Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nočenje u ZG ???  (Posjeta: 5293 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline GUGY

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 513
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonija
  • Moj Skuter: Peugeot VivaCity
  • Moja Kaciga: 2 x Held
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: deCat serijala
Nočenje u ZG ???
« : 31 Srpanj, 2009, 22:30:31 »
E ovak me zanima... Gdje bi i po kojoj cijeni mogao iznajmit neku pristojnu sobu za nočenje?? Hoču se odmorit na Jarunu a neda mi se odmah navečer pičit kući nego možda malo zabrijat u ZG i drugi dan opet kupanje... Samo mi nemojte predlagat spavanje na plaži i hotele tipa Antunović, Zovko, Sheraton itd...
Pjeskarenje kvarcnim pjeskom i sodom. .

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Nočenje u ZG ???
« Odgovori #1 : 31 Srpanj, 2009, 22:31:30 »
pa hotelima neces jeftino proc..na bundeku imas hotel koji je blago receno rupa i nocenje ti je 400kn

Offline GUGY

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 513
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonija
  • Moj Skuter: Peugeot VivaCity
  • Moja Kaciga: 2 x Held
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: deCat serijala
Odg: Nočenje u ZG ???
« Odgovori #2 : 31 Srpanj, 2009, 22:37:47 »
U je...e... Kad odem sa ženom na vikend u Bosnu ima jedan motelčić nočenje za 15€ u dvokrevetnoj sobi... Čisto, uredno....
Ok znam da to u Zg nemogu nači ali brate previše.... E a koja je finta oni Hosteli???
Pjeskarenje kvarcnim pjeskom i sodom. .

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Nočenje u ZG ???
« Odgovori #3 : 31 Srpanj, 2009, 22:45:32 »
ispod 350 kn nemaš kaj tražit, ja nebi za siću spavao tamo u nekim rupama sa buhama..
hotel Zagreb prek puta Bundeka i hotel Dora na Martinovki..

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Nočenje u ZG ???
« Odgovori #4 : 31 Srpanj, 2009, 22:48:54 »
ja neznam kako se zove ovaj hotel al znam samo da je tamo na bundeku i spavao sam tamo jednom..400kn noc sa doruckom...onako sjedis na dorucku i imas osjecaj da si u ranim 90-ima... :icon_biggrin:

Offline GUGY

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 513
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonija
  • Moj Skuter: Peugeot VivaCity
  • Moja Kaciga: 2 x Held
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: deCat serijala
Odg: Nočenje u ZG ???
« Odgovori #5 : 31 Srpanj, 2009, 22:52:05 »
ja neznam kako se zove ovaj hotel al znam samo da je tamo na bundeku i spavao sam tamo jednom..400kn noc sa doruckom...onako sjedis na dorucku i imas osjecaj da si u ranim 90-ima... :icon_biggrin:

Kaj to znači???
Pjeskarenje kvarcnim pjeskom i sodom. .

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Nočenje u ZG ???
« Odgovori #6 : 31 Srpanj, 2009, 22:54:30 »
pa ono ambijent i to..reklo bi se da je retro stil ali nije..doslovno koda si uso u vremeplov..onako onaj starinski namjestaj, stare one stolice na kojima vidis da imaju 20 godina i tako to..mislim soba ko soba za prespavat cisto ok..imas telku nutra, kupaonu relativno urednu, i to ti je to..al jbg 400kn za takvo nesto je malo puno..tu kod nas na moru za 400kn prespavas u samo takvom apartmanu..

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Nočenje u ZG ???
« Odgovori #7 : 31 Srpanj, 2009, 22:56:28 »
kolko para toliko muzike, noćenje sa doručkom u boljem hotelu je 600 kn pa na više..

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Nočenje u ZG ???
« Odgovori #8 : 31 Srpanj, 2009, 23:09:20 »
najisplativije je uzet smjestaj kod nekog u privatnoj kuci samo toga nema toliko po zg-u koliko tu na moru.. :dontknow: mozda bi te dosta jeftinije ispalo u nekom hostelu ili neki restoran koji ima sobe tj pansion.. :dontknow:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Nočenje u ZG ???
« Odgovori #9 : 31 Srpanj, 2009, 23:56:25 »
gugy ženu pod ruku i šibaj na more :)

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: Nočenje u ZG ???
« Odgovori #10 : 01 Kolovoz, 2009, 00:04:18 »
gugy ženu pod ruku i šibaj na more :)

Potpis... Nema u zg-u ništa zanimljivo vjeruj mi =)
Potpis

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Nočenje u ZG ???
« Odgovori #11 : 01 Kolovoz, 2009, 00:32:51 »
U je...e... Kad odem sa ženom na vikend u Bosnu ima jedan motelčić nočenje za 15€ u dvokrevetnoj sobi... Čisto, uredno....
Ok znam da to u Zg nemogu nači ali brate previše.... E a koja je finta oni Hosteli???
brate pokupi se ti i opet dodji u bosnu ovaj put navrni kod mene u Tuzlu ...spavas kod mene djabe koliko ti volja dana :D jos imas i vodica da ti po gradu pokaze gdje sta valja i slicno :D
Imas se gdje i okupa evo pogledaj ...
kad je prazno
- kad je puno
2 jezera velika napravljena i nesto kao vodopad ..naravno voda je slana :) u jezerima i na vodopadu jer mi smo grad soli :)
nemam slike uzivo ali evo neki dan s uzavrsili ovaj projekat u centru grada ...stvarno su prelijepo uradili

evo i malo slika grada :) po meni najeljpsi grad u bih,ne jer zivim tu ali evo sami procjenit po slikama......jos da nam ne kradu pare oni iz glavnog grada ...ali polako ....300% se brze i bolje razvijamo od ostatka bih objavile neke hr novine skoro ......


Ajde eto malo reklame za moj Grad :) hehe ....Ajde pa recite kakav je ovaj mali grad :)
« Zadnja izmjena: 01 Kolovoz, 2009, 00:35:48 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Nočenje u ZG ???
« Odgovori #12 : 01 Kolovoz, 2009, 00:40:43 »
nikad nisam gledao ovako kako izgleda tuzla niti sam obracao paznju na to al ovako kad malo pogledas ljep je grad...po nicemu nije ovako vizualno nije losiji recimo od nekih hr vecih gradova..

Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Nočenje u ZG ???
« Odgovori #13 : 01 Kolovoz, 2009, 02:22:20 »
ja ti dam nocenje ti platis dorucak

ima kod mene mjesta ako oces

kod mene je svratiste, vise ljudi proslo i prespavalo nego na glavnom kolodvoru
There is no replacement for displacement

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Nočenje u ZG ???
« Odgovori #14 : 01 Kolovoz, 2009, 02:42:50 »
cak sam i ja bio kod zicha al eto nisam prespavao jer ga jos ne poznam bas dobro pa reko neznam na sta je sve spreman.. :laughing9: sala..zich je car..ja doso on izvadio 5 litara hvadne grasevine.. :headbang:

Offline jux-zg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 523
  • Spol: Muški
  • Reklame *HEPI* 091/543 84 56
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jelkograd
  • Moj Skuter: Runnera vx(r)
  • MojSetup: Marinija 200
  • MojSpuh: 4 road & Serdo(negdje u kanalu)
Odg: Nočenje u ZG ???
« Odgovori #15 : 01 Kolovoz, 2009, 03:28:40 »
Ja znam da u Sesvetama ima Raca bar i Amadeus i dosta su povoljni..prek 200kn nije sigurno ni jedno ni drugo..jedino kaj ti nije blizu jaruna..pol sata lagane voznje
...voznja nije samo zabava..voznja je nacin zivota...

_________Reklame *HEPI*_________
Tisak na: dresove,kape,majice,upalja?e,olovke. Izrada zastava. Oslikavanje izloga,automobila,motora. Naljepnice svih vrsta i veli?ina i ostale grafi?ke usluge.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Nočenje u ZG ???
« Odgovori #16 : 01 Kolovoz, 2009, 05:49:08 »
cak sam i ja bio kod zicha al eto nisam prespavao jer ga jos ne poznam bas dobro pa reko neznam na sta je sve spreman.. :laughing9: sala..zich je car..ja doso on izvadio 5 litara hvadne grasevine.. :headbang:

ovo mi je poznata prica za zicha, car  :laughing9:

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: Nočenje u ZG ???
« Odgovori #17 : 01 Kolovoz, 2009, 09:36:08 »
daj odi nekam kud ćeš u zg,ljudi odlaze iz zga da se odmore malo od te gužvetine,a ti bi tamo.idi u toplice neke na vikend.
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline GUGY

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 513
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonija
  • Moj Skuter: Peugeot VivaCity
  • Moja Kaciga: 2 x Held
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: deCat serijala
Odg: Nočenje u ZG ???
« Odgovori #18 : 01 Kolovoz, 2009, 21:09:22 »
@ Rossi: Hebo ti Zrče i tam neke bakarače..... Ovo izgleda ko raj na zemlji.... Ma dolazimo tamo ali neču spavat kod tebe možemo se naći na čevapima jer znam da u Bosni nije skupo... Eto javit ču ti se da se nađemo pa da popričamo ... A Zagreb če da sačeka drugi put... Al sam se napalio baš sam se napalio na Tuzlu.. I još slana voda....
Pjeskarenje kvarcnim pjeskom i sodom. .

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Nočenje u ZG ???
« Odgovori #19 : 01 Kolovoz, 2009, 21:28:33 »
@ Rossi: Hebo ti Zrče i tam neke bakarače..... Ovo izgleda ko raj na zemlji.... Ma dolazimo tamo ali neču spavat kod tebe možemo se naći na čevapima jer znam da u Bosni nije skupo... Eto javit ču ti se da se nađemo pa da popričamo ... A Zagreb če da sačeka drugi put... Al sam se napalio baš sam se napalio na Tuzlu.. I još slana voda....
ajde pokazat cu ti ja gdje ima jeftino da se iznajmi soba a jos je i blizu centra grada ...tj 200 m od centra ::D
evo ako budes dolazio 061291834
Valentino Rossi 46!!!!!