Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: CroCop curica  (Posjeta: 5735 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: CroCop curica
« Odgovori #20 : 22 Lipanj, 2009, 12:58:02 »
eo jedan frend koji se bavi borilackim vjestinama kaze da je mirko bio 100% spreman za borbu sto se vidilo prije pocetka meca,jer je u svom "kutu" stajao mirno,a u ostalim mecevima gdje je skakutao gubio je borbe sto se moze vidjeti na snimkama ;)


@stiv-jel se sjecas kad je na gradistansom portalu bila prica da je mirko dobio batina u seoskoj tucnjavi,pa im je prijetio da ce ih razbit :laughing6: :laughing6: :laughing6:
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: CroCop curica
« Odgovori #21 : 22 Lipanj, 2009, 13:42:30 »
eo jedan frend koji se bavi borilackim vjestinama kaze da je mirko bio 100% spreman za borbu sto se vidilo prije pocetka meca,jer je u svom "kutu" stajao mirno,a u ostalim mecevima gdje je skakutao gubio je borbe sto se moze vidjeti na snimkama ;)


@stiv-jel se sjecas kad je na gradistansom portalu bila prica da je mirko dobio batina u seoskoj tucnjavi,pa im je prijetio da ce ih razbit :laughing6: :laughing6: :laughing6:

ahahahahahahahahaha.... sjećam se  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: najjači portal... :laughing7:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: CroCop curica
« Odgovori #22 : 21 Rujan, 2009, 19:19:34 »
http://www.24sata.hr/sport/cro-cop-ovo-je-vjerojatno-zavrsetak-moje-karijere/136576/

Izgleda da je došlo vrijeme i za to, svaka čast Mirku na svemu što je postigao u ovom sportu :icon_thumright:

Offline zac183

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 540
  • Spol: Muški
  • 0911619516
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Gilera runner sp180
Odg: CroCop curica
« Odgovori #23 : 21 Rujan, 2009, 19:29:37 »
Svaka čast mirku :icon_thumright: , nemre stalno pobjeđivati, nema šanse da če se mirko povuči... :headbang:
Gilera Runner Sp180
Potrošnja 22l na 100km ....nije strašno...!!!

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=20782.msg323281#msg323281

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: CroCop curica
« Odgovori #24 : 21 Rujan, 2009, 20:26:04 »
Trebo je odavno u penziju.
Ko sto je Drazen Ladic napravio.