Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?  (Posjeta: 7318 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #20 : 06 Svibanj, 2007, 18:20:58 »
a ja slabo nosin kacigu šta je je.Po gradu nikako a izvan grada je stavin( i tada nekad zaboravin)
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #21 : 06 Svibanj, 2007, 18:24:50 »
a ja slabo nosin kacigu šta je je.Po gradu nikako a izvan grada je stavin( i tada nekad zaboravin)
Kad padneš i nabiješ tikvu onda ćeš možda početi stavljati kacigu... što ti ne brineš uopće za sebe ??!!
Who's looking for punishment ??

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #22 : 07 Svibanj, 2007, 00:30:07 »
 :laughing7:  ...mlad je, ima vrimena... ali samo da dobije priliku naučit (preživi pad, bez ozbiljnih posljedica)...

Neki nikad nisu naučili... nisu dobili "drugu priliku"...  :toothy3:

Svi mi mislimo, to se ne može/neće meni dogodit !!!  :icon_biggrin: :toothy12: :icon_biggrin:

(s tom razlikom da su neki pripremljeni za slučaj:   "možda...ako ipak..." )

Live to ride, ride to live

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #23 : 07 Svibanj, 2007, 12:18:51 »
:laughing7:  ...mlad je, ima vrimena... ali samo da dobije priliku naučit (preživi pad, bez ozbiljnih posljedica)...

Neki nikad nisu naučili... nisu dobili "drugu priliku"...  :toothy3:

Svi mi mislimo, to se ne može/neće meni dogodit !!!  :icon_biggrin: :toothy12: :icon_biggrin:

(s tom razlikom da su neki pripremljeni za slučaj:   "možda...ako ipak..." )


hebiga ti zaboravljaš moju listu zavoja.nije da se nebrinen za sebe nego pravin se pametan ali da iman neki jači motor stavlja bi je sigurno.Po gradi mu se neda nikako
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #24 : 07 Svibanj, 2007, 12:21:16 »
:laughing7:  ...mlad je, ima vrimena... ali samo da dobije priliku naučit (preživi pad, bez ozbiljnih posljedica)...

Neki nikad nisu naučili... nisu dobili "drugu priliku"...  :toothy3:

Svi mi mislimo, to se ne može/neće meni dogodit !!!  :icon_biggrin: :toothy12: :icon_biggrin:

(s tom razlikom da su neki pripremljeni za slučaj:   "možda...ako ipak..." )


hebiga ti zaboravljaš moju listu zavoja.nije da se nebrinen za sebe nego pravin se pametan ali da iman neki jači motor stavlja bi je sigurno.Po gradi mu se neda nikako
Nema ti to veze voziš li jači ii slabiji motor... možeš se ti i pri 20km/h složit 'ko palačinka'...
Who's looking for punishment ??

Offline vuk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 310
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski brod
  • Moj Skuter: RS 125 07
  • MojSetup: polini 154 BBK
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #25 : 07 Svibanj, 2007, 17:03:18 »
ja sam se razbio još prije 2 mjeseca pa me boli kad malo jaće stisnem ispod kuka(srećom nisam ga slomio). još sam se puko u gležanj i malo sam zadero lakat, nije mi jakna za motor pa nema štitnike.  imo sam rukavice i kacigu pa mi je to ostalo čitavo, a vozio sam oko 60 kmh
nemože pametan popustit koliko budala može nategnit

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #26 : 07 Svibanj, 2007, 17:09:04 »
hil@email.t-com.hr
kontaktiraj ga
Piaggio X9 250  Black Box

Offline corky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 115
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: KLE
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #27 : 10 Svibanj, 2007, 01:02:01 »
Ja sam govorio čisto sa perspektive sigurnosti jer su te kacige kao da ih i nemaš...
A što se tiče policije stavio bi i papir na glavu ako bi to prošlo da ne dobije kaznu... samo ja brinem za svoju tikvu  :laughing7:
Naravno!!!Tko bi to stavio na glavu kad bi se pitalo za sigurnost!!!Bolje bez toga pasti pa da padneš sa stilom, jer to ne pomaže!Da je to bar pravi svabski šljem bar bi ti pomoglo pri padu, ne ovaj novi je od plastike!!! :icon_scratch:


Pri padu sa pravim čeličnim šljemom sigurno bi imao više štete nego sa plastičnim...A što se zakona tiče piše "morista mora nositi zaštitnu kacigu" nigdje ne piše gdje i kako jer se to ka podrazumjeva , ali ima pametnjakovića koji je nose na " laktu " pa kad padnu osim što slome ruku još su i ljepi leš... zadnji primjer nažalost prije dva dana.... ja osobno nosim integralku jer kad voziš preko 90-100 km/h i kad te opale u vizir razni bumbari shvatiš  zašto  je dobra ...... za vozit po dnevnom boravku moš napravit kacigu od kartona :toothy12: :dontknow:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #28 : 12 Svibanj, 2007, 17:13:03 »



"ja osobno nosim integralku jer kad voziš preko 90-100 km/h i kad te opale u vizir razni bumbari shvatiš  zašto  je dobra ...... za vozit po dnevnom boravku moš napravit kacigu od kartona :toothy12: :dontknow: "

 :icon_biggrin:  ;D   :laughing7:  :icon_thumright: :icon_thumright:
Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #29 : 12 Svibanj, 2007, 17:15:19 »
Uuupss... nešto sam previše ispobrisao, pa nije uvedeno kao citat (ali odabrani tekst je u redu)...  :laughing9:
Live to ride, ride to live

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #30 : 23 Svibanj, 2007, 12:57:36 »
Ja sam govorio čisto sa perspektive sigurnosti jer su te kacige kao da ih i nemaš...
A što se tiče policije stavio bi i papir na glavu ako bi to prošlo da ne dobije kaznu... samo ja brinem za svoju tikvu  :laughing7:
Naravno!!!Tko bi to stavio na glavu kad bi se pitalo za sigurnost!!!Bolje bez toga pasti pa da padneš sa stilom, jer to ne pomaže!Da je to bar pravi svabski šljem bar bi ti pomoglo pri padu, ne ovaj novi je od plastike!!! :icon_scratch:


Pri padu sa pravim čeličnim šljemom sigurno bi imao više štete nego sa plastičnim...A što se zakona tiče piše "morista mora nositi zaštitnu kacigu" nigdje ne piše gdje i kako jer se to ka podrazumjeva , ali ima pametnjakovića koji je nose na " laktu " pa kad padnu osim što slome ruku još su i ljepi leš... zadnji primjer nažalost prije dva dana.... ja osobno nosim integralku jer kad voziš preko 90-100 km/h i kad te opale u vizir razni bumbari shvatiš  zašto  je dobra ...... za vozit po dnevnom boravku moš napravit kacigu od kartona :toothy12: :dontknow:


nije istina. U zakonu eksplicitno piše da kacigu treba nosit na glavi, ali nije propisano kakvu! inače, u pravu se niš ne podrazumijeva!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #31 : 23 Svibanj, 2007, 13:17:10 »
onda si nabavio ima jedan u oglasniku
Piaggio X9 250  Black Box