Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Blokada?  (Posjeta: 3185 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline raven

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
  • Ja i moja pila!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot SpeedFight 2
Blokada?
« : 25 Travanj, 2007, 20:47:55 »
Imam 2 pitanja,mozda su malo glupa al moram pitat...

Kad se skine blokada sa variomata dal se moze ponovno vratit radi tehnickog il je to nemoguce?
Kad dobijes tablicu i prodes sve te "testove" vozis se dok ti ne istekne ides ponovno na taj tehnicki i dal ti opet provjeravaju krajnju brzinu na skutu il te to zaobilazi?   :dontknow:

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blokada?
« Odgovori #1 : 25 Travanj, 2007, 20:50:56 »
na drugoj registraciji ne moras niti ic sa motorom,jer ga nece niti pogledat

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Blokada?
« Odgovori #2 : 25 Travanj, 2007, 20:56:01 »
Provjeravaju ti brzinu kad se skut prvi put registrira,i sljedece dvije godine si miran :angel9:,nemoras ga voziti na tehnicki,a sto se tice blokade na variomatu ona se moze stavljat i skidat bezbroj puta

Offline raven

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
  • Ja i moja pila!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot SpeedFight 2
Odg: Blokada?
« Odgovori #3 : 25 Travanj, 2007, 21:12:00 »
E puno hvala. :)

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Blokada?
« Odgovori #4 : 25 Travanj, 2007, 21:56:57 »
ako ces blokadu skidati u servisu, a ne sam, obavezno trazi da ti vrate blokadu, jer ces poslje tesko nabaviti taj pasticni prsten

u ostalom javi se Mr J(osipu) nek ti slozi el. blokadu
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Blokada?
« Odgovori #5 : 25 Travanj, 2007, 22:02:31 »
ako ces blokadu skidati u servisu, a ne sam, obavezno trazi da ti vrate blokadu, jer ces poslje tesko nabaviti taj pasticni prsten

u ostalom javi se Mr J(osipu) nek ti slozi el. blokadu

Na zalost nemam ja vremena ovih dana, moze se slobodno javiti roby44-u u vezi el. blokade... (ionako manje/vise smo zajedno poceli izradjivati blokade)
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline raven

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
  • Ja i moja pila!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot SpeedFight 2
Odg: Blokada?
« Odgovori #6 : 26 Travanj, 2007, 21:33:31 »
Sam cu si skidat blokadu jer ne zeliim dat pare u servisu ak mogu to sam napravit,pa sam zato pitao dal se moze vratit da sacuvam lim i kad zatreba vratim ga.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Blokada?
« Odgovori #7 : 26 Travanj, 2007, 22:53:43 »
Sam cu si skidat blokadu jer ne zeliim dat pare u servisu ak mogu to sam napravit,pa sam zato pitao dal se moze vratit da sacuvam lim i kad zatreba vratim ga.

lim?

u slucaju da nikad nisi skidao

blokada je u obliku plasticnog prstena, nalazi se između ventilatora i variomata

znaci odvrtis maticu, skines ju, poskidas ventilator i sve sto ide ispred, podloske i ostale pi*darije

blokadu mozda neces odmah skuziti jer ce biti skroz ispod remena, tako da remen podignes malo ili ga samo svuces sa piksne, svuces blokadu, vratis remen na piksnu, vratis ventilator, zasarafis i to je to


...naravno blokadu mozes poslje i vratiti, znaci samo ju ubacis izmedu piksne i remena
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Blokada?
« Odgovori #8 : 27 Travanj, 2007, 09:00:42 »
Sam cu si skidat blokadu jer ne zeliim dat pare u servisu ak mogu to sam napravit,pa sam zato pitao dal se moze vratit da sacuvam lim i kad zatreba vratim ga.

lim?

u slucaju da nikad nisi skidao

blokada je u obliku plasticnog prstena, nalazi se između ventilatora i variomata

znaci odvrtis maticu, skines ju, poskidas ventilator i sve sto ide ispred, podloske i ostale pi*darije

blokadu mozda neces odmah skuziti jer ce biti skroz ispod remena, tako da remen podignes malo ili ga samo svuces sa piksne, svuces blokadu, vratis remen na piksnu, vratis ventilator, zasarafis i to je to


...naravno blokadu mozes poslje i vratiti, znaci samo ju ubacis izmedu piksne i remena
Sve ti je igor.sb rekao... to napraviš u 5 minuta bez problema...
Who's looking for punishment ??

Offline raven

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
  • Ja i moja pila!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot SpeedFight 2
Odg: Blokada?
« Odgovori #9 : 27 Travanj, 2007, 14:03:16 »
Ja sam tu sa ovog foruma skinuo neke slike i meni se to cinilo kao neki limic,mislim da je sugar autor:

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=1501.0. Sad mi nist nije jasno pa molim da mi netko objasni.   :icon_scratch:  :dontknow:  :icon_scratch:  :dontknow:  ???  ???  ???

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blokada?
« Odgovori #10 : 27 Travanj, 2007, 15:47:55 »
nisam ja radio!


nije na svima blokada ista

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Blokada?
« Odgovori #11 : 27 Travanj, 2007, 16:20:54 »
Ma nemoj njih slusat,blokada ti je onaj lim koji je prisarafljen sa zadnje strane variomata,skini ga i nemoj stavljati sarafe natrag,sve stavi natrag na osovinu,pritegni i vozi,motor leti :icon_biggrin:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Blokada?
« Odgovori #12 : 27 Travanj, 2007, 16:22:34 »
uostalom vidio si kako sam opisao skidanje blokade sa Speedfighta2,jos samo odrezes ono slijepo crijevo na auspuhu

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Blokada?
« Odgovori #13 : 27 Travanj, 2007, 16:24:04 »
Ja sam tu sa ovog foruma skinuo neke slike i meni se to cinilo kao neki limic,mislim da je sugar autor:

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=1501.0. Sad mi nist nije jasno pa molim da mi netko objasni.   :icon_scratch:  :dontknow:  :icon_scratch:  :dontknow:  ???  ???  ???
Je to ti je blokada na Speedfight-u, na drugim skuterima, recimo Aerox-u je kao prsten koji blokira variomat da se širi do kraja...
Samo prati ona uputstva i sve 5...  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Blokada?
« Odgovori #14 : 27 Travanj, 2007, 16:39:18 »
vecinom je prsten na minarelli masinama :icon_thumright:,a jedino na peugeotu je lim

Offline raven

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
  • Ja i moja pila!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot SpeedFight 2
Odg: Blokada?
« Odgovori #15 : 28 Travanj, 2007, 14:25:21 »
E hvala vam :notworthy:,ja sam jucer sve zivo raskopao sa frendovima i nisam nasao taj prsten koji uopce ne postoji,a sad opet idem to raskopat i onda se idem sa gustom provozat.   :toothy9:  :toothy12:  :toothy9:  :icon_biggrin:

Offline raven

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
  • Ja i moja pila!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot SpeedFight 2
Odg: Blokada?
« Odgovori #16 : 28 Travanj, 2007, 14:27:38 »
E sugar sorry ja sam mislio dasi ti autor.Uostalom nisam mislio nista lose neg mi je to pomoglo,te slike i objasnjenja. ;D