Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Zatuko ga  (Posjeta: 3940 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zac183

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 540
  • Spol: Muški
  • 0911619516
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Gilera runner sp180
Odg: Zatuko ga
« Odgovori #20 : 23 Lipanj, 2009, 14:08:44 »
Najjači je onaj u bjeloj majci kaj je došo piknul ga je nogom u glavu i otišo  :laughing11:

Gilera Runner Sp180
Potrošnja 22l na 100km ....nije strašno...!!!

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=20782.msg323281#msg323281

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Zatuko ga
« Odgovori #21 : 23 Lipanj, 2009, 14:15:14 »

Moze lik imat i 150kila ako ti njega dobro pogodis u nos nema boga da nece past...osim toga uvjek protiv jačih postoji neka stolica,šipka,mada je najpametnije u takvom slucaju nabacit sturku..  :)

Saka u nos moze znaciti sljepocu ili smrt, ja odabirem bradu, nema stete, samo moze jezik pregrist :laughing7:
Od nove godine se nisam potuko i drzat cu taj ritam dok sam ziv. Svima s kojima sam bio u svadji sam se pomirio i mirno spavam. Ni u WC neidem bez mobitela i čakije, a nikad ju nisam izvadio osim kad sam ljetos na biokovi mazao pastetu :) Tuđi inventar tipa stolice, tanjuri, krigle ili aluminijska vrata (kao sto je bio sucaj za otvaranja nove formule u imotskom), necu dirati, draze su mi noge i moje bježačke sposobnosti :binkybaby:

Offline nostra

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 311
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Runner 70 bgm
  • MojSetup: tp trophy
  • MojSpuh: yasuni r
Odg: Zatuko ga
« Odgovori #22 : 23 Lipanj, 2009, 14:43:21 »
Saka u nos moze znaciti sljepocu ili smrt, ja odabirem bradu, nema stete, samo moze jezik pregrist :laughing7:
Od nove godine se nisam potuko i drzat cu taj ritam dok sam ziv. Svima s kojima sam bio u svadji sam se pomirio i mirno spavam. Ni u WC neidem bez mobitela i čakije, a nikad ju nisam izvadio osim kad sam ljetos na biokovi mazao pastetu :) Tuđi inventar tipa stolice, tanjuri, krigle ili aluminijska vrata (kao sto je bio sucaj za otvaranja nove formule u imotskom), necu dirati, draze su mi noge i moje bježačke sposobnosti :binkybaby:

pametno..baš sam razmišljo kak ste svi još mladi/zeleni i kak samo šora i to čim te netko krivo pogleda ....baš preodgajam jednog (mladog 21 god.)kolegu koji je u zadnjih 6 mjeseci svaki drugi vikend nekog zbombardiro- krenuli smo zajedno(meni treba da ne zakržljam :laughing7:)lagano fokuseri,vreča i svaki drugi-treči dan deri braco ispušeš se ko bik upala mišića i nije ti do ikakvih problema...kužim vas jer sam i ja bio takav dok me izbacivači nisu speglali pred diskom(s razlogom) pukle čube i nos...netko uči na lakši način netko na teži...treba svaki put probat zaobić frku ali ne i bježati od problema!!!! :icon_thumright:
razguliiii

Offline stunt_master

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 936
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 50 Sp,Baotian
  • Moja Kaciga: LS2 Rumble
  • MojSetup: Malossi RedSPonge,Dizna 64,Crveni federi kvacila,Rolice 4.7g
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: Zatuko ga
« Odgovori #23 : 27 Lipanj, 2009, 23:33:07 »
Sigurno je postojao dobar razlog...
Ja sam se vise puta potukao s 10-20kg tezim sportasima, ako ga iz prvog udarca nebi srusio, bjezi u P1cKU M4terinu, tko iz prvog udarca nepadne, dobro ce te nalemat   :toothy10:


« Zadnja izmjena: 22 Kolovoz, 2012, 00:30:39 stunt_master »

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Zatuko ga
« Odgovori #24 : 28 Lipanj, 2009, 12:03:09 »
u pravu si i za ono da ga na podu  nevalja udarat i za to....al u imotskom se sve više počima upotrebljavat jedna sprava za rješenje problema =>pištolj

e pogledajte video...zakon



Ljetos je osmašić sa škorpionom hodao i repetirao ga na svakom koraku :confused5:

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: Zatuko ga
« Odgovori #25 : 28 Lipanj, 2009, 12:41:49 »
samo treba tuci u beadu odozdo i pada svaki!!!!
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.

Offline stunt_master

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 936
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 50 Sp,Baotian
  • Moja Kaciga: LS2 Rumble
  • MojSetup: Malossi RedSPonge,Dizna 64,Crveni federi kvacila,Rolice 4.7g
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: Zatuko ga
« Odgovori #26 : 28 Lipanj, 2009, 22:21:59 »
hh
« Zadnja izmjena: 18 Kolovoz, 2012, 12:36:29 stunt_master »