Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dviljakuša, pad- marof 22.4 film  (Posjeta: 14828 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LUKA

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 143
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Dviljakuša, pad- marof 22.4 film
« Odgovori #60 : 02 Kolovoz, 2007, 10:13:33 »
mogu ja nesto rec

ona vozi dobro kolk osam ja vidio, nije sad bas kao kude i perka ali je 4+, u marofu ju je zadnji put skuter zajebavao i imala je pad, jbg....
reci drogi i svom burazu i starom da ti skuter sloze hebacki za iducu trku i malo trenirat a ne bit na moru ;)

neznam kolko droga zna sloziti skuter, al da se spraxo vozit to vidim..njemu skuter nije bio neš posebno slozen za marof kad je odnio 1 mjesto nego je on dobro vozio a pogotovo kočio.

i da, divljakuša vozi itekako dobro!
M.K San Antonio Gajs team

Offline Runner

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
  • Weeeeeeed!!!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Sp180
Odg: Dviljakuša, pad- marof 22.4 film
« Odgovori #61 : 02 Kolovoz, 2007, 13:41:57 »

i da, divljakuša vozi itekako dobro!
svaka cast super vozi ali kak je bila iza mene u zupanji a ja na seriskom sp-u! znaci ima brzinu i stav ali voznjicu ce jos morati malo trenirati! :notworthy: :notworthy:
WWW.SMOKESOMEWEED.COM

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Dviljakuša, pad- marof 22.4 film
« Odgovori #62 : 06 Kolovoz, 2007, 22:22:59 »

i da, divljakuša vozi itekako dobro!
svaka cast super vozi ali kak je bila iza mene u zupanji a ja na seriskom sp-u! znaci ima brzinu i stav ali voznjicu ce jos morati malo trenirati! :notworthy: :notworthy:
Ja vjerujem da ona ne treba trenirati vožnju...
Prošle je godine imala visok ukupni plasman, dakle, vožnju je uglavnom (dokazala, da je) istrenirala...
Mora se dokaz(iv)ati... a što nije lako, nakon pada (i izgubljenih bodova za ukupni zbroj/poredak)...
Live to ride, ride to live