Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Massa  (Posjeta: 1672 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Massa
« : 28 Srpanj, 2009, 01:08:13 »
Dali je tko gledao trening kad je naj#bo Felipe Massa?

http://www.24sata.hr/sport/clanak/bori-se-za-zivot-f-massa-je-kriticno-nakon-operacije-/127673/




On je meni najbolji trenutni vozač Formule 1 i savrno mi ga žao da je tako gadno naj#bo.. Ima sreće da je živ.. :-[

Neko će to sve morati platiti jer je gadno zaj#bo..


Želim mu brz oporavak....!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Massa
« Odgovori #1 : 28 Srpanj, 2009, 01:47:39 »
gledo sam ja i stvarno mi je zao bilo...cak sam i prije onih na hrt skonto sta se desilo i sve....vidio sam da ga je nesto spucalo u glavu i da lik nije pri svijesti....jos kad sam vidio sliku kako izgleda poslije nesrece ...stvarno strasno....sreca da je osto ziv .....sreca pa kacige imaju onakve kakve imaju...da je imo bilo kakvu kacigu drugu ili da je u pitanju neki drugi sport ...gotovo....jbt kaciga za F1 ima preko 17 slojeva ...dok najbolje moto gp kacige imaju po 5 slojeva max....ma sve u svemu sreca prava ....i nadam se da ce se brzo oporavit ..zao mi ga je stvarno....pored svega nabijam za Ferrari ...tako da mi je stvarno zao....jos jedna vijest koju mi nije drago cuti jeste da mozda radi povrede oka koju je zadobio da vise nikad nece moci voziti F1.....tako kazu doktori....mada ne mogu 100% garantovat dok ne urade jos pretraga oko vida....ako tako ostane stvarno steta ....stvarno mislim da je vozac extra i da bi za god,dvije bio cak  i prvak...ali eto sudbina izgleda hoce drugcije.....sve najbolje i brz oporavak za Massu....
A onim seljacima iz Brawn gp treba odma puknut diskvalifikaciju ....j#bo ih njihov bolid kad im otpadaju djelovi u ovom slucaju opruga...
« Zadnja izmjena: 28 Srpanj, 2009, 01:50:04 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Massa
« Odgovori #2 : 28 Srpanj, 2009, 08:37:26 »
Otkad znam za massu, uvjek ga prati neki peh, mislim da mu je jednom bolid zavickao 20m prije finisha i slicne stvari, ali ovo mu je najveca nesreca dosada...
Zelim mu brz oporavak :hello:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Massa
« Odgovori #3 : 28 Srpanj, 2009, 09:04:19 »
šmrc :-( a zakaj je ova tema u ovoj rubrici?

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: Massa
« Odgovori #4 : 29 Srpanj, 2009, 15:03:24 »
Trening gledo doma , trku uživo ... Fakat se zapitaš kad vidiš tako nešto... Kolko je moja kaciga od 100 eura čvrsta ? cccc
Potpis