Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner problem  (Posjeta: 2084 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline popovec

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Popovec
  • Moj Skuter: runner 50sp
Runner problem
« : 22 Travanj, 2007, 19:16:33 »
Ovak nekak...kupil sam si gileru runner 50Sp 2001 godina za 6000kn (ja mislim da je cjena dobra?)
promjenim ja ulje svjecicu i deklo razmontiram podmazem kurblu svee super...
vozio sam se punih 7dana...motor nece da krene da ga ubijes...nisu dizne nije filter zraka nije svjecica nije filter benzina...mislim motor pali i radi na leru i nabijem gas ono nece krene i krepava nece se zalaufati...
i sad jos jedan dodatak prici..vozim se kroz duboki jarak i naravno da vidim kolko ide ne..motor kazo 95 znaci nekih 80-85 kmh...taj mi je dan ispala svjeca pa sam ju zamjenio..od tog sudnjeg dana od tih "95"na sat nece i ne ce srce mi se para dok mi beba stoji u garazi..ja se onak malo razmem u motore ali ne previse pa bi molio vase misljenje sta vi mislite da je problem..sutra vadim klip i radilicu da mi se one nisi rezletele...
POPOVEC REJSING TEAM

Offline popovec

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Popovec
  • Moj Skuter: runner 50sp
Odg: Runner problem
« Odgovori #1 : 22 Travanj, 2007, 19:20:08 »
joj dok nisam zaboravil napisati..nakon negdje 5sati rada i pokusavanja pronalaska problema malo jace prima gas ali motor dimiii bjelo plavi cudni dim neki i iz auspufa cjelo vrijeme koda se prednabije i onda kod pljune zrak..neznam vam to opisati onak koda oce puknuti ali ne napravi bum nego pufff onak izadje zrak ....nije kruiva smjesa goriva i zraka i nije zastopan auspuf vec sam ga skido....zahvaljujem na pomocii,,,,
POPOVEC REJSING TEAM

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Runner problem
« Odgovori #2 : 23 Travanj, 2007, 08:21:21 »
Koliko ti je skut već prešao km??
Ako kažeš da nije do (ne)poštelanosti da nisu možda karike??
Jesi možda gledao kakav ti je klip (koje boje) da se nije nakupilo s*anja na njemu??
Who's looking for punishment ??

Offline popovec

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Popovec
  • Moj Skuter: runner 50sp
Odg: Runner problem
« Odgovori #3 : 23 Travanj, 2007, 09:22:13 »
skut ima 10000km...neznanm nemam vremena sad moram u skolu ali navecer budem cjelu masinu raskopo...to i ja mislim da sam ga preforsiro a dugo nije radio pa da mi se neko sranje zapeklo na klipu...imo sam cuti da kad tak skuter nece primiti gasa a kad se ne stopa da mu se nisu raspale rolice...hmm mislim si mislim...
POPOVEC REJSING TEAM

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Runner problem
« Odgovori #4 : 23 Travanj, 2007, 10:06:15 »
pa jesi pogledao variomat?  masina je ipak ako je tako, s malo kilometara..

prvo pogledaj variomat, to je makar cas posla jel , lakse nego odmah masinu otvarat  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline popovec

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Popovec
  • Moj Skuter: runner 50sp
Odg: Runner problem
« Odgovori #5 : 23 Travanj, 2007, 10:20:28 »
ok budem onda vario pogledo....fala na savjetima sad moram da idem javim vam navecer jel sam kaj slozio :headbang:
POPOVEC REJSING TEAM

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner problem
« Odgovori #6 : 23 Travanj, 2007, 13:40:11 »
ne kužim kak je ispala svječica, jel se odšarafila i ispala il kaj?
treba pročistiti frgazer i filter zraka, pregledati prijenos, a cilindar otvori jedino ako nema kompresije to jest ako kurbla ne pruža otpor, ili je on preslab..

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Runner problem
« Odgovori #7 : 23 Travanj, 2007, 20:44:32 »
posalji oxiu pp .. on ti ima iskustva sa svicicama koje muke stvaraju i sa gusenjem  :laughing3:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline popovec

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Popovec
  • Moj Skuter: runner 50sp
Odg: Runner problem
« Odgovori #8 : 25 Travanj, 2007, 20:58:38 »
ma daj sve sam raserafil  :sad1:
na kraju je CDI-bio u banani pa mi je frend nesto sredio nabavio mi je drugi za 150kn.. :laughing6:
CDI..mi se skurio zbog ne dobro zaserafljene svjecice... :laughing7:
POPOVEC REJSING TEAM