Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VIP Homebox  (Posjeta: 4183 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline GUGY

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 513
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonija
  • Moj Skuter: Peugeot VivaCity
  • Moja Kaciga: 2 x Held
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: deCat serijala
VIP Homebox
« : 19 Lipanj, 2009, 14:15:59 »
Zanime me dali ga netko koristi za internet i ima li problema sa njime?
Pjeskarenje kvarcnim pjeskom i sodom. .

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: VIP Homebox
« Odgovori #1 : 19 Lipanj, 2009, 14:22:44 »
imam ga ja doma ali internet je banana totalna, sporo, veza stalno puca,...ok je za citat mailove i malo prosurfat, cekas 5 min da ti sliku od 1 mb otvori... i puno ovisi di zivis...ja ga imam jedino zbog telefona jer to je jeftino al inace net rula adsl..

Offline alfist159

  • Tržnica : (+27)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 766
  • Spol: Muški
  • Honda Helix
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Honda Helix CN250
  • Moja Kaciga: Zaštitna
  • MojSetup: Bude...
  • MojSpuh: Sadomazođubrilović
Odg: VIP Homebox
« Odgovori #2 : 19 Lipanj, 2009, 14:39:21 »
imam ga ja doma ali internet je banana totalna, sporo, veza stalno puca,...ok je za citat mailove i malo prosurfat, cekas 5 min da ti sliku od 1 mb otvori... i puno ovisi di zivis...ja ga imam jedino zbog telefona jer to je jeftino al inace net rula adsl..
Nemoj pljuvati po tome, ja ga koristim ima 2 godine i zadovoljan sam. inače uzeo sam ga jer nisam imao mogućnosti priključivanja na ADSL u to vrime pa sam se za to odlučija jer je bila jedina varijanta. Cura u VIP-a mi je odma rekla da ne jamče jak signal u mome mistu al sam prihvatija rizik i isplatilo se. Veza mi je na UMTS signalu i skoro je u rangu sa t-com Adsl-om. Pozitivne prednosti su 2GB prometa i 50 min razgovora prema svim mrežama uključenih u mjesečnu naknadu od 150kn. :icon_thumright: Jedini minus je ako prekoračiš tih 2 GB što ti se svaki mgb naplaćuje 20lp (to me zafrkalo ovaj misec pa je došlo 270kn), inaće sam uredan što se tiče računa! Ugovor mi ističe za koji mjesec i onda ga namjeravam produžiti na 2 god jer daju pogodnost 6mj bez pretplate u tom razdoblju i novi uređaj! Isplati se svakako. :icon_thumright:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: VIP Homebox
« Odgovori #3 : 19 Lipanj, 2009, 14:53:46 »
imam ga i kazem vlastito iskustvo, imaju ga jos 2 frenda i isto ko kod mene... adsl placam 199kn flat... i meni je veza isto umts al meni osobno to ne valja ni k.. evo sad sam mjerio homebox i adsl:


adsl



homebox


Offline GUGY

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 513
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonija
  • Moj Skuter: Peugeot VivaCity
  • Moja Kaciga: 2 x Held
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: deCat serijala
Odg: VIP Homebox
« Odgovori #4 : 19 Lipanj, 2009, 14:56:04 »
Ma ja sam baš htio vidjet iskustva drugih jer vidim da po drugim forumima pljuju po Homboxu. Inače i ja ga imam skoro 2 god. Nikada nikakvih problema i OK spor je jer se spajam preko GPRS ali imam živce i nije problem malo sačekat. A imam i onog samo za pozive taj mi je u firmi samo za primanje naruđba i na bonove je. Također nikakvih problema....
Pjeskarenje kvarcnim pjeskom i sodom. .

Offline jux-zg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 523
  • Spol: Muški
  • Reklame *HEPI* 091/543 84 56
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jelkograd
  • Moj Skuter: Runnera vx(r)
  • MojSetup: Marinija 200
  • MojSpuh: 4 road & Serdo(negdje u kanalu)
Odg: VIP Homebox
« Odgovori #5 : 19 Lipanj, 2009, 14:58:08 »
Ja sam imao dosta losa iskustva s homeboxeom...Stari kad je uzimao to,uzeo je 512MB,i tako prvi mjesec ja surfam,msn,kamera,ovo,ono i nazovem ja vip sredinom mjeseca da provjerim racun,kad ono 500 i nesto kuna za pol mjeseca...Reko sam sebi,nejdem ja vise na net...

Brzina je cist ok...Dakle uzmi al nemoj samo limit od 512MB jer ces ga prekoracit za cas i onda ce ti dolazit racuni ko meni mjesecno po 200,300kn... :icon_thumright:
...voznja nije samo zabava..voznja je nacin zivota...

_________Reklame *HEPI*_________
Tisak na: dresove,kape,majice,upalja?e,olovke. Izrada zastava. Oslikavanje izloga,automobila,motora. Naljepnice svih vrsta i veli?ina i ostale grafi?ke usluge.