Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: CroCop curica  (Posjeta: 5693 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
CroCop curica
« : 13 Lipanj, 2009, 22:41:41 »
Pa *****u misa Mirko se poceo tuci kao curica, prst u oko...  :icon_scratch:

Uopce mi nije djelovao aktivno, Mirko je u jednom konstantnom padu sa formom i agresivnoscu...

ja bih ga diskvalificirao  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: CroCop curica
« Odgovori #1 : 13 Lipanj, 2009, 22:43:09 »
A je's brz svaka cast :icon_thumright:

-nevirujen da ga je namjerno prston :nono:
Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: CroCop curica
« Odgovori #2 : 13 Lipanj, 2009, 22:50:57 »
 jos je samo falilo nogom u jaja :toothy3:
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: CroCop curica
« Odgovori #3 : 14 Lipanj, 2009, 00:52:01 »
Budemo vidjeli, vrijeme(buduće borbe) će reći! Još to nije onaj Mirko kada je bio dostojan suparnik Emilianenku al Turk nije pružio neki jači otpor. A prst nema veze sa ishodom borbe. Al Turk je već bio na zemlji, gotov, nakon čega je usljedio nesretni prst.

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: CroCop curica
« Odgovori #4 : 14 Lipanj, 2009, 02:59:28 »
turk je bedak a mirko pičkica!!!

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: CroCop curica
« Odgovori #5 : 14 Lipanj, 2009, 11:06:06 »
Budemo vidjeli, vrijeme(buduće borbe) će reći! Još to nije onaj Mirko kada je bio dostojan suparnik Emilianenku al Turk nije pružio neki jači otpor. A prst nema veze sa ishodom borbe. Al Turk je već bio na zemlji, gotov, nakon čega je usljedio nesretni prst.

ne,prvo je dobia prst u oko,pa se drza za glavu,pa ga je mirko pocea tuc tek

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: CroCop curica
« Odgovori #6 : 14 Lipanj, 2009, 11:27:27 »
i onda potpiše ugivor sa koso okima a najavio je povratak u ufc!

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: CroCop curica
« Odgovori #7 : 14 Lipanj, 2009, 11:34:38 »
prst u guzicu :vidiga: :visi:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: CroCop curica
« Odgovori #8 : 14 Lipanj, 2009, 11:38:53 »
ne,prvo je dobia prst u oko,pa se drza za glavu,pa ga je mirko pocea tuc tek

Pogledaj ponovno meč, kada je turk bio na podu smatrao sam meč gotovim  a to je bilo prije prsta!



A što se tiče drama, nebi komentirao dok ovaj neda izjavu al ako je istina što se piše po portalima to je onda pederski. A možda se misli boriti i u UFC-u i u Dreamu!  :icon_thumright:

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: CroCop curica
« Odgovori #9 : 14 Lipanj, 2009, 11:44:44 »
sudac je odma trebo reagirat prekinut mec mirku zuti karton i ako protivnik moze nastavit onda dobro ako ne prekid totalni,a ne ovaj se uopce nije branio neg se drzi za oko a sudac pusta borbu gdje mirko plasira udarce stim da je prva 4 fulo a covjek je bio okrenut ledjima i nije se branio :toothy3:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: CroCop curica
« Odgovori #10 : 14 Lipanj, 2009, 14:50:35 »
sudac je odma trebo reagirat prekinut mec mirku zuti karton i ako protivnik moze nastavit onda dobro ako ne prekid totalni,a ne ovaj se uopce nije branio neg se drzi za oko a sudac pusta borbu gdje mirko plasira udarce stim da je prva 4 fulo a covjek je bio okrenut ledjima i nije se branio :toothy3:

upravo tako!  :icon_thumright:

Ali sve mi se cini da ni sudac nije dobro vidio sto se dogodilo...

Sto se tice zadnjeg posta Area51 clana, to sto je libanonac bio na podu nista ne znaci... Bio je 20x aktivniji u borbi, komentator je pricao o nekom grcu libanonca ali i Mirko je bio zgrcen ako ne i dvostruko vise nego libanonac.
Jednostavno mu se uvukao neki strah u kosti i dolazi da borbe "odradi" i pokupi lovu (po mogucnosti da prodje sa sto manje batina).
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: CroCop curica
« Odgovori #11 : 14 Lipanj, 2009, 15:36:31 »
A vdim da je i birao s kim ce se tuc : "Ljuti predsjednik UFC-a otkrio je još jednu pikanteriju. Filipović se navodno trebao boriti protiv nadolazećeg i još uvijek nepobjeđenog Caina Velasqueza kojem ubrzo predviđaju da će biti vlasnik teškaškog pojasa, no Cro Cop je odbio takav scenarij i prihvatio je borbu protiv puno slabijeg Al Turka. Borbu protiv Velasqueza prihvatio je Francuz Kongo pretposljednji Mirkov protivnik u oktogonu. Moćni Valasquez dominirao je protiv Francuza čitavih 15 minuta i zasluženo slavio."

Mirko, mirko :jerk:
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: CroCop curica
« Odgovori #12 : 14 Lipanj, 2009, 16:15:32 »
Mirko ide na Fedora za novu godinu i potpuno razumijem zašto je prešao u Dream.  :icon_biggrin:

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: CroCop curica
« Odgovori #13 : 14 Lipanj, 2009, 16:23:24 »
nemojte ljudi srat po mirku, niste u tome i nemate pojma... čovjek je cijeli život posvetio tome, kad je bio najbolji svi ste mu se "klanjali" čim je pao u formi odma "ko jebe mirka, nije nikad ni valjao"... mislim jako ružno... i to što pričate mirko pičkica, ma povraća mi se na to, to većinom pričaju ljudi koji se nisu nikad pošteno potukli... zamisli koje srce moraš imat da uđeš u ring, di te doslovno jedan udarac može ubiti ili učiniti doživotnim invalidom...

ovo sad nema nikakve veze sa mirkom, i ja nisam ni hajdukovac ni dinamovac, s tim da mi je hajduk i torcida puno draži, al kako kaže torcida: " i kad gube i kad tuku uvik vjerni svom hajduku! " isto to po meni vrijedi i za mirka...

mirko  :notworthy: :icon_thumright:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: CroCop curica
« Odgovori #14 : 14 Lipanj, 2009, 16:36:08 »

Offline zac183

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 540
  • Spol: Muški
  • 0911619516
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Gilera runner sp180
Odg: CroCop curica
« Odgovori #15 : 14 Lipanj, 2009, 18:02:26 »
Gilera Runner Sp180
Potrošnja 22l na 100km ....nije strašno...!!!

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=20782.msg323281#msg323281

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: CroCop curica
« Odgovori #16 : 14 Lipanj, 2009, 22:14:00 »
nemojte ljudi srat po mirku, niste u tome i nemate pojma... čovjek je cijeli život posvetio tome, kad je bio najbolji svi ste mu se "klanjali" čim je pao u formi odma "ko jebe mirka, nije nikad ni valjao"... mislim jako ružno... i to što pričate mirko pičkica, ma povraća mi se na to, to većinom pričaju ljudi koji se nisu nikad pošteno potukli... zamisli koje srce moraš imat da uđeš u ring, di te doslovno jedan udarac može ubiti ili učiniti doživotnim invalidom...

ovo sad nema nikakve veze sa mirkom, i ja nisam ni hajdukovac ni dinamovac, s tim da mi je hajduk i torcida puno draži, al kako kaže torcida: " i kad gube i kad tuku uvik vjerni svom hajduku! " isto to po meni vrijedi i za mirka...

mirko  :notworthy: :icon_thumright:

vidi njega sto se pjeni...  :laughing7:

Tko je rekao da Mirko nije nikada valjao?! Znam malo vise o njemu i njegovom raskalasenom zivotu (o cemu sada nebih ovdje pisao jer tome tu nije mjesto i covjek neka zadrzi svoju privatnost) te ovo danas je samo blijeda kopija Mirka CroCopa Filipovica. Sada bih ga svrstao izvan top 10 boraca MMF-a.
On je svoje prokockao u borbi protiv Fedora gdje je podbacio, gdje ga je Fedor dobio u Stand Up-u... i od tada samo jedna krivulja pada forme, agresinvnosti, srcanosti... sada samo zaradjuje za mirovinu srozavajuci svoju reputaciju... (to je ono iskreno)
A ruku na srce, svaka njemu cast ali on je drugorazredni sportas jer nije NISTA osvojio, osim onog Grand Prixa koji mu je Fedor prepustio ali to svejedno nije nikakva titula, da se razumijemo Branko Cikatic je imao daleko kvalitetniju karijeru od Mirka i za mene je daleko kvalitetniji borac i sportas!

Cikatic je primjer prvoklasnog sportasa i borca, na stranu njegova narav i ponasanje.
« Zadnja izmjena: 14 Lipanj, 2009, 22:16:16 Mr J »
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: CroCop curica
« Odgovori #17 : 15 Lipanj, 2009, 01:43:48 »
ja stvarno covjeka onako gotovim i za mene je veliki borac...ali ono sto pokazuje u zadnjim borbama je daleko daleko od one forme njegove koju je nekada imao...ljudi budimo realni..mirko je u ovoj borbi izgledao jako sporo,tako nekako trom,agresivnost 0...stvarno me razocaro...i jos nesto veoma cudno sto mi je ...tako veliki borac i sve...a kad hoce da udari bokserom nekoga otvori saku... tako je i ovog prstom u oko ....i mislim da bi mozda pobjedio ali ne ovako brzo kosto se desilo u prvoj rundi....i iskljucivo moje misljenje je da je ova pobjeda zahvaljujuci onom prstu u oko....toliko od mene....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: CroCop curica
« Odgovori #18 : 15 Lipanj, 2009, 11:13:48 »
vidi njega sto se pjeni...  :laughing7:

Tko je rekao da Mirko nije nikada valjao?! Znam malo vise o njemu i njegovom raskalasenom zivotu (o cemu sada nebih ovdje pisao jer tome tu nije mjesto i covjek neka zadrzi svoju privatnost) te ovo danas je samo blijeda kopija Mirka CroCopa Filipovica. Sada bih ga svrstao izvan top 10 boraca MMF-a.
On je svoje prokockao u borbi protiv Fedora gdje je podbacio, gdje ga je Fedor dobio u Stand Up-u... i od tada samo jedna krivulja pada forme, agresinvnosti, srcanosti... sada samo zaradjuje za mirovinu srozavajuci svoju reputaciju... (to je ono iskreno)
A ruku na srce, svaka njemu cast ali on je drugorazredni sportas jer nije NISTA osvojio, osim onog Grand Prixa koji mu je Fedor prepustio ali to svejedno nije nikakva titula, da se razumijemo Branko Cikatic je imao daleko kvalitetniju karijeru od Mirka i za mene je daleko kvalitetniji borac i sportas!

Cikatic je primjer prvoklasnog sportasa i borca, na stranu njegova narav i ponasanje.


sve 5, al nemožeš onda pisati, cro cop curica...
a bezobrzno je reći za nekoga ko je cijeli svoj život posvetio borbama da je drugorazredni sportaš, pogotovo nakon svega što je napravio... a napravio je puno toga... i mislim da se većina foruma slaže sa mnom
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: CroCop curica
« Odgovori #19 : 15 Lipanj, 2009, 15:18:04 »

sve 5, al nemožeš onda pisati, cro cop curica...
a bezobrzno je reći za nekoga ko je cijeli svoj život posvetio borbama da je drugorazredni sportaš, pogotovo nakon svega što je napravio... a napravio je puno toga... i mislim da se većina foruma slaže sa mnom

Bio je izvrstan borac ali ostaje cinjenica da je drugorazredni sportas jer nista nije napravio do kraja (da je osvojio neki naslov) izuzev onog grand prixa sto nema toliku tezinu kao npr. titula Europskog prvaka u kickboxingu.

To je razlika prvorazrednih sportasa - prvaka i ovih drugih koji su isto jako dobri ali nisu nikada nista osvojili  :icon_thumright:

CroCop curica - jer me podsjeca na tucnjavu cura: povuci ju za kosu, grebi, grebi i prst u oko... :) (nadam se da sada vidis poveznicu... :icon_tongue:)

Zasto shvacas sve tako ozbiljno ;)

BTW jedan Zeljko Mavrovic je bio vrhunski sportas (osvajac titule europskog prvaka teske kategorije u boksu), Mirko bi ga razbio sigurno ali je i dalje drugorazredni sportas jer se nemoze pohvaliti nijednom ozbiljnom titulom.  :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 15 Lipanj, 2009, 15:21:35 Mr J »
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!