Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?  (Posjeta: 7319 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline piaggio x8

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: x8
kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« : 22 Travanj, 2007, 22:22:56 »
di ima to za nabavit??
svak ima svoje ludilo, tako mi je baba rekla..

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #1 : 23 Travanj, 2007, 10:09:45 »
hm..

probaj nazvat ovaj broj, nis ne obecajem, 098382625 Ivan, reci da ti je dao eladio broj :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #2 : 23 Travanj, 2007, 15:07:09 »
Nisan siguran da je oblik tih kaciga dobar za padove, možda ti može vrat slomit... :icon_scratch:
Provjeri prije nego počneš se vozit s njom, ako je nabaviš... :dontknow:
A znam da ih neko izrađije od brodske plastike, epoxi smola, vidija san negdi, ali da me ubiješ, sad neznan di... :toothy3:
Mislin da je bija neki oglasnik...Da, najvejrojatnije neki net oglasnik... :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline piaggio x8

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: x8
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #3 : 23 Travanj, 2007, 23:40:56 »
ma imam ja nelosu kacigu,hjc fg14 mat crnu...ali kako obozavam tematiku 2 svj.rata, riknia sam kad sam vidia motoriste sa tim kacigama,ima crnih,niklovanih, cak sam na nekim vidia i kacige u stilu američke vojske...

volia bi je imat, pa ponekad stavit iz gušta...pretpostavljam da imaju nekakvu razinu zaštite, barem bi trebale kad se već prodaju pod moto kacige
svak ima svoje ludilo, tako mi je baba rekla..

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #4 : 24 Travanj, 2007, 07:41:05 »
Aj ti lipo popuni svoj profil, da svi stalno vide di živiš i šta voziš... :laughing7:
Možda ti onda i kažen di ih ima za kupit... :icon_biggrin:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline piaggio x8

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: x8
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #5 : 24 Travanj, 2007, 20:48:46 »
Aj ti lipo popuni svoj profil, da svi stalno vide di živiš i šta voziš... :laughing7:
Možda ti onda i kažen di ih ima za kupit... :icon_biggrin:

jel sad okej?
svak ima svoje ludilo, tako mi je baba rekla..

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #6 : 25 Travanj, 2007, 00:46:38 »
E, sad je super... :toothy9:

Dakle, danas popodne san vidija jednu, kvazi-koža (nema šanse, skaj nekakav) i nije previše naglašen wermacht oblik, ali tu je, utisnut na čelnoj strani veliki HD logo ali se ne ističe previše jer je u istoj boji tj. sve je crno... I neke cvike su na njima, ali iz vlastitog iskistva znan da su totalni šit... 350 kuna, u Trogiru, dućan Exotic, na trgu di je katedrala sa velikin zvonikom i mali zvonik sa satom, pa nasuprot njih... Jedna ostala...
Sličan inventar (bižuterija, drvene statue i ostala sranja) ima i dućan u ST, kad se ide od Ispod Ure sa Pjace na Voćni Trg, pa otprilike napola sa live strane... Moglo bi ih bit i tu...
Onda, ima jedan baš bajkerski dućan, ako je još uvik tamo, priko puta stare kemijske škole, sad je to neka gimmnazija, pa priko ceste prema parkingu,ali prije parkinga, ono di se ide prema voltu, odma na uglu nadesno je dućan, ima dobrih kožnjaka, a mislin i da san vidija jednu wermachticu cilu u boji kroma, cijene se ne sićan...
Eto, uspija san se sitit, možda nešto i nađeš... Za ovu u Trogiru požuri, zadnja je...
Ako kupiš neku, ili nećeš dobit cvike s njon ili ćeš dobit totalno smeće pa je to ka da ih i nemaš... Ja san kupija u takvoj situaciji Uvex Fly Away, i ludilo su, imaju 2 seta leća, prozirne i zatamnjene, da možeš nosit i na suncu i po noći, i dobiješ etui za to sve... Ludilo funkcioniraju,ludilo izgledaju, a nisu ni preskupe, 210 kuna...
http://www.uvex.com.hr/index.php?item=144&line=37&page=catalog&program=4
Eto, nadan se da ćeš si nešto iskombinirat i bit hepi... :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 25 Travanj, 2007, 00:57:58 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline corky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 115
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: KLE
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #7 : 01 Svibanj, 2007, 07:54:45 »
od smole ih izrađuje Đubre
cijena 305 kn

Napravljena od stakloplastike. Kapa je pričvrščena sa nitnama ima kopču i alku na sebi.Može se dobiti u crnoj mat boji ili antik ( kovano željezo ).





Sve informacije na i narudžbe

www.djubre.com



Što se tiće sigurnosti i zaštite to ovde ne postoji !!!!!!! to je za zaobić zakon kao ispoštovao si ga ali nemaš nikakvu zaštitu ... po meni u slučaju pada bolje ga nemat nego imat

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #8 : 04 Svibanj, 2007, 09:58:53 »
opasno je to...
nego, kako reagira policija, ima li tko iskustva?
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #9 : 04 Svibanj, 2007, 13:31:31 »
opasno je to...
nego, kako reagira policija, ima li tko iskustva?
S tim "šljemom" se nekad vozim po kvartu i po gradu samo kad je sparno i vruće!To kao i da nemaš ništa na glavi, a Policija ti nema kaj reći jer se to smatra pod kacigu, mene nikad nisu zaustavili iako su me par put uočili s tim na glavi!Samo ta kaciga ne valja ništa bolja je ona za bicikle!!!to je dobro za Baotina!!! :icon_thumright:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #10 : 04 Svibanj, 2007, 16:53:12 »
što se tiče pandurije,kaciga i da je od plastike ona je kaciga jer zakonon nije definirana kakva mora biti,bitno da je na glavi
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #11 : 04 Svibanj, 2007, 16:57:36 »
što se tiče pandurije,kaciga i da je od plastike ona je kaciga jer zakonon nije definirana kakva mora biti,bitno da je na glavi
To si dobro rekao, a sad je na samom čovjeku hoće li imati funkcionalnu kacigu ili ukras na glavi...
Nemojte misliti da se rugam ovim kacigama, ali rađe ne bi nosio ništa nego takve 'kacige' koje neće ništa pomoći ukoliko padnem...  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
Who's looking for punishment ??

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #12 : 04 Svibanj, 2007, 17:28:38 »
što se tiče pandurije,kaciga i da je od plastike ona je kaciga jer zakonon nije definirana kakva mora biti,bitno da je na glavi
To si dobro rekao, a sad je na samom čovjeku hoće li imati funkcionalnu kacigu ili ukras na glavi...
Nemojte misliti da se rugam ovim kacigama, ali rađe ne bi nosio ništa nego takve 'kacige' koje neće ništa pomoći ukoliko padnem...  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
Upravu si da ništa ne pomaže kod pada!Radije bi nosio to sra.. na glavi nego polcijskoj stoci dao 700 kn!A ti njemački šljemovi su stvoreni za ljeto kad su velike vručine!Bolje to nego se kuhati u kacigi!Kao da imaš saunu pod glavom!Jedino ako nemaš kacigu od 3000kn!!! :icon_tongue:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #13 : 04 Svibanj, 2007, 17:31:19 »
Ja sam govorio čisto sa perspektive sigurnosti jer su te kacige kao da ih i nemaš...
A što se tiče policije stavio bi i papir na glavu ako bi to prošlo da ne dobije kaznu... samo ja brinem za svoju tikvu  :laughing7:
Who's looking for punishment ??

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #14 : 04 Svibanj, 2007, 18:38:46 »
Ja sam govorio čisto sa perspektive sigurnosti jer su te kacige kao da ih i nemaš...
A što se tiče policije stavio bi i papir na glavu ako bi to prošlo da ne dobije kaznu... samo ja brinem za svoju tikvu  :laughing7:
Naravno!!!Tko bi to stavio na glavu kad bi se pitalo za sigurnost!!!Bolje bez toga pasti pa da padneš sa stilom, jer to ne pomaže!Da je to bar pravi svabski šljem bar bi ti pomoglo pri padu, ne ovaj novi je od plastike!!! :icon_scratch:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #15 : 04 Svibanj, 2007, 18:45:04 »
Ja sam govorio čisto sa perspektive sigurnosti jer su te kacige kao da ih i nemaš...
A što se tiče policije stavio bi i papir na glavu ako bi to prošlo da ne dobije kaznu... samo ja brinem za svoju tikvu  :laughing7:
Naravno!!!Tko bi to stavio na glavu kad bi se pitalo za sigurnost!!!Bolje bez toga pasti pa da padneš sa stilom, jer to ne pomaže!Da je to bar pravi svabski šljem bar bi ti pomoglo pri padu, ne ovaj novi je od plastike!!! :icon_scratch:
Točno tako... mislim ako bi pao s tim na glavi da bi se još više natukao nego bez nje  :binkybaby:
Who's looking for punishment ??

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #16 : 04 Svibanj, 2007, 19:10:53 »
ma loše mi je to, ko nacisti, moj kolega ima kožnu, samo bez ovog repa samo poluloptu s remenom, i naočale, onak ko Grunf iz Alana Forda..
to mi je guba..

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #17 : 04 Svibanj, 2007, 23:30:39 »
Ja sam govorio čisto sa perspektive sigurnosti jer su te kacige kao da ih i nemaš...
A što se tiče policije stavio bi i papir na glavu ako bi to prošlo da ne dobije kaznu... samo ja brinem za svoju tikvu  :laughing7:
Naravno!!!Tko bi to stavio na glavu kad bi se pitalo za sigurnost!!!Bolje bez toga pasti pa da padneš sa stilom, jer to ne pomaže!Da je to bar pravi svabski šljem bar bi ti pomoglo pri padu, ne ovaj novi je od plastike!!! :icon_scratch:
Točno tako... mislim ako bi pao s tim na glavi da bi se još više natukao nego bez nje  :binkybaby:

Bojim se da niste u pravu, sa pravom njemačkom željeznom kacigom vjerojatno bi pri padu slomija vrat, tj. ta kaciga bi ti slomila vrat, oblikom je totalno nepodesna za to... :dontknow:

A plastična, da se stavi nekakav stiropor kao apsorpcijski materijal, i smanji 'suknjica' nazad prema vratu, još bi i pomogle u padu... :icon_scratch:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #18 : 05 Svibanj, 2007, 00:43:04 »
Ma, možda jedino za "defilee", za vrijeme raznih moto-susreta, onako, iz zafrkancije (i mene intrigira nabavka tako nečeg - za personalizirati sebe i stroj) ...
Inače, ne bi skidao integralku, "ni za živu glavu"  :laughing7: ... Uz ove cruisere "ide" tako nešto..."plitko"... tipa Jet-kacige, ali neka ih... ja ću zadržat Integral...
Ja sam svoju  prvu kacigu "amortiziral" (pokrio njoj vrijednost uloženog iznosa) - spasila mi tintaru !!!
I ne pada mi na pamet vozit se bez nje... Već sam pisao: od dućana do doma mi je 100-tinjak metara, i to u slijepoj ulici... ali ja ju "uredno" svaki put vežem pod bradu, i prođem s njom tih 100 metara !...  :laughing6: :happy3: :happy6:
Live to ride, ride to live

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: kacige u stilu svapske vojske(wermachta)?
« Odgovori #19 : 05 Svibanj, 2007, 05:01:47 »
što se tiče pandurije,kaciga i da je od plastike ona je kaciga jer zakonon nije definirana kakva mora biti,bitno da je na glavi
To si dobro rekao, a sad je na samom čovjeku hoće li imati funkcionalnu kacigu ili ukras na glavi...
Nemojte misliti da se rugam ovim kacigama, ali rađe ne bi nosio ništa nego takve 'kacige' koje neće ništa pomoći ukoliko padnem...  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
Upravu si da ništa ne pomaže kod pada!Radije bi nosio to sra.. na glavi nego polcijskoj stoci dao 700 kn!A ti njemački šljemovi su stvoreni za ljeto kad su velike vručine!Bolje to nego se kuhati u kacigi!Kao da imaš saunu pod glavom!Jedino ako nemaš kacigu od 3000kn!!! :icon_tongue:

bolje se huhat u kacigi i imat saunu, nego ostat bez glave... ako imaš 30K za motor, valjda možeš izdvojit još 3K za glavu! Inače po gradu nosim dost kvalitetnu jeticu, kad sam na pedesetki, na dalje i na većim pilama uvijek flip-up kacigu Nitro.
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT