Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kimco Grandink - stranski kuferi  (Posjeta: 3340 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline slavuj

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Kimco Grandink - stranski kuferi
« : 28 Travanj, 2007, 18:17:15 »
Bok skuteraši. ja imam Kimco Grandink i želio bih gore staviti ove torbe. Zanima me kako ču to napraviti? Kako napraviti nosače? :notworthy:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Kimco Grandink - stranski kuferi
« Odgovori #1 : 28 Travanj, 2007, 18:28:47 »
koje torbe :icon_scratch:

Offline slavuj

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kimco Grandink - stranski kuferi
« Odgovori #2 : 28 Travanj, 2007, 18:43:44 »
pa stranske kufere

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Kimco Grandink - stranski kuferi
« Odgovori #3 : 28 Travanj, 2007, 18:50:00 »
ajd poslikaj da vidm o cemu se radi

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Kimco Grandink - stranski kuferi
« Odgovori #4 : 28 Travanj, 2007, 20:14:41 »
evo ovak koliko ti je skut CCM jer na 50 ti se to ne isplati.
u rh ispod 1200kn nema a ako ideš u austriju u luis tani sad komplet torbe +ruksak(torba) oko 30litara ti je 40 eura.
ako si iz zg dogovorimo se za bengu i odemo u luis po to jer nebu,o potrošili 1000kn na bengu ziher i još smo jeftino prošli.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Kimco Grandink - stranski kuferi
« Odgovori #5 : 28 Travanj, 2007, 20:44:46 »
Dragi slavuj, bilo bi puno lakše kad bi popunija profuil, da uvik vidimo šta voziš, i di živiš... :icon_biggrin:

Za louis neznan, ali znan da Givi ima polukrute bisage za skut, i torbu za na podnicu za skut, i to 2 modela...

Bisage
http://www.givi.it/caschi_borse_bauli_accessori.asp?CO_ID=56

torba za centralni tunel stari model
http://www.givi.it/caschi_borse_bauli_accessori.asp?CO_ID=132
torba za centralni tunel novi model
http://www.givi.it/caschi_borse_bauli_accessori.asp?CO_ID=13001
Novi model bi moga bit skuplji jer ima imitaciju karbona karakterističnu za Gold seriju (imaš i ruksak, i bisage, i tank torbe iz te serije) pa bi stari model moga bit bolje rješenje...

Najbitnije od svega, nađi ko ih ima, i odi probat dali ti pašu na skut, nemora značit da ćeš ih uspit lipo stavit, rađene su za većinu skutera, ali neće pasat na baš svaki...

Pretpostavljan da si veliki kufer već uzeja, kad tražiš još dodatni prostor za putovanje...
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Kimco Grandink - stranski kuferi
« Odgovori #6 : 28 Travanj, 2007, 21:46:00 »
http://rapidshare.com/files/28429494/002.pdf.html

evo tu si pogledaj komplet, malo sam fulao 50 eura u kompletu, ali i ovako u kompletu je sve jeftinije triput jer za 1200kn dobiješ tu samo bokove a gdje je još ovo na repu još nekih 600kn
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Kimco Grandink - stranski kuferi
« Odgovori #7 : 29 Travanj, 2007, 08:17:13 »
Mrc, ovo skroz dobro izgleda, ali za ovakvu stvar, triba obavezno imat nosače za portapak i bisage, teško ili nikako se to može stavit direktno na motor, a na skuter vjerojatno nikako... :dontknow:
Ove bisage od Givija su polukrute, tako da drže svoju formu, i mogu se naslonit direktno na tijelo skuta, za to su i rađene... Isto tako, ova torba za centralni tunel je rađena da se montira na skut direktno... Mora se samo vidit jel baš na određeni skut pašu kako triba... :happy8:
Primjer...



Ovo je isto primjer, nisu one Givi ali slične... Jako je bitno da bude strana prema skutu kruta, jer nemaju svoje nosače, nego se samo naslanjaju na tijelo skuta... Tako su one Givi za skut jako dobre...



Pogotovo i zato jer su napravljene sa unutrašnje strane od materijala koji prigušuje vibracije i onemogućava grebanje boje na tijelu skuta... Model T427 baš za skutere...

« Zadnja izmjena: 29 Travanj, 2007, 10:07:50 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Kimco Grandink - stranski kuferi
« Odgovori #8 : 29 Travanj, 2007, 10:13:24 »
netrebaš nosače jer nosači nisu potrebni ,imaš remene na čičke koji se vežu ispod sica a donji dio da ne skače povežeš zajedno gumom iznad kotača.
ja ti imam kymco B&W pa znam što govorim , na skuterima smo jadni jer nemožemo kao na beverliju staviti tvrde kufere, zato postoje ovi .provjereno ove koje si pokazao imaju u topo moto u zagrebačkoj ali po sijeni preko 1000kn i to samo bočne a u  luisu dobiješ bočne i onu vreču za duplo manju cifru.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Kimco Grandink - stranski kuferi
« Odgovori #9 : 29 Travanj, 2007, 11:02:59 »
Viruj mi, bez nosača bisage moraju bit polutvrde, ilitiga tvrde sa strane koja naliježe na tijelo skuta, da nebude sranja...
Isto tako ti virujen da bi se ovi komplet iz louisa moga nekako montirat i bez nosača, ali za mene nije to to...
Može grebat, deformirat se i klizat, upirat stvari iznutra put tijela skuta, ma svašta nešto...
Iako ja uvik tražin povoljnu kupnju, neke stvari volin uzet odma kvalitetne i za pravu namjenu, bez kemije...
Zato san i uzeja Givi kufer, a ne neki drugi, a bilo je i više nego duplo jeftinijih, sličnog volumena...
Neznan, ja kufer držin stalno, oću da je pouzdan... Kad bi uzima bisage, isto bi tija da su pouzdane...
Vjerojatno bi platija više, makar radi placebo efekta boljeg imena... Jebeno je kad ti takva stvar se sjebe u putu...
Dok za neke druge stvari, koje ja smatran da nisu toliko osjetljive, nema šanse da bi izbrojia i kunu više nego moran...
 :icon_biggrin:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Kimco Grandink - stranski kuferi
« Odgovori #10 : 29 Travanj, 2007, 11:12:50 »
ovo što si prikazao imao sam u rukama i male su nemaju mogučnost povečanja volumena.
inače objese se na način da se prvo čičkima povežu ispod poklopca sica pa se spusti sic da ih učvrsti i treča poveznica ide preko sica.
barem je tako kod oxforda koje sam pokušao montirati kod magnetixa.
je malo su smežurane ali sve ti one moraju imati dio koji je polutvrd rai boljeg vješanja i ove su ti na akciji, a bile su i ove na akciji isto paket.samo kad ideš gore treba prije nazvat i rezervirat jer to brzo plane.
Piaggio X9 250  Black Box