Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Problem s blokadom  (Posjeta: 8940 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tino22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG-Sesvete
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Nemam
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Problem s blokadom
« Odgovori #20 : 03 Svibanj, 2007, 12:59:40 »
Danas sam se malo "prošetao" do servisa u kvartu. ;D Naime,postavio sam pitanje već ovdje na forumu u vezi Peugeota koji nije htio vući na start.Onda mi se javio Mr J i stavio mi drugu svječicu i skuter je malo bolje povukao na startu ali... odem do njih i tražim da dođe serviser koji mi je radio servis na 2500 km i velim mu da je nešto zaj#bo, da mi je skuter dan ranije vukao ko blesav a nakon servisa neće.Veli on da nema pojma o tome i da nezna o čemu pričam.Velim mu da mi kaže što je sve mijenjao a on kaže da mi piše na računu (svječica, filter za zrak i ulje za prijenos).Na to sam poludio i rekao ak je to istina kako mi se skuter može sam od sebe sje**t ak je cijelu noć bio u garaži.E onda serviser kaže da nema s tim ništa i ode.Kako sam bio ljut :angry9: :angry9:.
Usput sam ga zamolio da mi opet poštela blokadu i nije htio jer nema on vremena za to.
Toliko o ovlaštenim servisima i uslugom koju dobiješ 8) Platim da mi naprave servis i nakraju mi razhebe skuter i pokupi lovu...
Lopovi...

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Problem s blokadom
« Odgovori #21 : 03 Svibanj, 2007, 16:10:35 »
Zato se s tim servisima moraš paziti... ne kažem da su svi u k***u, ali ima onih koji će rado napraviti sr*nje samo da postaneš malo stalnija mušterija  ::)
Who's looking for punishment ??

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problem s blokadom
« Odgovori #22 : 04 Svibanj, 2007, 18:49:35 »
ova tema ide pod kljuc i bilo kakve rasprave u vezi blokada nastavite ovdje:

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=2127.0


zakljucavam zato sto ce bit samo jedna tema za blokade opcenito



voli vas vas moderator    :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 04 Svibanj, 2007, 19:05:55 Sugar »