Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia Mana 850 GT  (Posjeta: 5087 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Aprilia Mana 850 GT
« : 02 Srpanj, 2009, 21:17:19 »
Sogor me nazove i kaze moras doci vidjeti sto sam dobio na test (radi kao test vozac i kamerman u jednoj auto moto emisiji), i ja reko ziher neki bjes od auta (trenutno voze G6 GTI) i tak ja dodjem a ono pred kucom motor





na prvi pogled izgleda ko obican motor, dizajn moderan, ali nista wooow, cak mi se ni ne svidja







pogleda ja sto je to, ....pise Aprilia Mana 850 GT.... reko ajde dobro, bit ce malo jurcanja  :icon_biggrin: a taman kisica smocila. na svu srecu ja imao kompletnu opremu u autu, obucem se ja pun entuzijazma, sjedam gore i nesto mi cudno, nesto fali





vidi sogi da me nesto jebe i pocne se smijat, kaj bus se ti vozio kad ne znas ni motor upalit

uglavnom MANA ima poluautomatski - automatski mjenjac (nema rucice kvacila), i nakon kratkog objasnjenja i postavki motora uspijem ga ja upaliti

ima dvije glavne postavke automatiski sa tri moda rada ( sportski, touring i rain) i poluautomatski - sport

posto bilo mokro probao ja automatik kisni, i krenem napravim krug oko ulice, jos uvijek ne znam sta bi reko, ni vrit ni mimo. stavim saltanje i krene voznja po gradu

klasicno mjenjanje brzina na suho, ali mali ide, nema turnic, ali kad ga dignes u okretaje upali se zuta lampica, mozda ima i crvenu ali nisam probavao jer motor nema ni soma kilometara. motor je i dalje nemam rijeci, prekrasan za voziti, udoban, kultiviran, ne cuka, ali fali mu ono, da ti saltas kako oces, da dodas nekad malo medjugasa. ali motor je za grad vrhunski, cim ti brzina padne ispod 10 kmh on ga sam usalta u prvu.

da jos kaze ne mora se ni sa nogom saltat nego na ljevoj ruci na volanu ima dva gumba + i - plus na palcu i minus na kaziprstu za saltanje

vozio sam se sat vremena napravio 60-ak kilometara vecinom po gradu, uspio ga natjeran na 170, vec jako puse, treba se sakriti iza vizira koji dobro stiti

uglavnom skuter s maskom od motora, po meni za stariju gospodu kojoj je dosta zajebavanja i natezanja mjenjaca

ako imate priliku probajte voziti, motor je stvarno poseban, ali nije za mene  :icon_biggrin:
There is no replacement for displacement

Offline juric_16

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Žabjak
  • Moj Skuter: Zippetollini 4t
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: top secret
  • MojSpuh: top secret
Odg: Aprilia Mana 850 GT
« Odgovori #1 : 02 Srpanj, 2009, 22:26:20 »
probo sam se vozit na tome i ide ko zvjer
stvarno čupa dušu
vozio sam se na automatskom modu znači on sam mjenja sve, a to mjenjanje se uopće nije osjetilo, nego praktički ko skuter i to vraški brz skuter
 :icon_thumright:
Kad Zip naraste bit će Tuono ;)

Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia Mana 850 GT
« Odgovori #2 : 02 Srpanj, 2009, 22:46:58 »
cupa ko konj, ali nece na zadnji, mislim da ima oko 80 ks, mozda malo vise
There is no replacement for displacement

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Aprilia Mana 850 GT
« Odgovori #3 : 02 Srpanj, 2009, 23:34:19 »
tai motor je za invalide.......  :P

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia Mana 850 GT
« Odgovori #4 : 02 Srpanj, 2009, 23:41:48 »
nije to to..nema tu saltanja noga ruka sve dela bo mater ovo nije to!!

Offline dbara

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 458
  • Spol: Muški
  • Do ruba pa nazad...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • - Dino Bara Photography -
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Scarabeo 250 i.e.
Odg: Aprilia Mana 850 GT
« Odgovori #5 : 03 Srpanj, 2009, 01:23:03 »
mana je cool lipo se vozi, pošto neman mogućnost šaltanja brzina nogon mislin da je sljedeća motor mana...
samo gas...