Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kiki r1  (Posjeta: 6160 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mclaren

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kiki r1
« Odgovori #20 : 10 Lipanj, 2007, 23:17:17 »
ne nisan mu sestra... vec dobra prijateljica  :headbang: a i sestru mu znan, cura je odlicna  :toothy12: :toothy9:

e pa ako si mu dobra prijateljica onda ga pzdravi,
reci mu da dodje tu na forum, da brije malo tu sa nama...
 
a vidim da ga hvalis pa reko da ti nisi on ;)

hehe  :laughing9: neee, ja sam cura, a hvalim ga, zato jer je dobar, valjda to smijem....

ali ne kazem ja ni da kiki nije dobar :headbang:... iako nisam bila na trkama, znam dosta o tome,tj. cujem... :icon_thumright:



pa dodji onda sa njim na utrke pa ih i gledaj malo, nemoj samo slusati o tome...  :icon_thumright:
hmm.... zasad ostajem na slusanju jer nemam bas mogucnosti dolaziti po trkama iako bi to volila vrloooooo rado  :laughing1: :toothy9:

Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: kiki r1
« Odgovori #21 : 11 Lipanj, 2007, 10:51:12 »
ne nisan mu sestra... vec dobra prijateljica  :headbang: a i sestru mu znan, cura je odlicna  :toothy12: :toothy9:

e a njihov buraz ne vozi nista jel tako ili vozi onog zipa ?? al nije u marofu vozio ;)
ciji buraz?!?!  :icon_scratch:

pa ima onaj sta vozi 50ccm klasu i ona njihova sestra i ima jos jedan lik ( mislim da je najmlađi) sad neznam jel im to buraz il ko ??

Offline mclaren

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kiki r1
« Odgovori #22 : 11 Lipanj, 2007, 11:18:38 »
ne nisan mu sestra... vec dobra prijateljica  :headbang: a i sestru mu znan, cura je odlicna  :toothy12: :toothy9:

e a njihov buraz ne vozi nista jel tako ili vozi onog zipa ?? al nije u marofu vozio ;)
ciji buraz?!?!  :icon_scratch:

pa ima onaj sta vozi 50ccm klasu i ona njihova sestra i ima jos jedan lik ( mislim da je najmlađi) sad neznam jel im to buraz il ko ??
jel mozda visok,mrsav i crne kose?!?  :icon_scratch:ali nije vozia.

Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: kiki r1
« Odgovori #23 : 11 Lipanj, 2007, 13:48:16 »
nosio je AXO zutu jaknu

i mjenjo je tenisice sa ovim

jedan je imo jednu crvenu a drugu plavu a drugi isto tako

kaze mi kundid vidi ovu braću majke ti


Offline mclaren

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kiki r1
« Odgovori #24 : 11 Lipanj, 2007, 15:06:25 »
nije mu to brat već prijatelj  :icon_thumright:

aj predstavi se blitzmane  :icon_biggrin:

Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: kiki r1
« Odgovori #25 : 11 Lipanj, 2007, 17:10:16 »
XSH Tuner sa svijet skutera
.:.MHR.:.Brnić.:. sa svijet skutera
N20 sa svijet skutera
na www.scooter-attack.com sam Brnic
na scooter-tuning.net isto nick Brnic 
tu sam BlitzMan al mi je pravi nick Brnić

Iz Velike Gorice

na www.peugeot-scootertuning.com sam moderator i nick Brnic

vozim race skuter i iduce godine sam u PH, zip je jos malo gotov, piaspeedy isto a kupujem jos jednog za djelove :D

ako vidis dolje u sibeniku Kundida reci mu da ga je pozdravio onaj sta je bio sa Jurčom i sta mu je reko da ce bit prvi ;) i onu njegovu ekipu, mrvicu i onog sta vozi na polini zipu

Offline mclaren

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kiki r1
« Odgovori #26 : 11 Lipanj, 2007, 22:22:53 »
dobro si se predstavija, nema sta  :icon_thumright: reci cu ja jakovljevicu da to poruci kundidu jer ja ga osobno ne znan.

ja san mislila da i ove godine sudjelujes na trkama, pa me zanimalo ime i klasa.... :icon_biggrin:

sritno za iducu  godinu.... :toothy9:

Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: kiki r1
« Odgovori #27 : 12 Lipanj, 2007, 18:16:30 »
dobro si se predstavija, nema sta  :icon_thumright: reci cu ja jakovljevicu da to poruci kundidu jer ja ga osobno ne znan.

ja san mislila da i ove godine sudjelujes na trkama, pa me zanimalo ime i klasa.... :icon_biggrin:

sritno za iducu  godinu.... :toothy9:

mogu se ubacit i za ovu godinu al mi fale amortizeri a trenutno nemam 1000 eura za to, masina je slozena :D

fala :D

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: kiki r1
« Odgovori #28 : 28 Srpanj, 2007, 13:26:19 »
kiki zašto rađe ne voziš a 180sp-om?  :confused5:

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: kiki r1
« Odgovori #29 : 28 Srpanj, 2007, 20:14:44 »
u open klasi ima vise konkurencije ,a njemu u 50 je samo jakovljevic i oni samo za mene zanju i voziti u 50 klasi
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline Kristijan_R1 klasa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREBN
Odg: kiki r1
« Odgovori #30 : 29 Srpanj, 2007, 20:32:11 »
kiki zašto rađe ne voziš a 180sp-om?  :confused5:
u open klasi ima vise konkurencije ,a njemu u 50 je samo jakovljevic i oni samo za mene zanju i voziti u 50 klasi

Hvala, a to sto milja kaze: prevelika je konkurencija... jos sam ja prebalav za njih,
neznam mozda za sezonu, dvije... ali fali meni jos puuuno treninga.
dobro mi je za sad i u klasi 50. 

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: kiki r1
« Odgovori #31 : 30 Srpanj, 2007, 01:06:12 »
decki vidimo se u klasi 50 ili open sad cemo vidit kak ce ici proces ,ali ako sve dobro bude islo vidti cete i mene ..
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE