Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pitanje?  (Posjeta: 2332 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LOOD

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: CPI oliver sport (krsina)
Pitanje?
« : 01 Svibanj, 2007, 11:23:04 »
Jel zna netko koja kombinacija rolica centralnog i malih federa bi bila najbolja za sugavog CPI-ja??

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Pitanje?
« Odgovori #1 : 01 Svibanj, 2007, 11:27:21 »
Jel zna netko koja kombinacija rolica centralnog i malih federa bi bila najbolja za sugavog CPI-ja??

Serijska ;D

Jel cijeli skuter serijski? Ako je, onda idu najmeksi federi, bijeli ili serijski centralni, i rolice oko 6, 6,5  grama

Offline LOOD

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: CPI oliver sport (krsina)
Odg: Pitanje?
« Odgovori #2 : 01 Svibanj, 2007, 11:30:02 »
Jel zna netko koja kombinacija rolica centralnog i malih federa bi bila najbolja za sugavog CPI-ja??

Serijska ;D

Jel cijeli skuter serijski? Ako je, onda idu najmeksi federi, bijeli ili serijski centralni, i rolice oko 6, 6,5  grama

Ima leovince tt i stavljali smo bijeli centralni ali ne valja i stavljali smo plave i crne federe a bili su zuti rolice i jesu oko 6 grama i bio je neki svijetlo zeleni centralni
« Zadnja izmjena: 01 Svibanj, 2007, 11:35:26 LOOD »

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Pitanje?
« Odgovori #3 : 01 Svibanj, 2007, 11:35:24 »
Jel zna netko koja kombinacija rolica centralnog i malih federa bi bila najbolja za sugavog CPI-ja??

Serijska ;D

Jel cijeli skuter serijski? Ako je, onda idu najmeksi federi, bijeli ili serijski centralni, i rolice oko 6, 6,5  grama

Ima leovince tt i stavljali smo bijeli centralni ali ne valja i stavljali smo plave i crne federe a bili su zuti rolice i jesu oko 6 grama

To je onda nesto drugo u odnosu na serijski. Kako se skuter ponasa u voznji?

Offline LOOD

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: CPI oliver sport (krsina)
Odg: Pitanje?
« Odgovori #4 : 01 Svibanj, 2007, 11:36:45 »
ma slabo vuce i ide 60 a prije je isao 80 pa ne znam koji mu je *urac i treba mu 1 km da se razvije brzina

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Pitanje?
« Odgovori #5 : 01 Svibanj, 2007, 11:42:37 »
Moras staviti lakse rolice ( jesi dobio ista uz auspuh? ), stavi rolice oko 4 grama, zuti centralni i zute federe na kvacilu.

Offline LOOD

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: CPI oliver sport (krsina)
Odg: Pitanje?
« Odgovori #6 : 01 Svibanj, 2007, 11:46:09 »
Moras staviti lakse rolice ( jesi dobio ista uz auspuh? ), stavi rolice oko 4 grama, zuti centralni i zute federe na kvacilu.

ok probat cu hvala

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pitanje?
« Odgovori #7 : 01 Svibanj, 2007, 11:48:28 »
pa tebi je skuter rastelan totalno.
sve provjeri, bijeli centralni bi trebao bi dobar, rolice oko 4,5-5,5gr, mozes crvene male na kvacilo. karb nastelaj, svjecicu novu, filter, remen ak je potrosen...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Pitanje?
« Odgovori #8 : 01 Svibanj, 2007, 11:50:41 »
pa tebi je skuter rastelan totalno.
sve provjeri, bijeli centralni bi trebao bi dobar, rolice oko 4,5-5,5gr, mozes crvene male na kvacilo. karb nastelaj, svjecicu novu, filter, remen ak je potrosen...

E ovo ti je malo bolje nego sto sam ja rekao, ja sam onako slozio na Neos-u...

Uglavnom, kada se stavi auspuh, idu obavezno lakse rolice i tvrdji federi na kvacilo. Rolice idu oko 2 grama lakse, a federi na kvacilu idu sa nijansu tvrdji.

Sto se tice krajnje brzine, to je katastrofa...moj Stalker je isao 80 full serijski i uopce nisam imao potrebu za nabrijavanjem.
« Zadnja izmjena: 01 Svibanj, 2007, 11:57:54 SlowRider »

Offline LOOD

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: CPI oliver sport (krsina)
Odg: Pitanje?
« Odgovori #9 : 01 Svibanj, 2007, 22:31:25 »
Evo slagali mi CPI-ja sve kombinacije probali i sad mu je na kraju otisla struja i ide 10 na sat i gusi se i sva sranja kako je bilo i prije nego sto je dosao s servisa i sad ce opet na servis pa neka ga slazu!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Pitanje?
« Odgovori #10 : 01 Svibanj, 2007, 23:32:44 »
kad se stavlja spuh ne treba mjenjati centralni, ide dobro i sa seriskim, a sve ostalo se mjenja; role i federi kvacila i veca dizna

a ako budu rupe u međuubrzanju koje nemos bas ispeglat sa laksim rolama (laksim od onih koje idu uz spuh), onda moze tvrđi centralni
« Zadnja izmjena: 01 Svibanj, 2007, 23:35:06 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...