Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: nesreća ludbreg  (Posjeta: 5139 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: nesreća ludbreg
« Odgovori #20 : 04 Svibanj, 2007, 09:05:40 »
ili je tako strašna da se on sklanja njoj, a agresiju prenosi na ženicu... ma takve treba u MENSU , čudi me da mup već nema svoj ogranak. veliko je to ministarstvo! A Mehuna za predsjednika!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: nesreća ludbreg
« Odgovori #21 : 04 Svibanj, 2007, 16:08:44 »
čini se da od toga nebu niš....
ma šta neće biti ništa.Ja sad šaljen link onome Valdecu na NovojTv u Istragu pa ćemo vidit đubrad pandursku nadan se na televiziji.Heba in pas mater triba ubit Boga u njima.
A.C.A.B

 :rofll: :sign020: :laughing9:
posla san ozbiljno,vidit ćemo odgovor
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: nesreća ludbreg
« Odgovori #22 : 04 Svibanj, 2007, 17:09:09 »
nadaš se odgovoru???  :laughing9:
nije to forum!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline BiVeR

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera runner 70
Odg: nesreća ludbreg
« Odgovori #23 : 04 Svibanj, 2007, 21:13:22 »
bilo bi jebeno da bude to u istrazi, ipak bolje od kopova rješe slučajeve, a ak su presretači s varaždinskim tablicama, možda je to ona c-klasa kaj su je nabavili sa novim nekim najnovijim uređajima za pračenja, i još je bilo na telki kak je to kao super da im niko nemre pobječ, a trojicu frendova su zaustavili u autu i ko neznam koga ih cjele ispretresli ovaj moro skidat tenisice, i ovaj mu pipao čarape, morali sve iz gepeka vadit... strašno...
KUPUJEM HITNO NEKI MIDRACE AUSPUH.... 091 569 5868

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: nesreća ludbreg
« Odgovori #24 : 05 Svibanj, 2007, 00:49:28 »
bilo bi jebeno da bude to u istrazi, ipak bolje od kopova rješe slučajeve, a ak su presretači s varaždinskim tablicama, možda je to ona c-klasa kaj su je nabavili sa novim nekim najnovijim uređajima za pračenja, i još je bilo na telki kak je to kao super da im niko nemre pobječ, a trojicu frendova su zaustavili u autu i ko neznam koga ih cjele ispretresli ovaj moro skidat tenisice, i ovaj mu pipao čarape, morali sve iz gepeka vadit... strašno...

dabog da naletili tako na nekog ko se nepere  :toothy9:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: nesreća ludbreg
« Odgovori #25 : 05 Svibanj, 2007, 04:02:48 »
meni su prije puno godina u jednoj raciji razmatali zabalavljenu maramicu... joj, kako sam bio prehlađen...  :toothy9: :toothy9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: nesreća ludbreg
« Odgovori #26 : 05 Svibanj, 2007, 17:18:22 »
meni su prije puno godina u jednoj raciji razmatali zabalavljenu maramicu... joj, kako sam bio prehlađen...  :toothy9: :toothy9:
:o :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11:
Who's looking for punishment ??

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: nesreća ludbreg
« Odgovori #27 : 05 Svibanj, 2007, 21:02:15 »
lijep im je posao... i njima!  :laughing7:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: nesreća ludbreg
« Odgovori #28 : 06 Svibanj, 2007, 17:38:33 »
hebiga nema odgovora.Baš me čudi :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: nesreća ludbreg
« Odgovori #29 : 07 Svibanj, 2007, 00:45:56 »
meni su prije puno godina u jednoj raciji razmatali zabalavljenu maramicu... joj, kako sam bio prehlađen...  :toothy9: :toothy9:
Bit' će, mislili,  da krijumčariš dijamante, ili tako neke kamenčiće... drogu ne bi tražili u šmrkavoj maramici...  :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:
Ili je netko ostao bez prsta/uha... i tako nešto... obračun mafije,  ili ljubomorna osveta  :laughing7:
Live to ride, ride to live

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: nesreća ludbreg
« Odgovori #30 : 07 Svibanj, 2007, 00:48:02 »
meni su prije puno godina u jednoj raciji razmatali zabalavljenu maramicu... joj, kako sam bio prehlađen...  :toothy9: :toothy9:
Bit' će, mislili,  da krijumčariš dijamante, ili tako neke kamenčiće... drogu ne bi tražili u šmrkavoj maramici...  :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:
Ili je netko ostao bez prsta/uha... i tako nešto... obračun mafije,  ili ljubomorna osveta  :laughing7:

e, varaš se...
bilo je to u nekoj birtiji u centru. i valjda su tražili upravo drogu!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT