo dodi u selsku i bit ceg glavni u zg neces se moc vozit kak ce ic...

blok i glava naturpijani do bola jedna karika alu cilindar, turbina i dva dupla karburatora tuned by BT i biber. vozio sam se u tom autu doslovno biber.  :rozi:

i ti dodi nisi jos posteno slozio sra...kad ga biber posarafi mores se od zgb do dbk vozit full gas 300 jer ce ti stavit blokadu na 300...kad skines ide min 500...

upamtite..BIBER JE STRASAN

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #242 : 16 Studeni, 2009, 23:44:33 »
a svasta...sta taj decko stvarno toliko voli mutit

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #243 : 17 Studeni, 2009, 15:10:42 »
sta se ti javljas plava spuzvo  :icon_biggrin:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Ghoul

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 320
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Facebook
  • Mjesto: Zagreb\Skut u Varaždinu
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP '03
  • Moja Kaciga: Nitro N-800V
  • MojSetup: Stage6 sport PRO
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #244 : 17 Studeni, 2009, 16:06:56 »
 :toothy9: :toothy9: :toothy9:

PISMENE IZJAVE OSIGURANIKA CROATIA OSIGURANJA

Dokaz da kod nas zaista žive kreteni.


1) Odmakao sam se od ruba ceste, bacio pogled na moju punicu i sletio u kanal.

2) Nakon razvoda od moga supruga svako općenje preuzeo je moj odvjetnik.

3) Između ostalog, prije moje prve prometne nezgode i nakon moje zadnje prometne nezgode nisam imao nikakvih prometnih nezgoda.

4) Pješak je odjednom sišao sa nogostupa i bez riječi nestao ispod mog vozila...

5) Morala sam ispuniti toliko obrazaca da bi mi skoro bilo draže da moj dragi suprug uopće nije preminuo...

6) Na nekim mjestima je u međuvremenu pao snijeg. Cesta je stoga mjestimično bila stvarno klizava. Pokušao sam zakočiti. Borio sam se koliko god sam mogao ali nije pomoglo. Udario sam u ogradu i postao bez svjestan.Tu je bio kraj mojoj svijesti.

7) Pregazio sam čovjeka. On je priznao svoju krivicu pošto mu se to već jednom dogodilo...

8) Na kraju sam živaca i borim se sa teškim kastritisom.

9) Kada sam došao kući greškom sam skrenuo na pogrešni kolni prilaz i udario u drvo koje na tom mjestu kod mene ne stoji.

10) Ne znam tko mi je ukrao novčanik obzirom da nitko od moje rodbine nije bio u blizini.

11) Izašao sam na cestu, od jednom je i slijeva i zdesna naišlo puno vozila, nisam znao kuda bi i tada su me udarili sa svih strana.

12) Vaši argumenti su stvarno slabi. Za takve mučke izgovore morate tražiti veću budalu, a to teško da ćete naći.

13) Policijsko vozilo mi je dalo signal da se zaustavim.Ja sam našao stup i zaustavio se.

14) Pješak očito nije znao u kojem pravcu bi išao, pa sam ga pregazio.

15) Danas Vam pišem prvi i posljednji put i ako mi ne odgovorite opet ću Vam pisati.

16) Moj sin nije srušio tu ženu. On je samo pokraj nje prošao a ona je od propuha pala.

17) Prihoda od uzgoja stoke više nemamo. Sa smrću moga supruga sva stoka je otišla sa imanja.

18) Kada sam htio stati na kočnicu, iste više nije bilo.

19) Nije mi potrebno životno osiguranje. Želim da svi budu stvarno tužni kada umrem.

20) Moje vozilo je jednostavno samo išlo ravno, što u zavoju neminovno vodi do slijetanja s ceste.

21) Vozio sam unazad niz strmu cestu, probio sam ogradu i udario u kuću. Jednostavno se nisam mogao sjetiti gdje je kočnica.

22) Naša vozila su se sudarila točno u trenutku kada su se srela.

23) Sve račune koje dobijem ne platim odmah jer za to nemam novaca nego ih ubacim u veliki bubanj iz kojega početkom svakog mjeseca povezanih očiju izvučem tri koja tada platim. Molim Vas da se strpite dok Vas ne pogodi sreća.

24) Na žalost je moj otac podlegao svojoj strašću za lovom, zamijenili su ga sa divljom svinjom i upucali ga.

25) Odmah nakon smrti moga supruga postala sam udovica.

26) Udario sam sa svojim vozilom o cestovni odbojnik, okrenuo sam se na krov i tada sam izgubio kontrolu nad vozilom.

27) Na raskrižju sam imao nepredviđeni napad daltonizma.

28) Drugo vozilo je udarilo u moje bez da mi prethodno najavi svoju namjeru.

29) Velikom brzinom mi se približavao rasvjetni stup. Pokušao sam ga cik-cak vožnjom izbjeći ali me je svejedno pogodio u hladnjak.

30) I prije nego što sam ga udario bio sam uvjeren da taj starac nikada neće stići na drugu stranu ulice.

31) Nevidljivo vozilo je došlo niotkud, udarilo u mene i nestalo bez traga.


32) Nakon što sam navršio četrdeset godina, zaspao sam za volanom.
33) Cijeli dan sam kupovao biljke. Kada sam došao do križanja odjednom mi je izrastao grm pred očima pa nisam vidio drugo vozilo.

34) Kada sam htio udariti muhu dohvatio sam rasvjetni stup.

35) Vidio sam kako njegovo tužno lice polako prelijeće ispred mene prije nego što mi je gospodin pao na krov...

36) Vozio sam se normalno cestom kada sam osjetio potrebu da idem na WC. Zaustavio sam se uz rub i krenuo u obližnji grm. Kada sam skinuo hlače protivnik me je od pozadi udario bagerom .

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #245 : 17 Studeni, 2009, 18:13:24 »
29) Velikom brzinom mi se približavao rasvjetni stup. Pokušao sam ga cik-cak vožnjom izbjeći ali me je svejedno pogodio u hladnjak.


Preeedooobra :notworthy:

Offline tr_franjo

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 276
  • Spol: Muški
  • Ako poštuješ sebe,nosi kacigu!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Dubrava
  • Moj Skuter: Runner
  • Moja Kaciga: NITRO N1420VX
  • MojSpuh: Zx
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #246 : 17 Studeni, 2009, 19:34:06 »
jooooj dečki neznate vi BIBERA!!!! taj sereeeee....svaki dan dobije 10 000 kn na kladionici,a hoda u poderanim majcama i hlaačama!!! hahahaha
SERVIS I POPRAVAK DVOTAKTNIH I ČETVEROTAKTNIH SKUTERA! ZAGREB (ISTOK)! VRLO POVOLJNO!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #247 : 17 Studeni, 2009, 19:51:44 »


7) Pregazio sam čovjeka. On je priznao svoju krivicu pošto mu se to već jednom dogodilo...  :icon_biggrin:

12) Vaši argumenti su stvarno slabi. Za takve mučke izgovore morate tražiti veću budalu, a to teško da ćete naći.

16) Moj sin nije srušio tu ženu. On je samo pokraj nje prošao a ona je od propuha pala.  :toothy12:

23) Sve račune koje dobijem ne platim odmah jer za to nemam novaca nego ih ubacim u veliki bubanj iz kojega početkom svakog mjeseca povezanih očiju izvučem tri koja tada platim. Molim Vas da se strpite dok Vas ne pogodi sreća.  :toothy3:

26) Udario sam sa svojim vozilom o cestovni odbojnik, okrenuo sam se na krov i tada sam izgubio kontrolu nad vozilom.  :laughing9: :laughing9:

28) Drugo vozilo je udarilo u moje bez da mi prethodno najavi svoju namjeru.  :dontknow:

Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #248 : 17 Studeni, 2009, 20:08:19 »
sta se ti javljas plava spuzvo  :icon_biggrin:

i sta sad...nisam znao i gotovo...nemoras mi se odma nasladjivat s tim....

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #249 : 17 Studeni, 2009, 20:28:06 »
Udario sam u ogradu i postao bez svjestan.Tu je bio kraj mojoj svijesti. -> hahahahah


DECKI OVO JE SVE PLJUGA KAD UPOZNATE BIBERA!!!!!!!!!!


kakav malossi,kakav polini...ma kakvi tuning djelovi...za vas su na raspolaganju bibertuning djelovi ma sve...samo dodite i sa 4 puta vecom konjazom odlazite(ne slaze aute ispod 400ks)!!!!

Offline tr_franjo

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 276
  • Spol: Muški
  • Ako poštuješ sebe,nosi kacigu!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Dubrava
  • Moj Skuter: Runner
  • Moja Kaciga: NITRO N1420VX
  • MojSpuh: Zx
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #250 : 18 Studeni, 2009, 00:09:40 »
kakav malossi,kakav polini...ma kakvi tuning djelovi...za vas su na raspolaganju bibertuning djelovi ma sve...samo dodite i sa 4 puta vecom konjazom odlazite(ne slaze aute ispod 400ks)!!!!

zaboravio si napomenut da slaže samo talijane!!!
SERVIS I POPRAVAK DVOTAKTNIH I ČETVEROTAKTNIH SKUTERA! ZAGREB (ISTOK)! VRLO POVOLJNO!

Offline Ghoul

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 320
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Facebook
  • Mjesto: Zagreb\Skut u Varaždinu
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP '03
  • Moja Kaciga: Nitro N-800V
  • MojSetup: Stage6 sport PRO
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #251 : 18 Studeni, 2009, 08:44:50 »
pa fulali ste 2 najjace:

30) I prije nego što sam ga udario bio sam uvjeren da taj starac nikada neće stići na drugu stranu ulice.

35) Vidio sam kako njegovo tužno lice polako prelijeće ispred mene prije nego što mi je gospodin pao na krov...

ova prva je zivi crnjak,a na ovu drugu si samo treba zamislit lika u slow-mou kak preletava prek šajbe s tuznom facom :laughing9:
, a ovaj u autu ga promatra! XD

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #252 : 19 Studeni, 2009, 17:59:56 »
gle decki...kad se neko sa m3 cabriom kocka...spusti niz sljeme sa 190 i direktiva u stup..izleti van kroz sajbu a od auta ostane samo kazic...i drugi dan dodete u skolu javite se..zasad jedino biber to moze!!!!!!!!!


BIBER IMA BADAVA REGISTRACIJU NA SVOJOJ LANČI HAHAHAHAHHAHAHAHAHHA

Offline vjeko86

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 952
  • Aj si zamisli da sam brži...jesi?OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sb
  • Moj Skuter: na klocnama
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #253 : 20 Studeni, 2009, 19:13:18 »
a evo kako upaliti gileru runner koja ne pali na anlaser,a ne pali ni na kurblu,jednostavno treba
istovremeno anlasovati i kurblati,vidio svojim očima,iskidao sam se od smijeha i čuđenja, :laughing9:
« Zadnja izmjena: 20 Studeni, 2009, 19:14:54 vjeko86 »
MADE IN ITALY

Offline tr_franjo

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 276
  • Spol: Muški
  • Ako poštuješ sebe,nosi kacigu!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Dubrava
  • Moj Skuter: Runner
  • Moja Kaciga: NITRO N1420VX
  • MojSpuh: Zx
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #254 : 21 Studeni, 2009, 13:33:53 »
a evo kako upaliti gileru runner koja ne pali na anlaser,a ne pali ni na kurblu,jednostavno treba
istovremeno anlasovati i kurblati,vidio svojim očima,iskidao sam se od smijeha i čuđenja, :laughing9:

HAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHA   :toothy9:    :toothy9:  :toothy9: 
SERVIS I POPRAVAK DVOTAKTNIH I ČETVEROTAKTNIH SKUTERA! ZAGREB (ISTOK)! VRLO POVOLJNO!

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #255 : 21 Studeni, 2009, 14:13:08 »
frend skrenuo sa magistrale u neku ulicu ja sjedim na suvozacevommjestu a dvojica iza.. i izlazi iz te ulice u rikvecer bokom na magistralu dere se ovaj iza KAMION, kazem ja aj jos cut ces kad udaris ovaj 4ti suti a vozac izlazi na magistralu na pol aizlaza zakoci malo i nastavio je izalzit, sva sreca pa nie bilo kamiona.  :laughing7:

pa se ti zajebavaj.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #257 : 02 Prosinac, 2009, 16:06:38 »
novi kit 30 kubika  :laughing7: :laughing7:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #258 : 02 Prosinac, 2009, 17:11:03 »
:icon_biggrin:

http://www.auti.net.hr/motocikli/skuteri/oglas-575246/
ja bi ovo spustio na 500€ i preradio za stunt sa ovim seksi plastikama.  :glasses9:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kvazi izjave oliti biseri (nisu isključivo lički)
« Odgovori #259 : 05 Prosinac, 2009, 14:13:58 »
cu ovo sa fejsa hhahahha

Moj drug ima yamaha aerox replika skuter sa sportskom opremom i do sada ga niko nije sa nekim skuterom pobedio na 200 metara!!!mnogo brza mashina