Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Keeway Outlook 125/150, ima li netko iskustva?  (Posjeta: 14867 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stalker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • Spol: Muški
  • Bolje izgubiti tren u životu nego život u trenu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Honda SH150
Keeway Outlook 125/150, ima li netko iskustva?
« : 01 Srpanj, 2009, 13:04:32 »
Pošto je postojeći topic o preporuci maxi skutera lockan otvaram novi s pitanjem o mogućem iskustvu o ovom skuteru. čini mi se zanimljiv a čitajući neke testove kažu da je u odnosu na druge kineze kvalitetom biži europskim i japanskim skuterima.
Navodno imaju jaku servisnu mrežu i opskrbu dijelovima pa ni to ne bi trebao biti problem.
Meni zbog specifičnosti posla treba skuter s ravnim podom jer često prevozim razne predmete (laptop, prtljaga, razni alati...) a onda mi otpada većina maxi skutera.
Znam da bi Honda SH 150 bila puno bolji ali skuplji izbor kao i Aprilia Sportcity. Kymco mi zbog zračnog hlađenja nije baš uvjerljiv (iako mu to nemora biti loša strana) a i on je znatno skuplji.
Dakle izbor mi se zbog cijene svodi na nekog kineza od čega je najzanimljiviji Outlook ali ne znam nikog tko ga ima pa me zanimaju osobna iskustva a ne rekla- kazala.
Nadam se da se i ovaj topic pretvoriti u prepucavanje - ovaj ti je brži, onaj ti je više šminkerski... :nono:
Uzmite u obzir da imam 47 godina  :old: i da me zanima samo konkretno iskustvo s Keeway Outlook 150 skuterom. :sign092:

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Keeway Outlook 125/150, ima li netko iskustva?
« Odgovori #1 : 05 Srpanj, 2009, 01:48:27 »
Pošto je postojeći topic o preporuci maxi skutera lockan otvaram novi s pitanjem o mogućem iskustvu o ovom skuteru. čini mi se zanimljiv a čitajući neke testove kažu da je u odnosu na druge kineze kvalitetom biži europskim i japanskim skuterima.
Navodno imaju jaku servisnu mrežu i opskrbu dijelovima pa ni to ne bi trebao biti problem.
Meni zbog specifičnosti posla treba skuter s ravnim podom jer često prevozim razne predmete (laptop, prtljaga, razni alati...) a onda mi otpada većina maxi skutera.
Znam da bi Honda SH 150 bila puno bolji ali skuplji izbor kao i Aprilia Sportcity. Kymco mi zbog zračnog hlađenja nije baš uvjerljiv (iako mu to nemora biti loša strana) a i on je znatno skuplji.
Dakle izbor mi se zbog cijene svodi na nekog kineza od čega je najzanimljiviji Outlook ali ne znam nikog tko ga ima pa me zanimaju osobna iskustva a ne rekla- kazala.
Nadam se da se i ovaj topic pretvoriti u prepucavanje - ovaj ti je brži, onaj ti je više šminkerski... :nono:
Uzmite u obzir da imam 47 godina  :old: i da me zanima samo konkretno iskustvo s Keeway Outlook 150 skuterom. :sign092:

nemam iskustvo s keewayom, ali zanima me zasto iskljucujes zracno hladjenje kod kymca? S druge, strane, osjetno skuplja cijena je i te kako opravdana kvalitetom, reputacijom kymca ali i 15-godisnjom kontinuiranom podrskom u HR. Agiltiy City 125 je u Italiji drugu godinu za redom medju pet najprodavnijih modela na trzistu, a i kod nas se odlicno prodaje.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Keeway Outlook 125/150, ima li netko iskustva?
« Odgovori #2 : 05 Srpanj, 2009, 06:10:07 »
Govoriš za kymco tako, a taj kivi ti je isto AC, od 150ccm je 4t, ja kažem da ti je bolje uzet nešto od ti poznati marki makar i polovno već novi kivi, od toga treba bježat- kolika mu je cijena manja naspram drugi modela, toliko mu je i lošija kvaliteta, stalno neki kvarovi i servisna mreža baš i nije razvijena... to što je ac nemoj bježat od toga, neš nikad mjenjat vodenu pumpu, hlađenje je dobro riješeno. Kivi nije ni blizu japanskim i europskim skuterima
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline stalker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • Spol: Muški
  • Bolje izgubiti tren u životu nego život u trenu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Honda SH150
Odg: Keeway Outlook 125/150, ima li netko iskustva?
« Odgovori #3 : 13 Srpanj, 2009, 17:43:34 »
Očito niste ili ne želite pročitati ono što tražim. Iskustvo s Keeway outlook skuterom a ne uvjeravanje što je bolje. Znam ja dobro što je bolje ali nemam novaca za to.
Ne zanima me polovno ni ono što je netko već razguzio i prodaje "evo ga kao novo" a takvo što ne možeš kupiti na kredit ili karticu.

Offline The Freak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera nexus 125 i.e
Odg: Keeway Outlook 125/150, ima li netko iskustva?
« Odgovori #4 : 02 Kolovoz, 2009, 20:15:07 »
Zasto se ne drzite teme i pomognete covjeku, nego odma idete u raspravu.  ???

Ovako ovaj keeway nije bas nesto od motora. Ali za uvjete koji tebi trebaju je No1. Znaci to ce vecinom bit gradska voznja, od kuce do posla ili od kuce do trgovine. I te uvjete zadovoljava taj skuter. Lijep je, i ok za te pare.

Offline boleee

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 110
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Cpi - Oliver
  • MojSpuh: ZX
Odg: Keeway Outlook 125/150, ima li netko iskustva?
« Odgovori #5 : 09 Kolovoz, 2009, 00:13:32 »
podalje od ovog motora provjereno [jako lose su se pokazali] eto jel zadovoljan?
O_o

Offline lunasaki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 120
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: ;-)
Odg: Keeway Outlook 125/150, ima li netko iskustva?
« Odgovori #6 : 14 Kolovoz, 2009, 11:11:19 »
ja vidim da se tu kod nas u Rijeci jako dobro prodaju.. ima ih puno...

sad ne čini mi se tako lošim.. da li ima netko da je vlasnik pa da osobno progovori

Offline rodorodo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Keeway Outlook 125/150, ima li netko iskustva?
« Odgovori #7 : 12 Prosinac, 2009, 14:04:57 »
Ja imam Keeway Oulook 125.
Moje iskustvo:
1.- Koliko novćića toliko i muzike.
2.- Na odprilike 1000 kilometara počeo se čuti ventilator hladnjaka, pošto je on prvi na udaru vjetra počne se sam od sebe okretati što je logično ali sad motor ime oko 5500 kilometara i kad se vozite brže od 40 km/h. ima takav zvuk kao da je netko upalio svirenu (užasno) sad mi se ne vozi u servis pošto je previše hladno.(čekam toplije dane).
2. na odprilike 1500 kilometara odkazao je anlaser, pošto motor nema nožnu kurblu strpao sam ga u kombi i odvezao u servis.
3. ausph se iznutra raspao kad je motor imao oko 3500 kilometara.
4. sad dolazi najbolje ((((leteči ležaj na klipnjaći se rastopio i zavario se za radilicu:)))
U servisu, ugradili su mi drugi motor ///P O L O V N I /// ne novi, zašto ???pojma nemam????
5. Ležaj zadnje vilice je dobio lufta, tako kad sam kretao skuter se neobično ponašao ili je vukao u desnu ili ljevu stranu.To je bilo odprilike kad je skuter imao 3000 kilometara.
Skuter ima urenu servisnu kljigu, znaći bio sam na svakom servisu ali eto možda sam samo ja potrefio loš model.
Kupio sam ga novoga 04/2009.
Ali sad nešto i pozitivno.
1, Jeftin je..
2. Kvaliteta obrdade materijala je zadovoljavajuća.
3. Ništa ne drnda po njemu.
4.Ima 2 godine garanciju
Sad kad je sve napravljeno stavljen drugi motor i ima još garanciju do 04/2011 prodajem ga za 10.000 kuna sa PDV-om.
Nadam s da sam vam barem malo pomogao. 8)

Offline lunasaki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 120
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: ;-)
Odg: Keeway Outlook 125/150, ima li netko iskustva?
« Odgovori #8 : 05 Veljača, 2010, 15:45:01 »
dakle tipično kinez..

hm.. kao i luna smeće

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Keeway Outlook 125/150, ima li netko iskustva?
« Odgovori #9 : 20 Veljača, 2010, 09:53:34 »
hm.. kao i luna smeće

Mozda je tvoja smece hehe :laughing7:
Kod nas se voze par luna attica 2007g sve su bez greski plastika i masina, a iste su masine (gy6 19'') na outlooku i attici...
Jedina mana attici je krajnja 90-95 sto za tu kubikazu i nije nesto :hello:

Offline legi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 74
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Keeway Outlook 125/150, ima li netko iskustva?
« Odgovori #10 : 26 Ožujak, 2010, 18:49:58 »
Evo ovdje imaš dosta kvalitetnu temu o Keeway Outlook-u: http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,139601.0.html. Dečko ga ima i dosta je zadovoljan.

Offline nenad in

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Keeway Outlook 150
Odg: Keeway Outlook 125/150, ima li netko iskustva?
« Odgovori #11 : 24 Srpanj, 2013, 21:03:02 »
Dobro vece drugari

Imam outlook-a vec skoro dve godine , i sada mi je potrebna sva pomoc i informacije da ga vratim na put.
Naime desava mi se da toliko podigne temperaturu ( znam da mu je to fabricki da ukljucuje na 98 stepeni ventilator) ali evo vec drugi put mi se desava da je podigao temperaturu ,da je skoro dosla u crveno i izbacio je vodu iz sistema ( u cantrici je ima jos, ali sam dolio na cepu hladnjaka poprilicno vode) . Mislim da sada kada je to uradio nema dovoljno vode , tako da ni termoprekidac ne ukljucuje kada treba ( jer je pri vrhu sa desne strane,pa mislim da ne stoji u vodi i nema pravu informaciju koliko je topla voda u sistemu) .
Iako sam prezadovoljan Outlook-om, brzinom i ergonomijom, i narocito kako poteze i sa dve osobe , ima te bolesti koje me nerviraju .
Dosio sam informaciju da  na novom outlook-u termoprekidac ukljucuje na 92 stepena, sto je odlicno, mada ga trenutno nema, kod nas , u kontaktu sam sa ljudima koji uvoze delove pa imam dil da mi to poruce . Zao mi je samo jer sam se bas radovao kada sam ga novog kupio , prosle godine stajao je mesec dana u servisu jer nisu imali neki glupi dihtung , pa je curelo ulje , sad voda (plasim se da nije otisao dihtung glave) pa vas molim da ako bilo koga sa slicnim problemom da pise kako ga je resio .

Pozdrav , Nenad

Offline stalker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • Spol: Muški
  • Bolje izgubiti tren u životu nego život u trenu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Honda SH150
Odg: Keeway Outlook 125/150, ima li netko iskustva?
« Odgovori #12 : 24 Srpanj, 2013, 23:28:14 »
Jedan moj rođak ima CF moto E-Charm 150 i ne znam je li ih pogoni isti stroj.. On je također imao često slučajeve da mu se pregrijava i da izbaci rashladnu tekućinu. Znam da je nekoliko puta mijenjao taj termoprekidač koji uključuje ventilator a ja sam mu prošle godine ugradio jedan mali prekidač kojim može sam po volji uključiti ventilator. To je posebno važno sada po ljetnim vrućinama, naročito u gradskoj vožnji stani-kreni. Tada uključiš ventilator iz preventive čim primjetiš da se temperatura počela penjati iznad normale.
U tvom slučaju bi bilo dobro prekontrolirati i termostat koji otvara cirkulaciju reshladne tekućine u motoru. Možda i on kasno ili nedovoljno otvara pa se motor previše zagrije.