Općenito > Servisi

Dali ići u ovlašten servis ili ne??

(1/4) > >>

Tino22:
Bok svima.Neznam dali ova tema tu spada,ako ne onda se ispričavam ;D
Imam jedno pitanje u vezi servisa pa mi treba vaše mišljenje:
Dali je bolje napravit servis u ovlaštenom servisu ili kod kuće???
Recimo, imam sad servis na 5000 km i razmišljam da kupim dijelove i doma sam zamijenim nego da idem u  servis gdje su mi prošli put (na drugom servisu) razjebali skuter.Neki kažu da je bolje ići da oni provjere cijeli skuter i zamijene što je potrebno,a neki da je bolje to doma sam zamijenit, a i jeftinije je.
Molim vaše mišljenje....
Hvala puno :)

Hrastinski:
ak imaš još garanciju na skuter onda je bolje ić u ovlašteni servis...

ivanm:
ako nemaš garanciju, na 5000 km očisti frgazer, očisti ili promjeni svječicu (NGK BR7HS), očisti filter zraka, promjeni remen i rolice, a ostalo niš ne treba, nema kaj otić..

speed:
ja imam garanciju pa sam ipak napravio servis na 5000 doma,očistio karburator,očistio filter zraka i to je to,svijecicu nisam mijenjao,rolice su bile u odlicnom stanju,a i remen se nije poderao sa strane,a ako ti je blizu servis i ako ne znas sam napravit otpeljaj njima,a ako znas budi sam svoj majstor

Tino22:
Tako je.Nemam više garanciju :) Imao sam prije tu svječicu NGK BR7HS na skuteru (stavljena na drugom servisu) i morao sam ju zamijeniti jer mi skuter nije htio vući na startu.Sad imam trenutno DENSO W24FS-U i mislio sam kupit DENSO W24-FSZU jer kažu da je bolja.Na koliko se km obično mijenja remen i rolice.Kak skužit da ih treba zamijenit??

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju