Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kiša+nylonske gume+mali nagib=pad  (Posjeta: 6379 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: kiša+nylonske gume+mali nagib=pad
« Odgovori #20 : 05 Svibanj, 2007, 17:26:56 »
Ja sam jedanput na staru godinu na parkiralištu (ispod Kauflanda) sa mjesta kretao na skliskom 'terenu' a išao sam se polukružno okrenuti... i jesam. A motor polukružno na bok...  :laughing11:
Who's looking for punishment ??

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: kiša+nylonske gume+mali nagib=pad
« Odgovori #21 : 05 Svibanj, 2007, 18:52:20 »
ja imam metzeler gume ali zadnja mi je jako razderana...moram reč da mogu zavoj od nekih 25 m proč po boku,cjeli zavoj mi zadnji kraj skutera klizi, i ne padnem...treba znat vozit...

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: kiša+nylonske gume+mali nagib=pad
« Odgovori #22 : 05 Svibanj, 2007, 20:59:08 »
ma bravo, znalče! sjedi pet!!! - jedan pišem, četiri pamtim!  :toothy9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: kiša+nylonske gume+mali nagib=pad
« Odgovori #23 : 06 Svibanj, 2007, 15:43:56 »
ma bravo, znalče! sjedi pet!!! - jedan pišem, četiri pamtim!  :toothy9:
Što je to sad večernja škola na forumu počela  :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:
Who's looking for punishment ??

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: kiša+nylonske gume+mali nagib=pad
« Odgovori #24 : 06 Svibanj, 2007, 16:30:42 »
....nije da se ja hvalim,to mogu napravit samo na jednom zavoju kojeg jako dobro poznam...sa skuterom sam prošao nekih 30 000 km,nekog vraga valjda znam...samo hoću reč da nisu gume za sve krive kako je dečko napisao(ok,bila mokra cesta,mali pad ceste...),treba imat iskustva i treba nešto znat,imao sam ja padova i sudara i to večinom zbog neiskustva...nikoga ne vrijeđam ni ne želim nikoga uvrijedit...

Offline stardust

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 484
  • Spol: Muški
  • Its better to burn out than to fade away
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • 4t skuteri
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: Sym Joymax 250i , Kymco Agility 90
  • MojSetup: 90cc
  • MojSpuh: -
Odg: kiša+nylonske gume+mali nagib=pad
« Odgovori #25 : 06 Svibanj, 2007, 17:11:18 »
a sad sto je tocno uzrok pada neznam...da su gume bile bolje mozda bi se i izvukao a mozda i nebi..ako je stvarno bila neka fleka od ulja vjerojatno me ni najbolja guma ne bi izvukla..
da sam imao 30000 pod kotacima mozda bi pao a mozda i nebi...a isto tako da sam vozio 20 na sat vjerojatno ne bi pao pa da mi je to i prvi put na cesti..
dakle ne igra tu samo jedan faktor ulogu nego vishe njih.
definitivno sam nakon ovog iskustva pametniji i iskusniji i  bolje cu odreagirat slijedeci put :happy3:
www.4tskuteri.com

Prodajem sve dijelove za Peugeot 206cc
099/4651-078

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: kiša+nylonske gume+mali nagib=pad
« Odgovori #26 : 06 Svibanj, 2007, 17:37:13 »
a sad sto je tocno uzrok pada neznam...da su gume bile bolje mozda bi se i izvukao a mozda i nebi..ako je stvarno bila neka fleka od ulja vjerojatno me ni najbolja guma ne bi izvukla..
da sam imao 30000 pod kotacima mozda bi pao a mozda i nebi...a isto tako da sam vozio 20 na sat vjerojatno ne bi pao pa da mi je to i prvi put na cesti..
dakle ne igra tu samo jedan faktor ulogu nego vishe njih.
definitivno sam nakon ovog iskustva pametniji i iskusniji i  bolje cu odreagirat slijedeci put :happy3:
meni je jednon na potpuno suhoj cesti na autobusnij stanici di ima blagi zavoj(neznačajan) bilo ulja na cesti a ja srića nisan vozio brzo(cca. 40kmh) zhadnji kraj mi je toliko zaplesa samo što nisan pao.Posebno su ti opasne i one prve kiše(ako ne pada kiša dosta vrimena)onda ti je najhebenije.Ko po staklu
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline stardust

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 484
  • Spol: Muški
  • Its better to burn out than to fade away
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • 4t skuteri
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: Sym Joymax 250i , Kymco Agility 90
  • MojSetup: 90cc
  • MojSpuh: -
Odg: kiša+nylonske gume+mali nagib=pad
« Odgovori #27 : 06 Svibanj, 2007, 21:44:53 »
ovo mi nije cak ni prvi put da sam fljosnuo :-[
par dana nakon sto sam ga kupio  sjedam ja onako bahato reko idem bacit jedan đir ali po parkingu sudjedne zgrade da me ne vide susjedi ak se rapadnem..
tada sam se josh uvijek navikavao na kocnice koje su mi zapravo bile najzajebanije jel su mi na biciklu bile obrnuto okrenute tj. prednja mi je bila tamo gdje mi je na biciklu bila zadnja a to je tesko izbit iz glave nakon petnaest godina điranja,a kako sam josh imao i za broj prevelike rukavice bilo mi je prilicno zajebano tad..
uglavnom dolazim do kraja parkinga i trebam se naravno polukruzno okrenut ali umjesto zadnje ja kresnem zajedno i po prvoj i po gasu i fljos! ja na cesti a skuter se doslovno zaglavio ispod zadnjeg kraja nekog auta ali onako u nekom glupom polozaju tak da sam ga jedva izvuko...
sad se samo nadam da sam se napadao za jedno desetak godina i da cu od sada nadalje cestu gledati samo odozgora :glasses9: ;D
www.4tskuteri.com

Prodajem sve dijelove za Peugeot 206cc
099/4651-078

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: kiša+nylonske gume+mali nagib=pad
« Odgovori #28 : 07 Svibanj, 2007, 01:41:06 »
treba vozit kao po jajima... eto ja danas niz plješivicu prema Jaski po cesti širokoj svega 2-3 m... iza jednog oštrog zavoja - serpentine, promjera valjda 6-7 metara, šodra preko cijele ceste kao u priči. da nisam vozio 10/h fljusnuo bih ziher... nije bilo teorije ni izvuć zavoj ni kočit po tom šoderu iz veće brzine... to su stvari na koje treba unaprijed pazit!
a kaj se tiče večernje škole... treba cijenit svako iskustvo... ali i svačije!


« Zadnja izmjena: 07 Svibanj, 2007, 11:23:44 filiplatinovicz »
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: kiša+nylonske gume+mali nagib=pad
« Odgovori #29 : 07 Svibanj, 2007, 09:49:57 »
Bez iskustva nema znanja i pameti, a ni sigurnosti  :)
Who's looking for punishment ??

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kiša+nylonske gume+mali nagib=pad
« Odgovori #30 : 07 Svibanj, 2007, 10:36:38 »
ja sam vozio po potocima vode i po snijegu pa nisam pao, dobro možda sam koji put posrnuo prilikom kočenja ali bez ikakvih poslijedica..
baš suprotno, pao sam na suhom i to tak gadno da sam išćašio rame koje me i sad 6 mjeseci poslije još povremeno boli..
popucali su ligamenti.. :sad3:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: kiša+nylonske gume+mali nagib=pad
« Odgovori #31 : 07 Svibanj, 2007, 11:25:20 »
obično se ne pada dok se pazi, nego u TRENUCIMA nepažnje!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kiša+nylonske gume+mali nagib=pad
« Odgovori #32 : 07 Svibanj, 2007, 11:38:58 »
pa kažem, tak sam ja pao u bezveznoj situaciji, a kad je loše vrijeme onda si sav usredotočen..

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: kiša+nylonske gume+mali nagib=pad
« Odgovori #33 : 07 Svibanj, 2007, 12:11:53 »
Bez iskustva nema znanja i pameti, a ni sigurnosti  :)
bolje se učit na tuđin greškama nego na svojin!!!!!
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: kiša+nylonske gume+mali nagib=pad
« Odgovori #34 : 07 Svibanj, 2007, 12:16:35 »
Bez iskustva nema znanja i pameti, a ni sigurnosti  :)
bolje se učit na tuđin greškama nego na svojin!!!!!

je, bolje je, ali ponekad nemoguće!  :glasses9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Adriana

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Sym Jet
Odg: kiša+nylonske gume+mali nagib=pad
« Odgovori #35 : 09 Svibanj, 2007, 15:49:59 »
ja imam jedva 3000km na skuteru, znači po vašim pričama i nemam baš iskustva
oduvijek vozim oprezno i na dovoljnom razmaku, i pazim na šahtove, zavoje, ostale aute i sl..
ali sam pala, i to pri brzini 10-20 na sat, ma jedva da sam išla, ali je bila morka/masna cesta, tip mi se ubacio u moj ''razmak'' ja zakočila i slijedeće čega se sjećam je da ležim na trbuhu na mokroj cesti  :'(  poderanih hlača, jakne, koljena...
Ko je kriv? ja koja sam vozila 20 na sat, čovjek koji mi se ubacio (i BTW nije niti stao kad sam pala nego je produžio), kiša ili gradska čistoča jer nije oprala cestu  :dontknow: ??
Volim svog Syma

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: kiša+nylonske gume+mali nagib=pad
« Odgovori #36 : 09 Svibanj, 2007, 16:08:08 »
ja imam jedva 3000km na skuteru, znači po vašim pričama i nemam baš iskustva
oduvijek vozim oprezno i na dovoljnom razmaku, i pazim na šahtove, zavoje, ostale aute i sl..
ali sam pala, i to pri brzini 10-20 na sat, ma jedva da sam išla, ali je bila morka/masna cesta, tip mi se ubacio u moj ''razmak'' ja zakočila i slijedeće čega se sjećam je da ležim na trbuhu na mokroj cesti  :'(  poderanih hlača, jakne, koljena...
Ko je kriv? ja koja sam vozila 20 na sat, čovjek koji mi se ubacio (i BTW nije niti stao kad sam pala nego je produžio), kiša ili gradska čistoča jer nije oprala cestu  :dontknow: ??

To ti je odraz kulture vozača... vidjelo se već pri samom uletu u tvoju traku  :angry7: :angry7: :angry7:
Who's looking for punishment ??

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: kiša+nylonske gume+mali nagib=pad
« Odgovori #37 : 09 Svibanj, 2007, 19:43:17 »
meni je dečko uletio i odkinuo mi prednji kraj a na kraju sam sam platio štetu skutera...

Offline matheus

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Yamaha X City 250
Odg: kiša+nylonske gume+mali nagib=pad
« Odgovori #38 : 10 Svibanj, 2007, 02:35:03 »
 :icon_biggrin: ja sam po suncanom danu rasirio se sa pevec kineza na poslu, sa nekih 35 na sat po sljunku, samo sam fino odklizio :toothy9:
rezultat tri sata cekanja na hitnoj sav izderan i krvav  :laughing6: :laughing3:
dogadja se, padnes, vozis, opet padnes, pa vozis itd. :laughing7:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: kiša+nylonske gume+mali nagib=pad
« Odgovori #39 : 10 Svibanj, 2007, 05:23:25 »
padaju i zvijezde pa što ne bi malo i skuteraši :toothy9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT