Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pukla karika  (Posjeta: 4994 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Kemo_nrg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 503
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: BiH
  • Moj Skuter: NRG
  • Moja Kaciga: MTR
  • MojSetup: u garazi
  • MojSpuh: nema ga
pukla karika
« : 24 Lipanj, 2009, 22:19:12 »
juce mi stigo klip, i ja juce odnio cilindar na brusenje,danas zavrsio cojk sa brusenjem, i danas dok sam to montirao, pukla mi karika,dal da se ubijem ???  :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9:
klip je 42, zvao sam ovog sto mi je prodo klip ,kaze da nemoze nabaviti druge karike  :'( , kaze da su ovo neke "konosne" karike (tako nekako), jel moguce da mi to iko u hrv nabavi, jer u bosni nema


 :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: pukla karika
« Odgovori #1 : 24 Lipanj, 2009, 22:21:30 »
na kraju ce biti skuplja pita nego tepsija   :icon_biggrin: :toothy3:  bolje da si kit odma uzeo  :dontknow:

Offline Kemo_nrg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 503
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: BiH
  • Moj Skuter: NRG
  • Moja Kaciga: MTR
  • MojSetup: u garazi
  • MojSpuh: nema ga
Odg: pukla karika
« Odgovori #2 : 24 Lipanj, 2009, 22:23:05 »
na kraju ce biti skuplja pita nego tepsija   :icon_biggrin: :toothy3:  bolje da si kit odma uzeo  :dontknow:
*ebiga sta ja mogu sad, cini mi se da mi je ovaj sto je brusio, da je izbrusio manje nego sto je trebo, jer sam 20 min pokusavao navicu cilindar i na karju pukne karika,  al *ebi mu mater sad,

imal gdje u hrv za kupit ove karike  :help:



ps. imam jedno rjesenje zasad, da ostavim samo jednu kariku  :toothy9: ,ice dosta brze nego prije  :laughing11:
« Zadnja izmjena: 24 Lipanj, 2009, 22:25:15 Kemo_nrg »

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: pukla karika
« Odgovori #3 : 24 Lipanj, 2009, 22:26:12 »
pa kako nisi o tome prije razmisljao..sta i da nije pukla sta bis kad bi bilo vrijeme za zamjenit ih??  jesi siguran da si dobro stavio kariku prije nego si poceo gurat cilindar jer kad karika legne kako treba cilindar klizne na klip..

Offline Kemo_nrg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 503
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: BiH
  • Moj Skuter: NRG
  • Moja Kaciga: MTR
  • MojSetup: u garazi
  • MojSpuh: nema ga
Odg: pukla karika
« Odgovori #4 : 24 Lipanj, 2009, 22:29:13 »
pa kako nisi o tome prije razmisljao..sta i da nije pukla sta bis kad bi bilo vrijeme za zamjenit ih??  jesi siguran da si dobro stavio kariku prije nego si poceo gurat cilindar jer kad karika legne kako treba cilindar klizne na klip..

razmisljao sam vako, mislio sam mijenjat karike poslije mozda 15-ak hiljada, to je jedna i po sezona xD, a tad bi kupio kit ili novi klip :icon_biggrin:  ,

ma 20 min sam navalacio nikako neide,sve radim sam na motoru, nedam nikakvom majstoru da mi cacka oko motora, 2 puta sam mijenjao karike na serijskom cilindru i klipu, zamjeno ih za minut,a sad sse patio preko 20 min i puce  :toothy10:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: pukla karika
« Odgovori #5 : 24 Lipanj, 2009, 22:30:39 »
jesi probao klip sa karikama stavit u cilindar prije nego si to pokusavao na motoru?

Offline Kemo_nrg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 503
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: BiH
  • Moj Skuter: NRG
  • Moja Kaciga: MTR
  • MojSetup: u garazi
  • MojSpuh: nema ga
Odg: pukla karika
« Odgovori #6 : 24 Lipanj, 2009, 22:33:03 »
jesi probao klip sa karikama stavit u cilindar prije nego si to pokusavao na motoru?
nisam, zasto bi to radio ???


jesam klip probao gurnuti kroz cilindar, i zacudio se, moze  :toothy9:  :drunken_smilie:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: pukla karika
« Odgovori #7 : 24 Lipanj, 2009, 22:35:31 »
ako si gurnuo klip u cilindar i ako je usao i ako je imao mali luf unutra znaci da je sve ok i da si ti na silu nesto guro i zato ti je pukla karika...

p.s. inace ti barka na tomos motorima ima klip 42 pa kupi to za 100-200kn i teraj

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: pukla karika
« Odgovori #8 : 24 Lipanj, 2009, 22:37:23 »
a 42L za Tomosa?

Offline Kemo_nrg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 503
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: BiH
  • Moj Skuter: NRG
  • Moja Kaciga: MTR
  • MojSetup: u garazi
  • MojSpuh: nema ga
Odg: pukla karika
« Odgovori #9 : 24 Lipanj, 2009, 22:40:23 »
ako si gurnuo klip u cilindar i ako je usao i ako je imao mali luf unutra znaci da je sve ok i da si ti na silu nesto guro i zato ti je pukla karika...

p.s. inace ti barka na tomos motorima ima klip 42 pa kupi to za 100-200kn i teraj

hah, onda za 200 kuna mogu nama kupiti jos jedan vaki isti klip i dodju mi karike  :toothy10:  , al posto sam bas nemam para :-X  ( da sam imao para kupio bi kit nama)


ps. kolko bi izdrzalo sa jednom karikom?

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: pukla karika
« Odgovori #10 : 24 Lipanj, 2009, 22:42:14 »
pa racunaj ako su za seriski klip karike 90kn za ovaj 42 bi bile malo vise...to se ne isplati mijenjat karike nego odma klip sa karikama bubnut kad je razlika u cijeni 50kn..

Offline Kemo_nrg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 503
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: BiH
  • Moj Skuter: NRG
  • Moja Kaciga: MTR
  • MojSetup: u garazi
  • MojSpuh: nema ga
Odg: pukla karika
« Odgovori #11 : 24 Lipanj, 2009, 22:45:28 »
pa racunaj ako su za seriski klip karike 90kn za ovaj 42 bi bile malo vise...to se ne isplati mijenjat karike nego odma klip sa karikama bubnut kad je razlika u cijeni 50kn..

nije u tome problem, vec GDJE DA NABAVIM TE KARIKE??

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: pukla karika
« Odgovori #12 : 24 Lipanj, 2009, 22:47:12 »
prox klim imas jeli?

Offline Kemo_nrg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 503
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: BiH
  • Moj Skuter: NRG
  • Moja Kaciga: MTR
  • MojSetup: u garazi
  • MojSpuh: nema ga
Odg: pukla karika
« Odgovori #13 : 24 Lipanj, 2009, 22:47:38 »
prox klim imas jeli?

da
i gdje da nadjem karike?


i kolo bi mi izdrzao kli i cilindar sa jednom karikom?
« Zadnja izmjena: 24 Lipanj, 2009, 22:54:07 Kemo_nrg »

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: pukla karika
« Odgovori #14 : 24 Lipanj, 2009, 23:11:06 »
pogledat cu ti ja sutra za karike jer znam jednog decka sta prodaje proxove klipove..a na jednoj kariki se nemoj vozit pogotovo ne razrdu...

Offline Kemo_nrg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 503
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: BiH
  • Moj Skuter: NRG
  • Moja Kaciga: MTR
  • MojSetup: u garazi
  • MojSpuh: nema ga
Odg: pukla karika
« Odgovori #15 : 24 Lipanj, 2009, 23:16:36 »
pogledat cu ti ja sutra za karike jer znam jednog decka sta prodaje proxove klipove..a na jednoj kariki se nemoj vozit pogotovo ne razrdu...

zasto da se nevozim???

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: pukla karika
« Odgovori #16 : 24 Lipanj, 2009, 23:23:47 »
zato jer klip ima utor za dvije karike pa ti sad malo razmisli zasto da se ne vozis sa jednom karikom... ;)

Offline Kemo_nrg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 503
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: BiH
  • Moj Skuter: NRG
  • Moja Kaciga: MTR
  • MojSetup: u garazi
  • MojSpuh: nema ga
Odg: pukla karika
« Odgovori #17 : 24 Lipanj, 2009, 23:30:57 »
zato jer klip ima utor za dvije karike pa ti sad malo razmisli zasto da se ne vozis sa jednom karikom... ;)
znam, al ako nemam drugogo izbora, kako onda radi npr due+ , isto sa jednom karikom, napravicu od ovog svog, race edition cilindar  :toothy9:  :laughing9: :laughing9:  ,

od jednog sam dobio informaciju, da to moze tako raditi, samo sto ce mi se karika brze trositi,


(ako mi ti sutra nejavis nista za karike, nemam drugog izbora nego staviti jednu)

Offline smmania

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • ?ovik sa Škoja
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://bikepics.com/members/dino0706/
  • Mjesto: Baška-Rijeka
  • Moj Skuter: RR -bike patike
  • MojSpuh: YOSHIMURA TRC
Odg: pukla karika
« Odgovori #18 : 24 Lipanj, 2009, 23:35:33 »
pusti ti sinko dueta bit ce ti kompresija puno losija
ja danas se vracam doma i murija na stanici bila,izade mi pandur na cestu i pocne mahat(a nema palicu),a ja iz kulture poceo njemu mahat i secer na kraj prodem pokraj njega i potrubim iz postovanja

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: pukla karika
« Odgovori #19 : 24 Lipanj, 2009, 23:36:37 »
Naravno da ce to tako raditi samo je pitanje koliko dugo... Kompresija verujem da nece prelaziti 6:1 :D