Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: naljepnica od registracije  (Posjeta: 8532 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bijesna glista

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Vi
  • Moj Skuter: Runner4ever
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: -a
  • MojSpuh: nemam auspuh
Odg: naljepnica od registracije
« Odgovori #40 : 26 Srpanj, 2009, 10:22:15 »
Mom kumu je sjebao boju sa tom naljepnicom......naljepio ju je skroz ukrivo i to sa desne strane fara......učeći na njegovom iskustvu ja sam lijepo prije rege namuljao cijeli prednji dio sa voskom,ali sa pravim voskom od svijeće i kasnije sam bez problema odljepio tu naljepnicu......Ako vas pajkan zaustavi i krene dr#at% sto nemate tu naljepnicu samo kazete da je scoot frisko ofarban.......
Op mala mic imam novi bic sjedni mi na sic ako neceš onda šic.

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: naljepnica od registracije
« Odgovori #41 : 26 Srpanj, 2009, 11:02:53 »
Mom kumu je sjebao boju sa tom naljepnicom......naljepio ju je skroz ukrivo i to sa desne strane fara......učeći na njegovom iskustvu ja sam lijepo prije rege namuljao cijeli prednji dio sa voskom,ali sa pravim voskom od svijeće i kasnije sam bez problema odljepio tu naljepnicu......Ako vas pajkan zaustavi i krene dr#at% sto nemate tu naljepnicu samo kazete da je scoot frisko ofarban.......

Lukavo ali to što je tebi skuter friško farban ne znači da će ti policajac progledati kroz prste :)

Offline VoRdA_NRG_MC3

  • Tržnica : (+16)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: NRG mc3
Odg: naljepnica od registracije
« Odgovori #42 : 27 Srpanj, 2009, 01:33:06 »
a sta ako je rijec o skutu koji ima tvornicku boju i jos one naljepnice po sebi?
naljepis ju na guzicu i kad pajkan pita di je naljepnica skini gace i pokazi mu je.. :toothy12: :toothy12: :toothy9:

Offline bijesna glista

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Vi
  • Moj Skuter: Runner4ever
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: -a
  • MojSpuh: nemam auspuh
Odg: naljepnica od registracije
« Odgovori #43 : 27 Srpanj, 2009, 08:17:53 »
Lukavo ali to što je tebi skuter friško farban ne znači da će ti policajac progledati kroz prste :)

Nemože ti nista,a ovi na tehničkom pregledu nemaju pravo lijepiti te naljepnice direktno na farbu.To se zove izravna devastacija motornog vozila.Ovaj tjedan idem na jos jednu registraciju i moj poznanik inače ugledni odvjetnik mi je rekao da nemaju to pravo napraviti.Ja im to necu dopustiti,a ako me sruse na tehničkom tada cemo pokrenuti parnicu jer u zakonu pise da naljepnica mora biti istaknuta na vidljivom mjestu,a nigdje nepise da se smije lijepiti na obojani dio vozila,dakle svima kojima su to naljepili kada bi pokrenuli parnicu HAC bi bio primoran isplatiti štetu i to u iznosu novog lakiranja vozila pošto se ta naljepnica neda skinuti........A pajkana ako ti napise kaznu isto mozes tuziti(nisu oni svete krave i ja sam jednoga sjebao toliko da mu nikad vise neće pasti napamet praviti se šerifom)Uostalom kazna za tu naljepnicu uopce nepostoji u KZ-u(kaznenom zakonu).......Dakle moze ti ga popuuuuuuuuuušitiiiiiiiiiiiiii.......................
Op mala mic imam novi bic sjedni mi na sic ako neceš onda šic.

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: naljepnica od registracije
« Odgovori #44 : 27 Srpanj, 2009, 09:37:21 »
Nemože ti nista,a ovi na tehničkom pregledu nemaju pravo lijepiti te naljepnice direktno na farbu.To se zove izravna devastacija motornog vozila.Ovaj tjedan idem na jos jednu registraciju i moj poznanik inače ugledni odvjetnik mi je rekao da nemaju to pravo napraviti.Ja im to necu dopustiti,a ako me sruse na tehničkom tada cemo pokrenuti parnicu jer u zakonu pise da naljepnica mora biti istaknuta na vidljivom mjestu,a nigdje nepise da se smije lijepiti na obojani dio vozila,dakle svima kojima su to naljepili kada bi pokrenuli parnicu HAC bi bio primoran isplatiti štetu i to u iznosu novog lakiranja vozila pošto se ta naljepnica neda skinuti........A pajkana ako ti napise kaznu isto mozes tuziti(nisu oni svete krave i ja sam jednoga sjebao toliko da mu nikad vise neće pasti napamet praviti se šerifom)Uostalom kazna za tu naljepnicu uopce nepostoji u KZ-u(kaznenom zakonu).......Dakle moze ti ga popuuuuuuuuuušitiiiiiiiiiiiiii.......................

Znam da mora biti istaknuta na vidljivom mjestu i ako u zakonu piše da nemaju pravo ljepiti direktno na farbu onda ok :toothy12: